[S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Krzyk19 w 21 Lip 2014, 07:45

Ja tak często mam. Wszystko jest dobrze do momentu dojścia na bagna lub Kordonu. Przy przechodzeniu lub quicksave mnie wywala. Brakuje jakiegoś pliku czy co?
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Aracz w 21 Lip 2014, 12:02

Ja teraz (dokładnie w tej chwili) walczę w Kordonie z Oporem (przychodzę z wysypiska), i jak na razie mnie nie wysypuje. Chociaż odczuwam spadek wydajności, dosyć znaczny.
Image

Uchu, jak się patrzę na to co kiedyś pisałem to widzę że dzieciuch byłem :D
Awatar użytkownika
Aracz
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 24 Cze 2012, 17:10
Ostatnio był: 11 Lis 2016, 14:56
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 16

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Pangia w 21 Lip 2014, 12:12

Aracz napisał(a):I zgłosił bym błąd. W Agropromie, między "Stare Obozowisko" a "Obóz na bagnach" jest taka chatka. I z nią jest taki problem, że jak przechodzi obok niej oddział, to się po prostu blokuje. Chodzą w te i we w tę, i dopiero po wielu próbach udaje się stalkerom przejść. Nie było by to strasznie złe, gdyby nie to, że czasami jest tam w okolicy pilnie potrzebne wsparcie, a ono nie potrafi się dostać do celu. :facepalm:

Dziwne. U mnie zawsze oddziały schodzą bliżej drogi.

Co do późniejszych postów: Wysypisko jest najbardziej obciążone przez dużą liczbę miejsc, w których mogą pojawić się oddziały oraz przez duże zasiedlenie Składu (ponad 30 ludzi) i siłą rzeczy musi mulić. Nic na to nie poradzimy.
Kordon z kolei jest z jakichś przyczyn bardzo niestabilny i Opór nie stanowi tam tak dużego… oporu ( :) ) jak sama gra, która potrafi nawet cyklicznie wywalać się w jakimś danym punkcie w okolicy ich bazy. Sądzę, że znaczne zwiększenie czasu dodawania oddziałów na mapę może nieco poprawić stabilność i upłynnić grę. W końcu 40 ludzi w promieniu ok. 200 metrów to przeginka (4 oddziały w bazie + 3 w okolicy przejścia)
Zaś co do Bagien to założę się, że log pokazuje:
Kod: Zaznacz wszystko
Memory request: XXXXX K

…i po ponownym włączeniu gry można wejść na Bagna, prawda? Możecie grać na statycznym oświetleniu dla obniżenia poboru pamięci przez grę albo przywyknąć. Zresztą, gra i tak tworzy autozapis gry przy przechodzeniu na lokację, więc nie ma nawet straty czasu.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Aracz w 21 Lip 2014, 12:38

Mi tak ogólnie to wysypisko bardzo ładnie działa. Oczywiście w porównaniu do kordonu. A najlepiej to w agropromie jest jak na razie, w magazynach wojskowych też nie miałem większych problemów z wydajnością. Ale to może dla tego, że tamte lokacje są troszkę większe, a w kordonie mamy ściśnięcie ludzi w kilka punktów.
Image

Uchu, jak się patrzę na to co kiedyś pisałem to widzę że dzieciuch byłem :D
Awatar użytkownika
Aracz
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 24 Cze 2012, 17:10
Ostatnio był: 11 Lis 2016, 14:56
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 16

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Artem 2033 w 21 Lip 2014, 15:16

Witam i proszę o pomoc. Chodzi o to że gdy proszę Sziłowa, Mitaja lub członków Oporu na Bagnach o likwidację wrogiego oddziału to wywala mnie do pulpitu. Zainstalowałem fixa naprawiającego wypady do pulpitu przy zapytaniu o pracę. Nie mam problemów z innymi handlarzami i osobami od których biorę jakieś zadanie tylko z handlarzem Oporu, Powinności i z członkami Oporu na Bagnach. Dodam że pierwszy raz zainstalowałem tego moda, gram w niego pierwszy raz i jest to mój pierwszy mod do Czystego Nieba. Za pomoc stawiam :wódka: .
Awatar użytkownika
Artem 2033
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 01 Lip 2014, 14:12
Ostatnio był: 11 Mar 2017, 22:36
Miejscowość: Moskiewskie metro
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 5

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Aracz w 21 Lip 2014, 15:31

Najlepiej podaj loga, ale możesz też usunąć folder "gamedata" i zainstalować moda jeszcze raz. Tak samo wgrasz jeszcze raz fixa. To jest taka moja pierwsza myśl, która dosyć często pomaga.
Image

Uchu, jak się patrzę na to co kiedyś pisałem to widzę że dzieciuch byłem :D
Awatar użytkownika
Aracz
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 24 Cze 2012, 17:10
Ostatnio był: 11 Lis 2016, 14:56
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 16

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Yurji w 22 Lip 2014, 18:10

Witam mod jest genialny :) ale zajołem już wszystko:D kiedy bedze mozna powalczyć w okolicach elektrowni???:)
Yurji
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 06 Lut 2014, 14:00
Ostatnio był: 15 Lut 2015, 12:18
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez RadekNioch w 22 Lip 2014, 18:14

Pewnie po jednej z aktualizacji, ale jak na razie postępy stoją w miejscu.
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Aracz w 22 Lip 2014, 19:17

Stoją że stoją, czy po prostu ciągle trwają prace nad jednym z elementów?
Image

Uchu, jak się patrzę na to co kiedyś pisałem to widzę że dzieciuch byłem :D
Awatar użytkownika
Aracz
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 24 Cze 2012, 17:10
Ostatnio był: 11 Lis 2016, 14:56
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 16

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez RadekNioch w 22 Lip 2014, 19:37

Po prostu jest cichutko na forum, tak samo w https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0 nic nowego się nie pojawia.
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Artem 2033 w 23 Lip 2014, 17:24

Zainstalowałem moda jeszcze raz i wgrałem fixa ale to nic nie pomogło, dalej wywala mnie do pulpitu jak proszę o pracę.
Awatar użytkownika
Artem 2033
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 01 Lip 2014, 14:12
Ostatnio był: 11 Mar 2017, 22:36
Miejscowość: Moskiewskie metro
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 5

Re: [S.T.A.L.K.E.R: The Faction War]

Postprzez Aracz w 23 Lip 2014, 17:30

No to podeślij nam tutaj loga.
Image

Uchu, jak się patrzę na to co kiedyś pisałem to widzę że dzieciuch byłem :D
Awatar użytkownika
Aracz
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 24 Cze 2012, 17:10
Ostatnio był: 11 Lis 2016, 14:56
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 16

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 4 gości