[NOWY WYGLĄD NOKTOWIZORÓW]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[NOWY WYGLĄD NOKTOWIZORÓW]

Postprzez scigacz1975 w 20 Gru 2010, 17:01

Nie wiem jak was ale mnie trochę wkurza jakość noktowizji w Stalkerach - no może w Zewie już jest lepiej.
W każdym razie poszukałem i znalazłem coś lepszego. Można je zastosować do każdego moda lub tylko jako pojedynczy mod na samą Vanilę. Na pewno są dużo lepsze. Wersję extra można przerobić na good lub bad jak kto woli albo dodać trzeci stopień.

Wystarczy w pliku: gamedata\config\misc\postprocess.ltx dodać na końcu:

Kod: Zaznacz wszystko
[effector_nightvision_extra]
pp_eff_name = nightvision_extra.ppe
pp_eff_cyclic = 1


i zmienić w konfigu dowolnego kombinezonu na:

Kod: Zaznacz wszystko
nightvision_sect         = effector_nightvision_extra



download:
:

http://62298.file4u.pl/download/2555003/noktowizory.7z


do pobierania polecam programik F4Manager http://file4u.pl/program - rejestracja zajmuje chwilkę a pobieranie naprawdę przyspiesza


screeny:
:

wersja bad:
Image
wersja good:
Image
wersja extra:
Image


instalacja:

Skopiuj folder gamedata do katalogu ze Stalkerem.
Jeśli nie instalowałeś wcześniej żadnych modów, to otwórz plik fsgame.ltx i zmień linijkę:
$game_data$ = false| true| $fs_root$|
na:
$game_data$ = true| true| $fs_root$|

Tyle.

JEŻELI TO NIE PROBLEM TO POPROSZĘ O OPINIE
Ostatnio edytowany przez scigacz1975 06 Wrz 2011, 20:23, edytowano w sumie 3 razy
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Reklamy Google

Re: [NOWY WYGLĄD NOKTOWIZORÓW]

Postprzez STALKER w 27 Gru 2010, 18:43

Moim zdaniem zbyt wali po oczach. Jasność można by zmniejszyć o połowę i dodać drobne "szumy" dla urealistycznienia wynalazku.
A może zmienić zabarwienie noktowizora "good" z niebieskawego na zielonkawy (ew. dodać jako trzeci rodzaj)?
STALKER
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 29 Sty 2009, 23:03
Ostatnio był: 18 Maj 2014, 12:23
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Noiseless Kora
Kozaki: 10

Re: [NOWY WYGLĄD NOKTOWIZORÓW]

Postprzez scigacz1975 w 27 Gru 2010, 22:49

Jeżeli któryś z nich Ci nie odpowiada to po prostu skasuj plik. Wtedy wczyta się stary. Natomiast co do modyfikowania tych plików to już musi ktoś mądrzejszy ode mnie. Jak pisałem w pierwszym poście ja je tylko wyszukałem. Nie tworzyłem ich od podstaw.
Ostatnio edytowany przez scigacz1975, 21 Mar 2011, 23:21, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [NOWY WYGLĄD NOKTOWIZORÓW]

Postprzez STALKER w 28 Gru 2010, 11:03

A gdzie je znalazłeś? Może autor chciałby zrobić inne albo powiedzieć jak je robić/przerabiać.
STALKER
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 29 Sty 2009, 23:03
Ostatnio był: 18 Maj 2014, 12:23
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Noiseless Kora
Kozaki: 10

Re: [NOWY WYGLĄD NOKTOWIZORÓW]

Postprzez scigacz1975 w 11 Sty 2011, 18:15

dwa wyciągnięte z obliviona ultimate (bad i good w oblivion ultimate odpowiednio tactic 1 i tactic 3) jest tam też white bardzo podobny do prezentowanego tu extra z tym że o wiele bardziej "oczojebny". Natomiast co do chęci przerabiania przez autora - nie mam pojęcia. Pytaj. Może coś z tym zrobi - sam chętnie skorzystam
Ostatnio podbity przez scigacz1975, 11 Sty 2011, 18:15
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości