[ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez MiedzianeJaja w 30 Paź 2010, 23:25

Dzięki. Kozak poleciał. Gdyby nie to że od początku gry nie spotkałem nigdzie wintara tylko muszę używać FN to fantomów bym szybciej równał z trawą :E
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Reklamy Google

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez cerb w 30 Paź 2010, 23:40

Pathetic_Ripper napisał(a):Musisz pogadać ze strażnikiem arsenału, powinien stać przed okratowanymi drzwiami.


Problem w tym ,że tam nikogo nie ma. W całym budynku jest tylko Łukasz i jeden ochroniarz na piętrze na przeciwko schodów. Jest jeszcze jeden przed wejściem do budynku. Żaden z tych trzech nie ma odpowiedniej opcji dialogowej.
Mam taką obawę ,że być może "ochroniarz arsenału zginął w czasie szturmu na magazyny wojskowe. Padł wtedy jeden trup ,ale nie zwracałem na to uwagi ,nie wiedziałem ,że może być istotny dla dalszej fabuły.

MiedzianeJaja napisał(a): Gdyby nie to że od początku gry nie spotkałem nigdzie wintara tylko muszę używać FN to fantomów bym szybciej równał z trawą :E


Wintara kupisz chyba w bazie powinności.
cerb
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 25 Sie 2009, 04:30
Ostatnio był: 18 Cze 2012, 01:37
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Pathetic_Ripper w 30 Paź 2010, 23:46

MiedzianeJaja napisał(a):Gdyby nie to że od początku gry nie spotkałem nigdzie wintara


A napisałem cobyś poszalał po teleportach - nowiutki i błyszczący Wintorez wpadłby Ci za którąś razą w ręce :wink:

@cerb to chyba po ptakach - mógł pogibnąć właśnie rzeczony strażnik... Ewentualnie próbuj wyjść z lokacji i wejść z powrotem - może się nie zespawnił był :wink:
Awatar użytkownika
Pathetic_Ripper
Łowca

Posty: 528
Dołączenie: 12 Lip 2010, 17:51
Ostatnio był: 13 Lis 2010, 09:42
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 64

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez MiedzianeJaja w 31 Paź 2010, 00:05

Pathetic_Ripper napisał(a):A napisałem cobyś poszalał po teleportach - nowiutki i błyszczący Wintorez wpadłby Ci za którąś razą w ręce :wink:


A szalałem, szalałem, jak chyba za siódmym razem wypadł FN (wcześniejsze razy nic) to pomyślałem że obleci i już mi się nie chciało powtarzać. To był chyba błąd bo kawałek już przeszedłem a wintoreza ani widu ani słychu. Szkoda. To mój ulubiony sprzęt. Jeszcze jak się potrenuje że z pięćdziesięciu metrów to pół kreski nad głowę ze stu to kreska i headshot pewny. MMmm miodzio. Parę razy mi się udało już na oko że gość biegnie no to odległość będzie pół kreski nad głowę a że biegnie to trochę wyprzedzić. I tak go prowadzę celownikiem a ten mi za krzaki. Ręka sama prowadziła dalej mimo że nie widzę i w pewnym momencie palec skoczył . Trach!. Myślę; nie ma szans. Później zachodzę za krzaki a gość leży. Normalnie satysfakcja nieziemska.
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Gorn111 w 31 Paź 2010, 10:30

MiedzianeJaja napisał(a): Gdyby nie to że od początku gry nie spotkałem nigdzie wintara tylko muszę używać FN to fantomów bym szybciej równał z trawą :E

Nie spotkałes nigdzie Wintara. Gdybyś uważnie się przyjrzał podczas rozmowy z Charonem zobaczyłbyś w jego rękach Wintara :P . Wystarczy go od niego odkupić. Praktycznie całą grę przeszedłem z jego Wintarem.
Gorn111
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 28 Maj 2010, 19:40
Ostatnio był: 17 Cze 2011, 21:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Pathetic_Ripper w 31 Paź 2010, 12:57

Gorn111 napisał(a):Gdybyś uważnie się przyjrzał podczas rozmowy z Charonem zobaczyłbyś w jego rękach Wintara :P . Wystarczy go od niego odkupić. Praktycznie całą grę przeszedłem z jego Wintarem.


Czy nie masz na mysli czasem czystego "Zewu Monolitu"? W nim była taka możliwość - w "Ścieżkach" próbowałem od niego odkupić i ni cholery Wintar nie pojawiał się w menu handlu, chociaż proponowałem mu np. AS Wała...
Awatar użytkownika
Pathetic_Ripper
Łowca

Posty: 528
Dołączenie: 12 Lip 2010, 17:51
Ostatnio był: 13 Lis 2010, 09:42
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 64

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez MiedzianeJaja w 31 Paź 2010, 14:50

Że Charon ma wintara to wiedziałem od początku. Zawsze oglądam co który ma żeby ewentualnie przez przypadek go postrzelić :E Ale nie chciał sprzedać. A jak już szedłem do sarkofagu jako były monolitowiec z nadzieją że go trachnę to zniknął. Póki co tam gdzie FN nie daje rady to w potrzebie AS Wał z biodra bo ma fatalny celownik na prawej myszy. Nie widać gdzie się trafia.

Za ten post MiedzianeJaja otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive STALKER.
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Gorn111 w 31 Paź 2010, 16:47

W każdej wersji w którą grałem sprzedawałem Charonowi Wała, a później pojawiał się u niego w sprzedaży Wintar.
Problemem była tylko cena :D
Gorn111
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 28 Maj 2010, 19:40
Ostatnio był: 17 Cze 2011, 21:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Pathetic_Ripper w 31 Paź 2010, 18:37

Hmmm, ja próbowałem odkupując od Charona (coby trochę biedaka podbudować finansowo :wink: ) kilka razy napój energetyczny za jakies kosmiczne pieniądze, a kiedy już uzbierał na AS Wała i go ode mnie kupił - i tak nie chciał spieniężyć Wintoreza...
Awatar użytkownika
Pathetic_Ripper
Łowca

Posty: 528
Dołączenie: 12 Lip 2010, 17:51
Ostatnio był: 13 Lis 2010, 09:42
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 64

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Piterxd w 01 Lis 2010, 14:33

Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez MiedzianeJaja w 01 Lis 2010, 16:51

Proponuję http://pl.tinypic.com darmowo bez rejestracji a i ktoś kto chce zobaczyć nie musi kodów wpisywać.
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez czeresniaczek1 w 01 Lis 2010, 20:03

Dostałem zadanie zabicia Ducha wykonałem go, ale w PDA mam nie zaliczone to zadanie Charon nie chce ze mną gadać.

Uwagi moderatora:

Interpunkcja! -u3
Awatar użytkownika
czeresniaczek1
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 08 Lut 2009, 01:15
Ostatnio był: 19 Sie 2020, 15:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 6

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 7 gości