Mod poprawiający grafike HD

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Mod poprawiający grafike HD

Postprzez Komarecka w 17 Paź 2014, 13:02

Poszukuje byle jakiego, ale dobrego moda który poprawia/zmienia grafikę Czarnobyla tak,
aby było po prostu bardziej realistycznie. Szukałam tutaj po forum i znalazłam dział bodajże
z tego co pamiętam o nazwie " lista modów do Cien Czarnobyla " i linki z modami graficznymi wygasły..

Czy jest ktos tutaj kto jest w stanie podac mi naprawde dobre tekstury do tej gry z nie wygasłymi linkami?
Awatar użytkownika
Komarecka
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 15 Paź 2014, 13:41
Ostatnio była: 15 Cze 2021, 20:35
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Mod poprawiający grafike HD

Postprzez Tormentor w 17 Paź 2014, 13:16

Jak chcesz bardziej realistycznie to ściągnij najnowszą Autumn Aurore. Mod zmienia w sposób potężny grafikę i sprawia, że sztakler jest bardziej sztaklerski. Jest też sporo nowych smaczków dodanych, nowe bronie i dzwięki etc. Fabuła jest nienaruszona. W dodatku instalacja jest bardzo prosta.

Zresztą tu masz wszystko opisane.


viewtopic.php?f=49&t=14123
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Mod poprawiający grafike HD

Postprzez Komarecka w 17 Paź 2014, 13:21

Uj, tam pisze ze nie dotyczy użytkowników płyty , a ja na Steamie nie posiadam własnie Stalkera tylko na płycie.
Był kupiony naprawdę pare dobrych lat temu i nie było jeszcze łączenia platformy steam z tą grą..
A link do tego patcha 1.0006 jest gdzieś tam podany? Bo nie widzę..Więc, bedzie mi działało to bez Steama, czy ja jakoś to źle zrozumiałam.
Przepaszam naprawdę za tak głupie pytania, nie chce nikogo denerwować ale wiem że mam do tego tendencje..
Ostatnio edytowany przez Komarecka, 17 Paź 2014, 13:26, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Komarecka
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 15 Paź 2014, 13:41
Ostatnio była: 15 Cze 2021, 20:35
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Re: Mod poprawiający grafike HD

Postprzez Gizbarus w 17 Paź 2014, 13:24

Czasem AtmosFeary i Absolute'y nie są także pod Cień? Nie pamiętam już, dawno ostatnim razem grałem w Stalkera.

Ps - ja cię proszę, nie pisz wierszem :-/
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Mod poprawiający grafike HD

Postprzez Komarecka w 17 Paź 2014, 13:28

Przepraszam bardzo weh. Rozumiem że to też są mody poprawiające Grafike w Stalkerze które wymieniłeś?
Super, bardzo się ciesze, ale szukam czegoś BEZ łączenia ze Steamem, bo nie mam Steamowej wersji gry.
Awatar użytkownika
Komarecka
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 15 Paź 2014, 13:41
Ostatnio była: 15 Cze 2021, 20:35
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Re: Mod poprawiający grafike HD

Postprzez Gizbarus w 17 Paź 2014, 13:31

http://absolute.crommcruac.com/shadow-of-chernobyl/ Masz tu na przykład Absolute'a od Cromma, do SoC. Tak samo jest "Absolute Nature" i chyba jeszcze jakiś. Nic mi nie wiadomo, żeby wymagał do działania steama - ja używam tylko wersji pudełkowej i śmigało dobrze.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Mod poprawiający grafike HD

Postprzez Cromm Cruac w 17 Paź 2014, 13:35

Wszystkie moje mody (np. Absolute Nature, Autumn Aurora 2) działają na każdej wersji gry (Steam, DVD, GoG etc.).
Ba, AA2 nawet lepiej działa na pudełkowej wersji, bo niektóre jej elementy się ze Steamem gryzą i trzeba coś tam wyłączać.

Jeśli zdecydujesz się na AA2 (a polecam) to pamiętaj o zainstalowaniu patch-a 1.0006. Można go pobrać stąd
Ostatnio edytowany przez Cromm Cruac 17 Paź 2014, 13:46, edytowano w sumie 5 razy
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Mod poprawiający grafike HD

Postprzez Tormentor w 17 Paź 2014, 13:37

Chyba coś pokręciłaś, ale tam jest po prostu uwaga również dla posiadaczy Stalkera na steamie. Na wersji pudełkowej też śmiga mod.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości