[SZUKAM] Patche, Tekstury i "mały" Modzik

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Patche, Tekstury i "mały" Modzik

Postprzez yardi1993 w 03 Lis 2013, 10:43

Więc tak:
1) Gdzie można znaleźć wszystkie patche do tej oto gry (od 1.0000 do 1.0006).
2) Poszukuję jakiegoś ładnego texture packa, który by podciągną wrażenia wizualne z gry (mam mocnego kompa, bez limitu)
3) Jeżeli jest, to chciałbym zainstalować moda, który dodaje wycięte tereny i tyle! Nic więcej, a do tego by było fajnie jakby nie kolidował ze spolszczeniem. (Poprostu mam ochotę to ide np. zapolować na mutanty w tamtych rejonach czy coś)

Ps. Tak przy okazji, zna ktoś gry podobne do Stalkera? Bardzo bym chciał taką samą grę tylko najlepiej nie ograniczoną strefami. Z góry dziękuje za pomoc.
yardi1993
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 04 Wrz 2009, 15:37
Ostatnio był: 18 Wrz 2015, 12:36
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [SZUKAM] Patche, Tekstury i "mały" Modzik

Postprzez Pangia w 03 Lis 2013, 13:02

yardi1993 napisał(a):1) Gdzie można znaleźć wszystkie patche do tej oto gry (od 1.0000 do 1.0006).

???
2) Poszukuję jakiegoś ładnego texture packa, który by podciągną wrażenia wizualne z gry (mam mocnego kompa, bez limitu)

Autumn Aurora chyba najlepiej wygląda. Temat sobie możesz samemu znaleźć. :P
3) Jeżeli jest, to chciałbym zainstalować moda, który dodaje wycięte tereny i tyle! Nic więcej, a do tego by było fajnie jakby nie kolidował ze spolszczeniem.

Mapka z Dead City, ale podobno w ch♥j zabugowana i wg Boredgunnera nie da się nawet z niej wyjść (przynajmniej tak napisał w komentarzu). No i jeszcze pewien mod, którego nie będzie :tm: ma chyba dodawać stare lokacje.
Ps. Tak przy okazji, zna ktoś gry podobne do Stalkera? Bardzo bym chciał taką samą grę tylko najlepiej nie ograniczoną strefami. Z góry dziękuje za pomoc.

Ostatnio na Steamie była haloweenowa promocja i Fallouta 3 można było kupić za 5 euro. Poza tym to seria Metro.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [SZUKAM] Patche, Tekstury i "mały" Modzik

Postprzez Gizbarus w 04 Lis 2013, 08:56

RMA dodaje praktycznie wszystkie wycięte alph lokacje i dawną linię fabularną, ale niestety wymaga po pierwsze znajomości Stalkera od podszewki (prowadzenie fabuły po radziecku) jak i strony technicznej (niezbyt przyjemna instalacja).
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: [SZUKAM] Patche, Tekstury i "mały" Modzik

Postprzez Cromm Cruac w 04 Lis 2013, 10:28

A na cóż szanownemu panu patch do wersji 1.0000? Czyżby wersja od wujka zza Bugu?
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [SZUKAM] Patche, Tekstury i "mały" Modzik

Postprzez mCq w 04 Lis 2013, 17:50

O czym wy mówita? Przeca nie ma patcha 1.0000.. (no chyba że magicznym trafem ktoś zrobił takie cudo)
Awatar użytkownika
mCq
Tropiciel

Posty: 345
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:15
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 21:48
Miejscowość: Brooklyn, New York
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 69

Re: [SZUKAM] Patche, Tekstury i "mały" Modzik

Postprzez yardi1993 w 05 Lis 2013, 07:31

Najwidoczniej mój błąd. Gre mam krótko po premierze więc od naszego pierwszego patcha :).
Co do tekstur to coś bardziej w klimatach letnich. A co do gier to niestety, ale Metro i Fallouty są u mnie już dawno skończone :)
yardi1993
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 04 Wrz 2009, 15:37
Ostatnio był: 18 Wrz 2015, 12:36
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 0

Re: [SZUKAM] Patche, Tekstury i "mały" Modzik

Postprzez vandr w 05 Lis 2013, 07:43

Spróbuj może tego.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości