[Freestate Mod v1.3 PL]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Freestate Mod v1.3 PL]

Postprzez mimi215 w 03 Maj 2010, 14:32

Czyli nie działa na 1.4 ? Szkoda bo zacząłem grać w priboi story i mam patcha 1.4 ale jak skończę grać w priboi to od razu w to zacznę.I dziękuje za wstawkę.
"Nie ważne jak daleko zajdziesz na końcu i tak czeka na ciebie monolit "
Awatar użytkownika
mimi215
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 31 Gru 2009, 02:04
Ostatnio był: 04 Wrz 2016, 14:28
Miejscowość: Sukmanie
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Freestate Mod v1.3 PL]

Postprzez kov w 05 Cze 2014, 17:38

Witam.
Z góry przepraszam za odświeżanie tak starego kotleta - ale czy któryś z szanownych kolegów mógłby mi przesłać link do tego MOD'a ewentualnie przesłać na email ?? Szukałem w całej internetowej ZONIE i ..... nic, tylko martwe linki.
kov
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 05 Cze 2014, 17:27
Ostatnio był: 27 Cze 2014, 21:40
Kozaki: 0

Re: [Freestate Mod v1.3 PL]

Postprzez slawek64 w 04 Wrz 2015, 18:17

:kotek: mógłby ktoś podrzucić jakiś inny link, bo z tych nie bardzo mogę zciągnąć
slawek64
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 28 Gru 2011, 21:27
Ostatnio był: 30 Sty 2021, 11:02
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości