[Twór modopodobny] by copytco

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Twór modopodobny] by copytco

Postprzez copytco w 07 Wrz 2010, 22:48

Opis:
Witam wszystkich tu zgromadzonych i prezentuję owoc mojej pracy - nic rozwiniętego, nic podniosłego, nic szczególnego. :) Stworzyłem za pomocą i poradami Łiczera oraz utak3ra questa dość nietypowego dla gry Stalker - prawie wszystko opiera się na rozmowie. Dialogi nie są górnolotne, sposób prowadzenia akcji może i nie ciekawy, ale mam nadzieję, że się Wam spodoba. Żadnych crashy nie przewiduję, ale jeśli takowe się pojawią - poprawię.

W paczce znajduje się gamedata i save. Po załadowaniu gry należy wziąć misję od Wilka za pomocą opcji dialogowej: "Masz dla mnie jakąś specjalną robotę?". Questa da się ukończyć w około 10 sekund, ale jak pewnie bardziej domyślni stwierdzą - coś tu jest nie tak! A jakże, poeksperymentujcie i komentujcie proszę. :)

Działa na wersji Stalkera: 1.0004

Instalacja:
Skopiuj folder gamedata do katalogu ze Stalkerem, a save wrzuć tam gdzie jego miejsce.
Jeśli nie instalowałeś wcześniej żadnych modów, to otwórz plik fsgame.ltx i zmień linijkę:

$game_data$ = false| true| $fs_root$|
na:
$game_data$ = true| true| $fs_root$|

Download:
Lynk do pobrania

Uwaga!
Dziwne wymogi w tym dziale, ale się zastosuję.
copytco
Felietonista

Posty: 110
Dołączenie: 04 Sie 2007, 13:55
Ostatnio był: 10 Sty 2022, 22:26
Ulubiona broń: --
Kozaki: 12

Reklamy Google

Re: [Twór modopodobny] by copytco

Postprzez zdzicho w 08 Wrz 2010, 17:14

Mod całkiem spoko, szkoda tylko że nie udało ci się usunąć błędu z biegającymi kotami po całym obozie z wyciągniętą bronią po zastrzeleniu Wańki, za plus trzeba uznać to że quest ma dwa możliwe rozwiązania-zabicie od razu Wańki lub znalezienie prawdziwego winowajcy. PDA Witii ma przykry opis(klik), nie ma opcji dialogowej aby oddać Wilkowi dokumenty, co za tym idzie, rozwiązać quest da się tylko poprzez zabicie Wańki, inaczej do końca gry będzie się go miało niezaliczonego. Może przy okazji zrobię też coś w rodzaju tego moda, ostatnimi czasy za bardzo się lenie :)
Awatar użytkownika
zdzicho
Modder

Posty: 567
Dołączenie: 19 Cze 2009, 20:02
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 20:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 500

Re: [Twór modopodobny] by copytco

Postprzez copytco w 08 Wrz 2010, 20:20

Zdzichu, biegający ludzie po strzale w łeb kogoś kto siedział parę metrów od nich to normalna ludzka reakcja zapisane w A-Life i nie uważam, że powinno się to usuwać. :) Co do liczby rozwiązań jesteś blisko, ale nie ma ich tylko dwóch. Co do PDA - każdy zabity stalker będzie miał przy sobie swoje PDA za sprawą utak3rowych skryptów. GSC nie przewidziało takich ewentualności, więc musiałbym dodać tyle wpisów do plików z lokalizacją ilu jest stalkerów w Zonie. :) Wilkowi można oddać dokumenty za sprawą opcji dialogowej wywołanej przez dialog zaczynający się od "Sprawca całego zamieszania już nie żyje". Można tam dokonać wyboru - zostawić dokumenty sobie lub je oddać - każda opcja kończy zadanie, ale z różnym skutkiem finansowym.
copytco
Felietonista

Posty: 110
Dołączenie: 04 Sie 2007, 13:55
Ostatnio był: 10 Sty 2022, 22:26
Ulubiona broń: --
Kozaki: 12

Re: [Twór modopodobny] by copytco

Postprzez Gorn111 w 09 Wrz 2010, 15:12

Ok, tylko dlaczego bez problemu mogę te dokumenty kupić od "winowajcy" ? I to jeszcze za 0 RU ?
Pomysł bardzo dobry oby więcej i większych "wyrobow modopodobnych " :D
Gorn111
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 28 Maj 2010, 19:40
Ostatnio był: 17 Cze 2011, 21:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości