[Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez Pure w 23 Lut 2015, 16:07

Tyle, że ja nie robię save'a przed każdym pójściem na następną lokacje :D taki odruch.. chce się szybko iść bo jest się ciekawym itp, czasem się w ogóle zapomina o savie bo tak miło się gra. Grasz grasz.. nagle giniesz i patrzysz w loadach - co?? ostatni save godzinę temu? xD. Co do zaciskania zębów to ja już chyba zjadłem zęby na tym modzie i nie mam co zaciskać. Ostatni save działający mam daleko i szkoda mi wielu godzin + kilka godzin straconych przez krasze w tym czasie, aby przejść tą końcówkę moda. Bo tam gdzie szedłem to już chyba z 97% gry. Jeśli ktoś jest chętny i mu się chce to może mi zdradzić zakończenie na priv. Bo nie ukrywam, że jestem ciekaw :p
Chwała monolitowi!
Awatar użytkownika
Pure
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 31 Gru 2014, 14:09
Ostatnio był: 27 Wrz 2016, 21:23
Frakcja: Monolit
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez Pangia w 23 Lut 2015, 16:16

Chodzi o normalny autosave: gra czyni zapis przy wchodzeniu na levelchanger, nie na nowej mapie.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez Pure w 23 Lut 2015, 16:21

Jakie to ma znaczenie skoro autosave też trafił szlag? Nim się zorientowałem, że savy się psują pod koniec gry to było już za późno.
Chwała monolitowi!
Awatar użytkownika
Pure
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 31 Gru 2014, 14:09
Ostatnio był: 27 Wrz 2016, 21:23
Frakcja: Monolit
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez Pangia w 23 Lut 2015, 16:28

Nie no, bo mówisz o odruchu zapisywania przed wejściem, a to nie jest potrzebne, bo gra zawsze robi zapis przy wejściu na lokację i tego się nie da z poziomu gry wyłączyć.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez Pure w 23 Lut 2015, 21:05

A no tak. Jak np. przechodzę z kordonu na wysypisko to autosave mam na wysypisku. No i właśnie mówię, że te autosavy też się psują. Powiem tak... Krasze savów to ruletka, a wspominane wyżej savy i autosavy pod koniec gry to nieuniknione.
Chwała monolitowi!
Awatar użytkownika
Pure
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 31 Gru 2014, 14:09
Ostatnio był: 27 Wrz 2016, 21:23
Frakcja: Monolit
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez PainChiller w 01 Mar 2015, 17:35

Mam problem z jednym zadaniem. mam odnieść leki leśnikowi... niby ok, ale jak mam to zrobić gry nie mam żadnego wyjścia z Jantaru?
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez scigacz1975 w 01 Mar 2015, 22:15

Sacharow mówi gdzie musisz znaleźć ścieżkę. Idziesz do wyschniętego jeziorka, gdzie w podstawce budzisz się po emisji w autobusie. Jak będziesz szedł od tunelu to po lewej od autobusu jest małe cienkie drzewko. Pochodź blisko niego to sobie odblokujesz ścieżkę.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez PainChiller w 02 Mar 2015, 21:45

No ba, i tu problem. obszedłem cały jantar na około (byłem przy i w każdym autobusie) i nic...
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez Mito w 02 Mar 2015, 22:52

Też kojarzę ten problem, chodzi generalnie o chyba ten autobus, w którym w ShoCu budzimy się po Zwarciu przy wykonywaniu zadania z Sacharowem. Jest to nieco skomplikowane w odnalezieniu, ale się da. Przed tym autobusem stoi małe drzewko. Należy do niego podejść od strony lewej autobusu, jednocześnie na nie patrząc. Cholerny skrypt jest bardzo utrudniający życie i nikt nie raczy w grze pokazać, gdzie to w ogóle jest.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez PainChiller w 03 Mar 2015, 19:11

Oblazłem każdy cm2 obszaru przy autobusie (każde dzewo, każdy krzak...) No Co TO MA BYĆ? MOD CZY :sidor:

PS: a może da ktoś save z Lasy po Jantarze
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez Cromm Cruac w 03 Mar 2015, 19:18

To dżefko. Niestety w tej wersji wygląda nieco inaczej :P
Na minimapie widać przejście.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Tajne Ścieżki 2 (Final Update) + Autumn Aurora 2]

Postprzez PainChiller w 03 Mar 2015, 20:47

To dzewo ni działa, ani to za nim. ani nic...
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Ja nie kłamię, Ja oszczędnie dysponuje prawdą.
Awatar użytkownika
PainChiller
Modder

Posty: 705
Dołączenie: 29 Gru 2013, 16:16
Ostatnio był: 18 Sty 2023, 01:50
Miejscowość: Gdzieś w Poznańskiej Zonie
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 190

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości