[Spartan 11:11 Mod]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Spartan 11:11 Mod]

Postprzez Normandia w 13 Wrz 2009, 22:43

Z tego co wyczytałem mod to wersja beta i jeszcze (beta is test, only 2 areas), nie wiem o co dokładnie chodzi jednak mi nie udało się wyjść z bagien jak pisałem wyżej nie było takiej opcji dialogowej. Prawdopodobnie dopiero w finalnej wersji będzie można przechodzić pomiędzy lokacjami. Ale oczywiście mogę się mylić i coś gdzieś źle robię jak komuś się uda opuścić bagna to niech zdradzi jak można to zrobić...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: [Spartan 11:11 Mod]

Postprzez stalker51 w 13 Wrz 2009, 23:03

no to świetnie a robiłem sobie nadzieje :/ ehhh trudno trzeba czekać na wersję finalną
ps. ma ktoś pojęcie kiedy takowa wersja wyjdzie?
I like me beat fast and my bas get low.


Airsoft ForEv'a <3
Awatar użytkownika
stalker51
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 31 Lip 2009, 13:30
Ostatnio był: 27 Sty 2014, 17:25
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 6

[SPARTAN 11:11 FINAL]Czyli finalna wersja spartana

Postprzez stalker51 w 23 Gru 2009, 23:47

SPARTAN 11:11 FINNAL SE

OPIS
Witam wszystkich stalkerów!
Pewnie nie jeden z was miał okazję zagrać w genialnego moda do stalkera : CS pt. Spartan 11:11 BETA
Był to naprawdę dobry mod który wprowadzał masę zmian do gry lecz mogliśmy w nim grać tylko na poziomie bagien także rozgrywka szybko się nudziła ponieważ nie mieliśmy zadań do wykonywania ani przeciwników do zabijania.

Na szczęście teraz mamy okazję pograć w wersję finalną!

Co mod dodaje?
-Przede wszystkim możemy chodzić po całej mapie znanej z Czystego Nieba
-Kilka nowych frakcji np. N.A.T.O, Spartanie (aczkolwiek nie wiem czy da się do nich dołączyć)
-Nowe textury broni
-Nowe dźwięki broni
-Nowe textury postaci
-Nowe ciekawe przedmioty między innymi: (Flary - dają gęsty dym i odstraszają wrogów), plecak (Dodaję kilka kg. do limitu)
-Więcej spawnów na każdym kroku mamy mutanty
-Urozmaicone wyposażenie członków frakcji (niektórzy noszą RPG czy PKMy)
-Części ciał mutantów
-Nowe mutanty
-Nowe alkohole np.Jack Daniels
I wiele wiele więcej !!!
Działa na wersji 1.5.10!

INSTALACJA
Skopiuj folder gamedata do katalogu ze Stalkerem.
Jeśli nie instalowałeś wcześniej żadnych modów to otwórz plik fsgame.ltx i zmień linijkę:

$game_data$ = false| true| $fs_root$|
na:
$game_data$ = true| true| $fs_root$|

Skrin szoty
Image

Image

Image

Image

LINK
http://www.megaupload.com/?d=F1ONP0BF

UWAGI DO INSTALACJI
Co prawda gra do uruchomienia wymaga wpakowania w nią 4 patchy, ale wszystko jest już w gamedacie także nie macie się czego bać ;).
Niestety gra ma w sobie tyle bugów, że można by niż w WORMSY grać aczkolwiek z reguły do pozbycia się ich wystarczy wczytanie wcześniejszego zapisu.
p.s. Radzę często robić normalne sejvy, żeby później nie walić klawiaturą o stół.
Ostatnio edytowany przez stalker51 24 Gru 2009, 14:13, edytowano w sumie 4 razy
I like me beat fast and my bas get low.


Airsoft ForEv'a <3
Awatar użytkownika
stalker51
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 31 Lip 2009, 13:30
Ostatnio był: 27 Sty 2014, 17:25
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 6

Re: [Spartan 11:11 Mod]

Postprzez Normandia w 17 Sty 2010, 23:31

Komuś udało się wyjść z bagien?? U mnie czyste niebo nie chce zająć parku maszyn czy jak to się tam nazywa, lokacja jest czysta ale nikt tam nie idzie, a ja błąkam się jak cień po bagnach...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: [Spartan 11:11 Mod]

Postprzez Patryk08 w 06 Mar 2010, 21:25

Jeśli nie prubowłeś przechodzi od nowa bo czasami gdy idą do placu maszyn czy jakoś tam giną po drodze.
Też tak miałem bez żadnych modów kilka razy i to nie tylko tam , lecz tam najczęściej.
Jeśli to nie pomoże to nie wiem.
Sory za nie które błendy ale nie mam czasu.
Patryk08
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 03 Mar 2010, 17:08
Ostatnio był: 06 Kwi 2010, 22:49
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości