[SZUKAM] Rosyjski lektor

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Rosyjski lektor

Postprzez aligator911 w 08 Kwi 2010, 00:00

Witam. Posiadam polską wersję STALKERA i przy instalacji miałem do wyboru dialogi tylko angielskie i polskie. Co prawda jest to ułatwieniem bo nie trzeba czytać ale psuje to cały klimat gry. Wiecie może gdzie można znaleźć rosyjskie dialogi do STALKERA? Niestety nigdzie nie umiem ich znaleźć :( (zarówno tutaj na forum jak i przez google). Pamiętam że kiedyś do pierwszego STALKERA (Cień Czarnobyla) dodawałem rosyjskie dialogi więc dla CS też powinny takie być.
Pozdrawiam
aligator911
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 24 Lut 2008, 15:58
Ostatnio był: 22 Gru 2010, 22:09
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [SZUKAM] Rosyjski lektor

Postprzez aligator911 w 08 Kwi 2010, 19:05

Jednak samemu udało mi się znaleźć rosyjskie dialogi. Zacząłem ten temat więc podzielę się tym, może komuś też się przyda.

Download
http://www.filefront.com/11882779/russianaudiomodfull.zip/

Poniżej zamieszczam również link do forum gdzie znalazłem tę rosyjską wersję:

http://stalker.filefront.com/file/Russian_Audio_Mod_Full;94249
aligator911
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 24 Lut 2008, 15:58
Ostatnio był: 22 Gru 2010, 22:09
Kozaki: 0


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości