[Minimod dla kolekcjonerów artefaktów]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Minimod dla kolekcjonerów artefaktów]

Postprzez Czipi w 29 Paź 2009, 09:48

Minimodzik mojego autorstwa zmniejszający wagę artefaktów do 0.00 kg. :)
Zmianie podlegają, również przedmioty codziennego użytku ( bandaże, apteczki, jedzenie ) zostały zmienione ceny i waga( oczywiście nie na 0,00 zostały lekko zwiększone, aby zrównoważyć).


POBIERZ
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 15 Kwi 2024, 19:36
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Reklamy Google

Re: Minimod dla kolekcjonerów artefaktów

Postprzez Mobil w 29 Mar 2011, 16:44

Nawet ciekawy modzik :D

Uwagi moderatora:

Ciekawy to ty jesteś, że przetostowałes moda, którego nie da rady ściągnąć. Warn. - xKoweKx
Jeśli pomogłem daj kozaka.
Awatar użytkownika
Mobil
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 25 Mar 2011, 13:02
Ostatnio był: 03 Lip 2011, 20:40
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 3 gości