[Tajne Ścieżki 2]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez vandr w 18 Sie 2014, 14:29

Link podany przez Cromma zawiera w sobie zaimplementową Autumn Aurora 2, która ma wszystko co sobie możesz wymarzyć jak chodzi o upiększenie grafiki. To oficjalna, wypuszczona przez nas adaptacja AA2 + TS2. Ściągasz i grasz.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Reklamy Google

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez bober w 18 Sie 2014, 14:43

Vandr- ta adaptacja jako całość niezbyt lubi sie z moim komputerem , dlatego zapytałem o mozliwość wyciągnięcia tylko i wyłacznie elementów graficznych.W poprzednim podejściu do TS2( dawno temu) wrzuciłem absolute nature + structures Cromma - i poszło, tyle że w cześci lokacji miałem "nadzwyczaj" dziwna grafikę .
Awatar użytkownika
bober
Stalker

Posty: 111
Dołączenie: 25 Paź 2009, 20:08
Ostatnio był: 20 Mar 2016, 16:21
Miejscowość: Turek
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 15

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez vandr w 18 Sie 2014, 16:28

A co się dzieje, że nie lubi twojego komputera.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez bober w 18 Sie 2014, 17:01

Chwile temu to było wiec - wybacz - szczegółów nie podam . Z najpopularniejszych - częste i szybkie wyloty w różnych miejscach - na tyle częste że w końcu dochodząc do Elektrowni - machnąłem ręką i zdecydowałem że poczekam na LA.
LA przeszedłem - więc wróciłem do TS2 - idzie bez żadnych problemów , niestety wygląda tak jak wygląda, a po LA odbiór jest ciut bolesny , więc wpadłem na pomysł zaimplementowania elementów z Waszej wersji TS-a.
Jeszcze dziś spróbuje posiedziec nad tym - jak sie uda to dobrze a jak sie nie uda - pewnie też przeżyję :)

Edit: Sciągnąłem >>>>>>wczytanie tekstur bezproblemowo , gra wygląda lepiej - wgranie levels - crash z informacją o shaderach.
Awatar użytkownika
bober
Stalker

Posty: 111
Dołączenie: 25 Paź 2009, 20:08
Ostatnio był: 20 Mar 2016, 16:21
Miejscowość: Turek
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 15

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez SekretZdzicha w 21 Sie 2014, 01:31

Mam dość tego moda :mad:
:

Po podniesieniu manuskryptu na radarze i teleportacji, wyskakuje dwóch kolesi, jeden jest za naszymi plecami. Gram na poziomie mistrz, i ni uja nie mogę dziada zastrzelić, on zaczyna pruć kiedy ja dopiero co się materializuje na miejscu

Miałem dość już po
:

zabraniu całego ekwipunku po przejściu do prypeci
, ale to przeleło czarę goryczy.
SekretZdzicha
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 30 Mar 2014, 20:06
Ostatnio był: 13 Mar 2015, 13:33
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Ninja12 w 21 Sie 2014, 20:21

Taki już urok tego moda ;-) Też mnie wku... takie momenty i kilkukrotne wczytywanie gry aż się uda. Co do okradania nas ze wszystkiego to przecież jest na to lekarstwo. Ja tam wszystko ładuję do schowków w często odwiedzanych miejscach. W chacie Leśnika na początku gry, dolny poziom w krypcie itd itd. Oczywiście nie ma co wkładać do schowka GPS-u bo będziemy regularnie okradani. Za to warto mieć GPS przy sobie bo gdy zostaniemy oskubani do suchej nitki to łatwo namierzymy złodzieja -GPS pokaże złodzieja na mapie ;-) Tak mi się przypomniało że za tymczasowe schowki mogą też robić trupy :-) Np. na wysypisku mam kilka zwłok najemników do których bez obawy mogę wcisnąć jakiś zbędny towar i jak do tej pory nic nie zginęło. W każdej lokalizacji leży kilka trupów które nie znikają i świetnie się nadają na schowki ;-)
Mi w tym modzie cholernie brakuje przeciwników :-( Wycieczka z korpusu pokoju do Prypeci to głównie wywalanie tony amunicji na tępe mutanty. Wolał bym starcie z mocno uzbrojonym przeciwnikiem niż faszerowanie ołowiem pijawki :-( Wystarczy wleźć na coś wysokiego i walić z czego tam się chce spokojnie popijając kawę czy coś mocniejszego ;-) Z NPC walka jest o wiele ciekawsza
Może mi ktoś poradzić co zrobić w zadaniu "Znajdź szalonego profesora i zabierz mu jego dziennik 2" Kombinuję jak mogę i za cholerę profesorek nie chce się uspokoić. Oczywiście mam spluwę ze środkami usypiającymi ale nawet jak wywalę cały zapas w profesorka to on i tak wali do mnie z kałasza.
Linux Mint 13, Athlon 6000+, 4Gb ram, GF9600fx
Ninja12
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 05 Kwi 2013, 18:49
Ostatnio był: 22 Kwi 2020, 17:12
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1

[Problem - Tajne ścieżki 2]

Postprzez DaarMoo w 28 Sie 2014, 18:14

Witam,
zmieniłem podstawkę z 0006 na 0004 , zainstalowałem TŚ2 i mam coś takiego
Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : I
[error]Function      : CInifile::Load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 166
[error]Description   : Can't find include file:
[error]Arguments     : models\capture\exo_helmet_damage_aaz.ltx


Można coś z tym zrobić ? Na 0006 miałem taki sam error.
DaarMoo
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 05 Sty 2013, 00:19
Ostatnio był: 15 Maj 2019, 09:17
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: [Problem - Tajne ścieżki 2]

Postprzez SekretZdzicha w 28 Sie 2014, 18:17

Zainstaluje jeszcze raz stalkera, upewnij się że to oryginał[klucz możesz dostać z cdaction]. Spatchuj do wersji 1.0006, albo ściągnij wersje GOG. Następnie zaaplikuj downgrade.
Widać że instalacja SoCa albo moda została skorumpowana, więc reinstalacja powinna pomóc.
SekretZdzicha
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 30 Mar 2014, 20:06
Ostatnio był: 13 Mar 2015, 13:33
Kozaki: 1

Re: [Problem - Tajne ścieżki 2]

Postprzez DaarMoo w 28 Sie 2014, 18:43

Orginał mam 1.0006. Z tym, że płyty nie mogę odpalić ( ch.. wie dlaczego) więc przegrałem i z crackiem działa. Wolno, ale działa. Zrobiłem downgrade do 1.0004 . Zainstalowałem TŚ 2 i... . Taki to miało przebieg.
DaarMoo
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 05 Sty 2013, 00:19
Ostatnio był: 15 Maj 2019, 09:17
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: [Problem - Tajne ścieżki 2]

Postprzez SekretZdzicha w 28 Sie 2014, 18:54

Czy kiedykolwiek zapisywałeś grę quicksavem albo autosavem a następnie z niego korzystałeś? Jeśli tak, to cóż, masz skorumpowanego save'a. Miałem to samo, teraz zapisuje tylko i wyłącznie hard savem.
SekretZdzicha
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 30 Mar 2014, 20:06
Ostatnio był: 13 Mar 2015, 13:33
Kozaki: 1

Re: [Problem - Tajne ścieżki 2]

Postprzez DaarMoo w 28 Sie 2014, 19:14

Miałem niedawno Dima's Mod. Quick i autosavy działały do Magazynów wojskowych. Później ... wywaliłem. Nerw nie starczało.
DaarMoo
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 05 Sty 2013, 00:19
Ostatnio był: 15 Maj 2019, 09:17
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Pangia w 28 Sie 2014, 20:42

Nie ma .ltxa, którego gra szuka, a ma gdzieś wpisany. Sprawdź plik system.ltx, jak jest tam wpis:
Kod: Zaznacz wszystko
#include "models\capture\exo_helmet_damage_aaz.ltx

…to go wywal i spróbuj odpalić. Może ruszy, ale cholera wie, co się później będzie działo. Jak nie tam, to gdzieś indziej pewnie będzie taki wpis, ale nie mam moda, to nie mam pojęcia, gdzie tego szukać.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości