[Prośba o pomoc]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Prośba o pomoc]

Postprzez DaarMoo w 16 Lis 2014, 19:44

Zainstalowałem Last Day. Mod zapowiada się ciekawie, ale dobija mnie udźwig (50 kg). Pliku actor nie ma , więc pomyślałem o Stalker Actor Modifier. Ściągałem z kilkunastu stron. Niestety, albo strona jest usunięta albo program jest uszkodzony. Pomocy !!!
DaarMoo
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 05 Sty 2013, 00:19
Ostatnio był: 15 Maj 2019, 09:17
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Prośba o pomoc]

Postprzez Pangia w 16 Lis 2014, 22:14

Wypakuj jak cywilizowana istota rozumna z gamedaty, a nie szukasz jakichś ch♥jowych programików, które robią więcej szkody niż pożytku. W ogóle nie wiem, na co komu było tyle zachodu, żeby zrobić osobny program do edycji jednego pliku, który otwiera nawet window$owski notatnik.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Prośba o pomoc]

Postprzez DaarMoo w 17 Lis 2014, 00:18

Co mam wypakować z gamedaty ?
DaarMoo
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 05 Sty 2013, 00:19
Ostatnio był: 15 Maj 2019, 09:17
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: [Prośba o pomoc]

Postprzez Pangia w 17 Lis 2014, 00:43

gamedata/config/creatures/actor.ltx, a czym i jak da się znaleźć na forum.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Prośba o pomoc]

Postprzez DaarMoo w 17 Lis 2014, 13:34

Pliku actor.ltx nie ma w gamedata/config/creatures . Jak by był, to bym nie pisał posta. Więc ?
DaarMoo
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 05 Sty 2013, 00:19
Ostatnio był: 15 Maj 2019, 09:17
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: [Prośba o pomoc]

Postprzez Kpuc w 17 Lis 2014, 13:45

Pobierz unpacker i rozpakuj archiwa gamedata.db, plik może w modzie nie był modyfikowany więc go tam nie zajdziesz za to jest w archiwach. Sam unpacker znajdziesz na tym forum trochę trzeba się wykazać :)


Ps. Dobra masz farta akurat mam dysk ze sobą to ci wrzuciłem http://www34.zippyshare.com/v/61330633/file.html
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 9 gości