[SZUKAM]Mod na totalną zmianę fabuły

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM]Mod na totalną zmianę fabuły

Postprzez MałyGłód w 02 Maj 2011, 15:09

Poszukuję moda, który totalnie urozmaiciłby fabułę, dodając nowy główny wątek lub więcej zadań pobocznych. Nie podawajcie mi linków do OL, Zewu Monolitu, Tajnych Ścieżek 2 albo Priboi Story, bo w te już grałem. Zależy mi bardzo na takim modziku, bo się nudzę. Może to być nawet mod bez polskiej wersji.
Image
Podstawą szczęścia jest WOLNOŚĆ, a podstawą WOLNOŚCI odwaga.
Awatar użytkownika
MałyGłód
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 06 Mar 2011, 11:20
Ostatnio był: 14 Paź 2011, 22:36
Miejscowość: Galaktyka Kurvix
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 14

Reklamy Google

Re: [SZUKAM]Mod na totalną zmianę fabuły

Postprzez WheeljackSPW w 02 Maj 2011, 15:14

Awatar użytkownika
WheeljackSPW
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: [SZUKAM]Mod na totalną zmianę fabuły

Postprzez Darth ReX w 02 Maj 2011, 15:18

Wheel, durna pało, zdążyłem napisać posta już prawie! xD

Jeszcze jest to: viewtopic.php?f=49&t=5173
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: [SZUKAM]Mod na totalną zmianę fabuły

Postprzez smok61 w 02 Maj 2011, 18:57

Jestem w tej samej sytuacji, ciągle poszukuję nowych modów. Z własnego doświadczenia mogę polecić ci moda Stalker Lost World Requital z patchem 6.7. Mod jest po rusku i najlepiej mieć rus. Stalkera, chociaż na stalkerteam. jest opis instalacji na pol. wersji, ale ze starszym patchem. Sporo też grałem w "Sigerous Mod SOC". Stary mod, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Re: [SZUKAM]Mod na totalną zmianę fabuły

Postprzez Universal w 02 Maj 2011, 19:03

Dobra, trochę podczepię się pod temat...

Czy ktoś słyszał o modzie zmieniającym fabułę do Zewu? Nie interesuje mnie Sigerous, dodaje tylko kilka questów, a mnie interesuje całkowita zmiana. Szukałem trochę, na forum nic nie ma, w necie nie znalazłem...
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: [SZUKAM]Mod na totalną zmianę fabuły

Postprzez StalkerCell w 05 Lip 2013, 23:21

Sorry za odgrzewanie dwu - letnich schabowych i pulpeta :E
@ Uni - jest mod Droga do Prypeci. Wiem, wiem, pewnie już zarżłeś w niego, ale i tak podałem ten tytuł.

Za ten post StalkerCell otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Junx.
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości