[Tajne Ścieżki 2]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Indyso w 03 Lip 2015, 09:55

stalker51 napisał(a):było już poruszane -_-
Kiedy wychodzisz przez tą wyrwę w ścianie idziesz w lewo wchodzisz do pomieszczenie patrzysz w lewo masz zejście po drabinie, schodzisz tam, i na ścianie po lewej obok skrzyni masz małe wejście do pokoju tam jest dekoder.
Skrina nie dam bo nie mam salkera na kompie.
nie moge go znaleć tam
Indyso
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 02 Lip 2015, 12:39
Ostatnio był: 03 Lip 2015, 13:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Gudyn w 03 Lip 2015, 20:39

Mam problem z zadaniem na początku gry, kiedy Leśnik wysyła nas do Martwego Miasta po ukryty prowiant. Po krótkiej pogaduszce z wartownikiem, którego spotykamy na wejściu (przy bramie do Lasu), każe on iść za sobą i nie oddalać się więcej niż 10m. Kłopot w tym, że kiedy zbliżam się do końca pierwszej prostej, komputer na chwilę ścina się (za każdym razem w tym samym miejscu) i coś tam wczytuje, przy czym nasza postać "stoi", a wartownik biegnie dalej i tym samym w trakcie tego kilkusekundowego zacięcia oddala się o ponad 10m i jest lipa. Obniżenie grafiki i rozdzielczości niestety tym razem nic nie dało, o ile kiedyś to się sprawdzało, bo moment zacięcia był wtedy krótszy. Pytanie - w którym pliku można zmienić wartość "10m" lub czy jest jakieś inne rozwiązanie?

Za ten post Gudyn otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Strażnik Salem.
Awatar użytkownika
Gudyn
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 15 Cze 2012, 09:21
Ostatnio był: 07 Lip 2015, 22:00
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Plaargath w 05 Lip 2015, 10:26

Spróbuj %\gamedata\scripts\antreg.script (operuję na plikach z AA2+TŚ, mam nadzieję, że będzie tak samo), linia 153, tutaj powiększ sobie 10 do stówki na przykład, tę samą wartość wpisz w linii 160. Sprawdź i napisz czy działa, bo szukałem na szybko i nie wiem czy to dobra funkcja. Gdyby zadziałało, zrób potem save'a, wyjdź z gry i zmień z powrotem na to co było.
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Gudyn w 07 Lip 2015, 21:46

Znalazłem, zmieniłem, ale mam zrypanego save z Jantaru - kłopot ze zbyt wysokimi ustawieniami grafiki i nawet obniżanie nic nie dało, save do śmietnika. Nie było bug trapa na innych save, więc sądzę, że powinno to działać. Sprawdzę jak dojdę do tego miejsca :E Dzięki za pomoc już teraz :P
Awatar użytkownika
Gudyn
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 15 Cze 2012, 09:21
Ostatnio był: 07 Lip 2015, 22:00
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07, svt08 oraz 8 gości