[ABC Inferno] Piekło na ziemi

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Postprzez rzambol w 24 Sty 2008, 16:47

Wydaje mi się, że Blowout'y zaczynają się po umieszczeniu minimum dwóch portali. Nie jestem tego co do końca pewien, jak na razie więcej razy jestem wywalany do Windows, niż gram...
Awatar użytkownika
rzambol
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 29 Lip 2007, 18:17
Ostatnio był: 10 Lis 2018, 08:26
Miejscowość: Bielsko-Biała
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Reklamy Google

Postprzez CLEAR SKYline w 24 Sty 2008, 17:08

A propo portali: zdarzało się wam, żeby teleportowały się wam mutanty, mimo iż oba portale były obok siebie?
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

Postprzez Towarzysz Lenin w 24 Sty 2008, 17:17

Zainstalowałem tego moda, i mam jedno do powiedzenia. Ciężko teraz wykonać zadanie z kurtką dla Żwawego ;) . Czy to normalne że Wilk nie daje mi nagrody?

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

Postprzez MeZZerschmitt w 24 Sty 2008, 18:05

Towarzysz Lenin napisał(a):Zainstalowałem tego moda, i mam jedno do powiedzenia. Ciężko teraz wykonać zadanie z kurtką dla Żwawego ;) .

haha czyżby chodziło ci o pijawkę:)

Towarzysz Lenin napisał(a):Czy to normalne że Wilk nie daje mi nagrody?

Nie, to nie jest normalne, u mnie wszystko było jak należy, poza tym że Wilka musiałem szukać w Barze:P
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Postprzez weasel w 24 Sty 2008, 19:31

U mnie nad Jantarem, późną nocą dosłownie tuż za mną teleportowały się zombiaki, i to bez względu na to gdzie jestem ( nawet gdy jestem w bunkrze, to pojawiają się tam znikąd, a Krugłow, który się tam znajduje na nich nie reaguje, co oczywiście kończy się tym, że staje się żarłem dla tego ścierwa).Nie wiem, czy u was też się pojawiają takie perturbacje?
Awatar użytkownika
weasel
Stalker

Posty: 101
Dołączenie: 20 Cze 2007, 23:41
Ostatnio był: 08 Sie 2020, 14:46
Miejscowość: Gdzieś w Lubuskim
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Combat Chaser
Kozaki: 10

Postprzez rzambol w 24 Sty 2008, 19:33

To się nazywa Horror Time i widocznie nadszedł jego czas. Rada: nie bierz misji, zaczekaj aż minie...
Awatar użytkownika
rzambol
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 29 Lip 2007, 18:17
Ostatnio był: 10 Lis 2018, 08:26
Miejscowość: Bielsko-Biała
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Postprzez MCaleb w 24 Sty 2008, 20:04

Moim zdaniem ten Horror Time to niewypał. Rozumiem jeszcze, że zombiaki, chimery, karły i Eris wie co jeszcze muszą się zrespawonać, ale czemu muszą to robić dwa centymetry za moimi plecami? To naprawdę wkurzające, zwłaszcza jak jest się w połowie misji. Ostatnim razem to nie najemnicy zabili mi Krugłowa, nie zombiaki, nie Spalacz, a durna, zabłąkana chimera przy wejściu do Jantaru. Jednym ciosem.
Mod ten ma dużo dobrych pomysłów, ale paskudne wykonanie. Mam nadzieję, że wkrótce to poprawią.
There is nothing in this world worth believing in...
Image

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

Postprzez Towarzysz Lenin w 24 Sty 2008, 23:07

MeZZerschmitt napisał(a):
Towarzysz Lenin napisał(a):Zainstalowałem tego moda, i mam jedno do powiedzenia. Ciężko teraz wykonać zadanie z kurtką dla Żwawego ;) .

haha czyżby chodziło ci o pijawkę:)


Spoiler! Wiesz ile zabawy możesz komuś zepsuć? Ja tam niezłego przestracha miałem. Jeszcze taka obleśna, ze skóry oberwana... ble.
Co do gadania z Wilkiem, to wioskę atakuje wtedy kilka chimer, może to dlatego?

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

Postprzez Stiven w 25 Sty 2008, 11:31

Te zdarzenia są losowe więc za każdym razem każdemu co innego się przytrafi, mi np. Wilk stoi zawsze tam gdzie trzeba (a zaczynałem 4x), po prostu jeśli już tak się stało a na szczęście daleko nie jesteśmy warto zacząć grę od nowa, nie powinno się to już pojawić.

Moim zdaniem ten Horror Time to niewypał. Rozumiem jeszcze, że zombiaki, chimery, karły i Eris wie co jeszcze muszą się zrespawonać, ale czemu muszą to robić dwa centymetry za moimi plecami?


Święta racja, sam pomysł z takim 'eventem' jest świetny ale zamiast stwory pojawiać się TYLKO wokół ciebie i atakować TYLKO ciebie, mogłyby pojawiać się trochę dalej, powiedzmy za jakąś przeszkodą, żeby tego widać nie było, i żebyś miał czas zareagować, no i co ważniejsze atakować każdego w pobliżu.

To się nazywa Horror Time i widocznie nadszedł jego czas. Rada: nie bierz misji, zaczekaj aż minie...


Ja to mam takie szczęście, że mi zawsze podczas misji następuje ;) i to z reguły w małych, ciasnych pomieszczeniach (brrr), gdzie nie bardzo jest jak uciekać. A le to w końcu Horror Time trzeba się trochę po bać, nie :)

Ciężko teraz wykonać zadanie z kurtką dla Żwawego


Przecież w tym modzie nie ma tej misji, ze względu na to że teraz jest tam przejście do Dzikiej Doliny, no i pilnuje wejścia jeszcze piekielna pijawka, z która się nie ma szans na początku a nawet trochę dalej...

Wydaje mi się, że Blowout'y zaczynają się po umieszczeniu minimum dwóch portali.


Pierwszy blow mam zwykle mniej więcej jak dochodzę do blokady Powinności na wysypisku, drugiego niestety nie uświadczam nie ważne ile portali się ustawi. Chociaż z nimi to też pewien problem jest, wydaje się, że bez nich gra lepiej chodzi (nie wywala tak często do pulpitu, chociaż zwykle zaczyna dopiero dalej przy X18, na początku nigdy z crashem nie maiłem problemu).

Czasem wpienić się można z powodu chorego systemu tego "Progressive game", wszystko co kupisz znajdziesz w pełni sprawne w twoich magicznych rękach cudownie staje się rozwalone do 75%, raz że te zacinki broni wtedy kiedy są najbardziej potrzebne są częstsze niż deszcz w zonie, to jeszcze utrudnienie ze względu na rozwalony pancerz na który tak ciężko pracowaliśmy, i musimy wybulić kolejne kilkanaście tysi na naprawę.
Awatar użytkownika
Stiven
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 18 Sty 2008, 19:03
Ostatnio był: 12 Lis 2008, 19:21
Miejscowość: Stamtąd
Kozaki: 0

Postprzez MeZZerschmitt w 25 Sty 2008, 12:05

Przecież w tym modzie nie ma tej misji, ze względu na to że teraz jest tam przejście do Dzikiej Doliny, no i pilnuje wejścia jeszcze piekielna pijawka, z która się nie ma szans na początku a nawet trochę dalej...


Jak to nie ma? Ta kurtka u mnie znajdowała się obok tej pijawy w skrzyni.
Po drugie ja jakoś tą pijawę usunąłem. To wcale nie jest takie trudne.
Wystarczy z pistoletem wybrać się od obozu Wilka w prawo tam gdzie posterunek wojskowy, oczywiście nie zbliżać się do niego tylko najpierw rozwalić 3 patrolujących okolicę żołnierzyków, co może wydawać się trudne ale wcale takie nie jest, trzeba po prostu celnie trafiać w głowę. Zabrać od nich Kałachy i nacieramy na bandytów żeby uratować Żwawego, a później biegniemy po kurteczkę i pijawę faszerujemy pociskami z Kałacha. Przy tym użyłem chyba 2 razy apteczki
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Postprzez Sölve w 25 Sty 2008, 17:13

Hej rzambol. Czy mógłbyś do wersji 1.2 ABC Inferno PL dodać mnie w "Czytaj to.txt" jako współtwórcę tekstów? Bo w końcu część tekstów, jak sam napisałeś, pochodzi ze zwykłego spolszczenia ABC Mod'a.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sölve
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 08 Paź 2007, 19:45
Ostatnio był: 09 Kwi 2021, 14:11
Kozaki: 0

Postprzez rzambol w 25 Sty 2008, 17:25

Ok, nie ma problemu, dzięki że się upomniałeś :)
Awatar użytkownika
rzambol
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 29 Lip 2007, 18:17
Ostatnio był: 10 Lis 2018, 08:26
Miejscowość: Bielsko-Biała
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości