[S.T.A.L.K.E.R. Priboi Story]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Postprzez SithLord w 31 Sty 2008, 11:34

Szczerze mówiąc za pomoc duchową podziękuję... Przydał by się drugi tłumacz bo w tym tempie to nie wiem kiedy będzie gotowe!
Image

Stalker Clear Sky <- Nadzieja na lepszego stalka
Awatar użytkownika
SithLord
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 04 Wrz 2007, 20:50
Ostatnio był: 08 Lip 2008, 16:48
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Pogan w 31 Sty 2008, 11:54

Moja babka z angielskiego by mnie śmiechem zabiła jak by sie dowiedziła ze robie jako tłumacz:P
Grnaty zaczeły działać to jakiś cud:)
Pogan
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 29 Sty 2008, 21:22
Ostatnio był: 12 Lut 2021, 02:24
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Postprzez CLEAR SKYline w 31 Sty 2008, 15:51

Cytat:
Przetestowałem i od poprzedniego posta wyrzuciło mnie z 10 razy


Nie mogę pomóc bez dodatkowych informacji takich jak gdzie, w jakich okolicznościach bug się pojawił i co zostało zapisane w logu

Otóż działo się to w następujących sytuacjach:
- zginąłem od własnego granatu (nie spadł ze strychu)
- rozmawiałem z rannym w hangarze na wysypisku (obok stał jeszcze bandyta i kolejny ranny)
-wychodziłem z Baru na Wysypisko (2x zwis->reset tam, gdzie zwykle ładuje poziom)
-koło przejścia Bar-Dzicz (kolejne zwisy)

Poza tym wrogowie są jakby mniej inteligentni- gdy walczyłem z mercami w Agro wbiegali na mnie i celowali w ziemię (niektórzy)
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

Postprzez adin w 31 Sty 2008, 17:14

barin napisał(a):
a mi wyskakuje bugtrap gdy zaczynam rozmowę z generałem na początku gry :/
.... nie tylko podczas rozmowy z generałem w ogóle podczas prowadzenia dialogu z kimkolwiek, macie jakieś pomysły?


Najprawdopodobniej ma to związek z polską wersją gry, poza tym zmieniliśmy nieco dialogi wielu npc


więc... można temu jakoś zaradzić?
Image
Awatar użytkownika
adin
Ekspert

Posty: 711
Dołączenie: 14 Sty 2007, 01:58
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 22:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 28

Postprzez Michu w 31 Sty 2008, 17:27

adin napisał(a):
barin napisał(a):
a mi wyskakuje bugtrap gdy zaczynam rozmowę z generałem na początku gry :/
.... nie tylko podczas rozmowy z generałem w ogóle podczas prowadzenia dialogu z kimkolwiek, macie jakieś pomysły?


Najprawdopodobniej ma to związek z polską wersją gry, poza tym zmieniliśmy nieco dialogi wielu npc


więc... można temu jakoś zaradzić?


Tak - Jeśli masz spolszczenie - wgraj stalker'a od nowa po angielsku ;).

A za chwilę idę grać, może znajdę coś ciekawego :PP.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Postprzez Vaniol w 31 Sty 2008, 18:11

Wiedziałem żeby nie wyrzucać <--censored--> L
Cóż, zassam gdzieś może wersję ang.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 14 Lut 2022, 00:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Postprzez Michu w 31 Sty 2008, 18:51

Hmmm..., pograłem z godzinkę i co spotkałem głupiego :
Kiedy siedzimy w aucie, bandyci, potrafią przechodzić obojętnie jakby nas nie widzieli, a jak już zobaczą to biegają jak debile i nie wiedzą co zrobić, bo w aucie trudno jest mnie zabić. Ale to chyba ogółem błąd całej gry ;).
Kiedy wziąłem Strój najemnika (strych - kordon) każdy wie ocb. Gra zacięła mi się, ale to raczej z przyczyn innych niż MOD.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Postprzez Pogan w 31 Sty 2008, 19:06

U mnie osobiście kiedy za pomoca transportera opancerzonego szturmowałem baze wolności(czyt. rozjeżdzałem) strzelali do mnie nawet zanim ich rozjechałem
Pogan
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 29 Sty 2008, 21:22
Ostatnio był: 12 Lut 2021, 02:24
Miejscowość: Jastrzębie Zdrój
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Postprzez MCaleb w 31 Sty 2008, 19:48

barin napisał(a):W barze i magazynach wojskowych artefakty po blowoucie są respawnowane w złych miejscach (bug) co oczywiście zostanie poprawione. Co do ich zdobycia, możesz wyskoczyć poza mapę od strony najemników (za wioską), jest jedno lub dwa miejsca gdzie można wskoczyć na skałę a później przez płot.

Ano, sam odnalazłem to miejsce. Mimo wszystko miło, że sugestie i bugi można przekazywać od razu do teamu tworzącego mod.

Co do tego ognia anomalii, to mam go gdy na pasie mam cztery (ale wystarczą dwa - podstawowy i zaawansowany) wykrywacze anomalii i uruchomioną noktowizję (w tym przypadku w SEVAce).

Kontrolerzy są według mnie zbyt wytrzymali. Chyba ze trzy magazynki przeciwpancernej w gościa władowałem, by skonał, a wystarczyły dwa celne pociski z granatnika na innego. Podobnie ze snajperkami - można strzelać heady i strzelać.

Przy okazji proponowałbym nową frakcję, jak w SRP. No i oczywiście nowe bronie jako retekstury. Ale to na przyszłość.

Jeszcze jeden pomysł, który zapewne nie zostanie zrealizowany - usuwacze anomalii. Skoro możemy tworzyć własne anomalii, to czemu nie możemy się ich pozbyć?

No i przydałoby się zagospodarować Sacharowa. Może niech sprzedaje artefakty i urządzenia pomiarowe, a także zaawansowany ekwipunek?
There is nothing in this world worth believing in...
Image

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

Postprzez portals w 01 Lut 2008, 13:10

Kiedy spolszczenie?
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Postprzez Towarzysz Lenin w 01 Lut 2008, 13:49

Pogan napisał(a):U mnie osobiście kiedy za pomoca transportera opancerzonego szturmowałem baze wolności(czyt. rozjeżdzałem) strzelali do mnie nawet zanim ich rozjechałem

The Bandits, Freedom, Monolith, and Mercenaries begin as enemies towards you.

I wszystko jasne!

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

Postprzez SithLord w 01 Lut 2008, 16:32

portals napisał(a):Kiedy spolszczenie?



Jak się napisze!


Ps. W jakim kodowaniu mam zapisać spolszczony plik by w grze nie było baboli takich jak: &para; ? Proszę o odpowiedź!
Image

Stalker Clear Sky <- Nadzieja na lepszego stalka
Awatar użytkownika
SithLord
Stalker

Posty: 153
Dołączenie: 04 Wrz 2007, 20:50
Ostatnio był: 08 Lip 2008, 16:48
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości