[Problem]Priboy Story problem z barmanem

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Problem]Priboy Story problem z barmanem

Postprzez Zdzichajew w 19 Lis 2013, 18:53

Gram od niedawna i wszystko było dobrze dopóki nie przyszedłem do baru. Nie mogę zacząć rozmowy z barmanem bo wywala mnie na pulpit z komunikatem "program przestał działać". jak się później okazało z nikim nie mogę...
może ktoś pomóc?
Zdzichajew
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 17 Lis 2013, 23:00
Ostatnio był: 27 Sie 2018, 20:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Priboy Story problem z barmanem

Postprzez RadekNioch w 19 Lis 2013, 18:58

Poprosimy loga. Wszystko objaśnione w wyróżniającej się ramce na górze. Potem dopiero ktoś będzie w stanie Ci pomóc.
Awatar użytkownika
RadekNioch
Łowca

Posty: 438
Dołączenie: 28 Lip 2013, 06:31
Ostatnio był: 12 Maj 2019, 01:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 55

Re: [Problem]Priboy Story problem z barmanem

Postprzez Zdzichajew w 19 Lis 2013, 19:26

jak mam wrzucić loga, jako załącznika się nie da przez rozszerzenie?
Zdzichajew
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 17 Lis 2013, 23:00
Ostatnio był: 27 Sie 2018, 20:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [Problem]Priboy Story problem z barmanem

Postprzez mCq w 19 Lis 2013, 19:29

Skopiuj zawartość pliku xray_nazwaużytkownika.log i wstaw w [code] [/ code]. (ofc bez spacji w drugim code)
Awatar użytkownika
mCq
Tropiciel

Posty: 345
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:15
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 21:48
Miejscowość: Brooklyn, New York
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 69

Re: [Problem]Priboy Story problem z barmanem

Postprzez Pangia w 19 Lis 2013, 23:15

OK, ziomek, nie wiem, jak to zrobiłeś, że post jest pusty, ale na szczęście można go sobie przeczytać, cytując go :P
Końcówka od FATAL ERROR dla leniwych:
Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : no_assert
[error]Function      : CXML_IdToIndex<class CPhraseDialog>::GetById
[error]File          : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\xml_str_id_loader.h
[error]Line          : 112
[error]Description   : item not found, id
[error]Arguments     : bar_bar_barman_start
 

stack trace:

Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości