[SZUKAM] Mody kompatybilne z AA 2.1

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Mody kompatybilne z AA 2.1

Postprzez Bodziniak w 25 Lut 2016, 17:19

Siemka. Szukam modów które nie będą gryzły się z Autumn Aurora 2.1. Najlepiej jakby to były jakieś Arsenal addony ale jak ni będzie to dawajcie wszystko inne co tam macie. Dosłownie każdy mod który nie gryzie się z AA. Z góry dziękuje :D
Awatar użytkownika
Bodziniak
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 06 Kwi 2011, 19:03
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 03:49
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 11

Reklamy Google

Re: [SZUKAM] Mody kompatybilne z AA 2.1

Postprzez Cromm Cruac w 25 Lut 2016, 17:51

Obawiam się, że nie ma takich. Chyba, że komuś chciało się mergować je specjalnie pod AA2.

EDIT: Właśnie sobie przypomniałem, jakiś czas temu gostek do mnie pisał, że mergował AMK 1.4.1 z AA2
Link do ModDB
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Bodziniak.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [SZUKAM] Mody kompatybilne z AA 2.1

Postprzez Junx w 25 Lut 2016, 19:12

BYŁ mod taki w produkcji, ale autor przesiadł się na inny projekt. Link do moda - http://www.moddb.com/mods/autumn-aurora ... pons-addon

Napisz do autora może ma jeszcze jakieś pliki.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super

Za ten post Junx otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Bodziniak.
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości