[Squad Mod] by Vintar

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Squad Mod] by Vintar

Postprzez utak3r w 07 Paź 2010, 09:20

Squad Mod

Squad Mod umożliwia wynajęcie grupy zabójców i zlecenie im ataku na dowolnie wybrane miejsce na dowolnej mapie - niezależnie od tego, gdzie sami jesteśmy.
Sidorowicz na początku gry daje nam laptop, którego użycie przywołuje ekran sporządzenia zlecenia. Po wybraniu składu i celu otrzymujemy kwotę, jaką należy uiścić - jeśli wydaje nam się zbyt drogo, możemy anulować zlecenie.
Na raz może być aktywna tylko jedna grupa najemników.
Wynajęcie grupy nie wpływa na naszą reputację! Wykonawcy zlecenia, nawet przypalani ogniem, nie rozpowiadają naokoło, kto ich wynajął.

W linku poniżej znajduje się wersja po aplikacji wszystkich patchy, aktualna na dzień 2010.09.27.

Link do oryginalnego wątku na forum GSC.

Gra działa na wersji Stalkera 1.0004, najprawdopodobniej będzie działać również z 1.0005, ale jest to informacja niepotwierdzona.

Pobierz:
Vintar's Squad Mod (1.88 MB)


Instalacja:
Skopiuj folder gamedata do katalogu ze Stalkerem.
Jeśli nie instalowałeś wcześniej żadnych modów to otwórz plik fsgame.ltx i zmień linijkę:

Kod: Zaznacz wszystko
$game_data$ = false| true| $fs_root$|

na:
Kod: Zaznacz wszystko
$game_data$ = true| true| $fs_root$|
Image

Za ten post utak3r otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive DimkaParszywiec.
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Reklamy Google

Re: [Squad Mod] by Vintar

Postprzez Junx w 07 Paź 2010, 09:28

Już ściągnąłem jutro zobaczę jak to cacko działa :wink:

Już po testowaniu moda :E Na początku nie ciekawy ponieważ nie mamy za dużo kasy i nie można nic większego robić. Poźniej już lepiej bo można ich zabić i mieć bronie za darmo :D I nie należy przesadzać z ilością najemników bo będzie crash i koniec zabawy.
Ostatnio edytowany przez Junx 11 Paź 2010, 11:20, edytowano w sumie 2 razy
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [Squad Mod] by Vintar

Postprzez Podznaczony w 07 Paź 2010, 21:31

Chwilke zagrałem w tego moda oczywiście zrobiłem sobie chlebek za 1mln rubli żeby mieć kase na zabawe no i musze przyznać że nawet fajnym urozmaiceniem jest to że na przykład można zlecić Assassinom wymordowanie lub inaczej mówiąc rzeź na żołdakach w posterunku, można też rozwalić bandytów nie będąc na parkingu, jak kogoś wilk wkurzy lub inny stalker z wioski może ją wymordować no i oczywiście mostek z naszym przyjacielskim wojakiem który wycenia się na 500 rubli ich też można wymordować :wink: Ale żeby nie było różowo zlecać zabójstwa można tylko w lokacji w której jesteśmy ale to raczej żaden problem :wink: Ogólnie bandytów możemy wyposażyć w bronie od Vipera do FN2000 ale niestety Assassini nie mogą w Kordonie mieć FN2000 ale za to mogą nosić Egzoszkielety, oczywiście jest limit grupy jak się nie myle 18 chyba maksimum. Chociaż ten mod zbytnio ułatwia rozgrywkę to można mu poświęcić chwilke bo można tak troszkę się oderwać od żmudnego wykonywania zadań, przechodzenia po raz kolejny fabuły :wink: Tylko przy tym modzie troszke jakby opuszcza mnie klimat zony a przychodzi taki klimat jakby mafii to zlecanie zabójstw tak troche nie stalkerowe ale nawet nawet bo wkońcu w zonie liczy się kasa a ludzie niektórzy wszystko dla kasy zrobią.
Podznaczony
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 24 Lut 2010, 18:05
Ostatnio był: 17 Paź 2021, 20:56
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: [Squad Mod] by Vintar

Postprzez cerb w 07 Paź 2010, 22:07

A czy można zlecić im zabójstwo siebie? :)

Uwagi moderatora:

a jakieś mądrzejsze pytania? - Matrix

Za ten post cerb otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Jarexxx.
cerb
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 25 Sie 2009, 04:30
Ostatnio był: 18 Cze 2012, 01:37
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: [Squad Mod] by Vintar

Postprzez mimi215 w 13 Paź 2010, 19:14

O co chodzi.Mam wersję 1.04 i on mi daje laptop.I jak daje żeby atakowali to gra wychodzi do pulpitu ?Mam tylko moda na nieskończony czas w zadaniach.Mam tylko 1 broń do wyboru mp5 i zawsze bug jest.Oto log:
FATAL ERROR

Kod: Zaznacz wszystko
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CRender::texture_load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender\Texture.cpp
[error]Line          : 295
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find texture 'ui\wpn_mp5'


Coś z mp5 ale co ?
"Nie ważne jak daleko zajdziesz na końcu i tak czeka na ciebie monolit "
Awatar użytkownika
mimi215
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 31 Gru 2009, 02:04
Ostatnio był: 04 Wrz 2016, 14:28
Miejscowość: Sukmanie
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: [Squad Mod] by Vintar

Postprzez Wheeljack w 13 Paź 2010, 19:18

Brakuje textury. :) Skopuj inną, wrzuć do folderu gamedata\textures\ui\ i zmień jej nazwę na: wpn_mp5 .

BTW: logi dajemy w [code] ;)
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: [Squad Mod] by Vintar

Postprzez mimi215 w 13 Paź 2010, 19:25

Ok a skąd mam wziąść inną teksturę ?
"Nie ważne jak daleko zajdziesz na końcu i tak czeka na ciebie monolit "
Awatar użytkownika
mimi215
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 31 Gru 2009, 02:04
Ostatnio był: 04 Wrz 2016, 14:28
Miejscowość: Sukmanie
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: [Squad Mod] by Vintar

Postprzez Wheeljack w 13 Paź 2010, 19:36

Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: [Squad Mod] by Vintar

Postprzez mimi215 w 13 Paź 2010, 19:51

Bardzo dziękuję już działa dzięki teksturze :) Czemu inne bronie mam przekreślone ? Na innych poziomach je będę mógł czy jak ?
"Nie ważne jak daleko zajdziesz na końcu i tak czeka na ciebie monolit "
Awatar użytkownika
mimi215
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 31 Gru 2009, 02:04
Ostatnio był: 04 Wrz 2016, 14:28
Miejscowość: Sukmanie
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: [Squad Mod] by Vintar

Postprzez Keldorn WistBlade w 14 Paź 2010, 11:02

cerb napisał(a):A czy można zlecić im zabójstwo siebie? :)


Pytanie jak najbardziej na miejscu więc nie strzelaj z pośladków Matrix, mam wrażenie że niektórzy są tu przewrażliwieni już i nie potrafią doczytać do końca czyiś wypowiedzi wnioskując od razu że ktoś wali herezję.

Skoro gra oferuje zadanie na zabicie "Streloka" (choć wiadomo że nie poprawne) to czy istnieje możliwość wysłania ekipy na samego siebie a skutkowało by to normalną walką np. 1 vs 18, byłoby to czymś w rodzaju pułapki. Mam wrażenie że mod nie oferuje tego ale warto zapytać.
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Re: [Squad Mod] by Vintar

Postprzez Red Liquishert w 14 Paź 2010, 13:36

HELP ME! Mam wersję 1.0005 i gdy załatwiam im broń kasę pancerz wynajmuję 3 klikam next i gra wywala do pulpitu. Żadnego BugTrapa po prostu pokazuje się pulpit. Pomocy!
Bydlę z pana, panie Red
Awatar użytkownika
Red Liquishert
Łowca

Posty: 418
Dołączenie: 07 Sty 2010, 16:13
Ostatnio był: 16 Gru 2021, 16:32
Miejscowość: Chuj wie, Polska Ź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 167

Re: [Squad Mod] by Vintar

Postprzez utak3r w 14 Paź 2010, 13:57

Po pierwsze, mniej wykrzykników i "help", to nie bazar.
Po drugie, sprawdź, czy na pewno nic nie ma w logu. BugTrap wyskoczyć nie musiał, a Twoim obowiązkiem jest upewnienie się, co jest w logu.
Po trzecie wreszcie, jak już napisałem w pierwszym poście, który powinieneś był przeczytać, jedyna wersja, o której wiadomo, że działa na pewno, to 1.0004.

Keldorn WistBlade napisał(a):Mam wrażenie że mod nie oferuje tego ale warto zapytać.


Sprawdź i nam powiedz :)
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Następna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości