[Stalker - Rebalanced Mod]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Stalker - Rebalanced Mod]

Postprzez Kamrat w 07 Kwi 2011, 13:20

Świetne modziwo, polecam wszystkim tym, którzy stawiają realizm na miejscu numer 1.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kamrat
Stalker

Posty: 60
Dołączenie: 27 Mar 2011, 20:31
Ostatnio był: 24 Wrz 2017, 16:21
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: [Stalker - Rebalanced Mod]

Postprzez Jarexxx w 02 Maj 2011, 13:21

Gra się naprawdę zarąbiście, nie ma jakiejś monotonii jak w innych modach, typu wszyscy się czają na Ciebie, tylko każdy coś robi, wchodzę na wysypisko, słyszę wiadomość Besa, i nagle ,,Misja nieudana" bo Besa już zabili bandyci, którzy się kręcili, zanim tam doszedłem, to już połowa ludu wytłuczona, przez innych.

Fajne tekstury potworków, typu ślepe psy, całe we krwi, widać im gołe kości itp.

Dużo większy stopień trudności, dostaje kulkę, i leżę, za to nawet przy moim sprzęcie, mod chodzi płynnie, a zapisane gry wczytują się poniżej 10 sekund. (min detale, 800x600).

Pare nowych zadań dodanych, i fajnych przedmiotów, zmienione parametry artefaktów, już nie ma tak, że bezkarnie używamy jakiegoś artefaktu, w sumie, i tak wszystko sprowadza się do łyknięcia czystej :D.

Mod lepszy niż OL i AMK razem wzięte.

Edit :
Mało się nie skupiłem w gacie w Agropromie, mod jest miodzio, przywraca klimat.

Edit:
Ten mod jest po prostu piękny, skradam się, kuca żołnierz, plecami do mnie, jakieś 40 m ode mnie, przysiad, celowanie, Trach ! - krótka seria, żołnierz leży, martwy, wreszcie mod, który na prawdę zachowuje pewien realizm, a nie, strzelam z 40m cały magazynek, cel dostał 2 razy.
Za Polskę !
Awatar użytkownika
Jarexxx
Stalker

Posty: 161
Dołączenie: 27 Cze 2009, 13:40
Ostatnio był: 19 Wrz 2013, 15:30
Miejscowość: Włocławek
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 48

Re: [Stalker - Rebalanced Mod]

Postprzez Kapral w 02 Lut 2013, 07:53

Panowie jeśli ktoś powie za które pliki się zabrać, bo mam zamiar sobie spolszczyć tego moda. Tyle, że ni cholery nie wiem co i gdzie. :|
Kapral
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 02 Lut 2013, 07:45
Ostatnio był: 02 Lut 2013, 08:31
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 0

Re: [Stalker - Rebalanced Mod]

Postprzez nelson82 w 02 Lut 2013, 10:36

W folderze config/text masz jeszcze jeden folder (lub foldery) z wersją (lub wersjami) językowymi. Wybierasz któryś, np eng i zmieniasz jego nazwę na pol, następnie zabierasz się za spalszczanie plików, które zawiera taki folder.
WAŻNE - Tłumaczysz tylko tekst pomiędzy tą <text> a tą </text> frazą. Nie zmieniaj nic w numeracji i uważaj aby przez przypadek nie usunąć np. frazy </string>, bo przy wczytywaniu gry przywitasz pulpit. Do tłumaczenia wystarczy systemowy notatnik.
łatwiej już nie będzie
Awatar użytkownika
nelson82
Łowca

Posty: 505
Dołączenie: 16 Paź 2011, 00:09
Ostatnio był: 13 Paź 2019, 11:44
Ulubiona broń: --
Kozaki: 130

Re: [Stalker - Rebalanced Mod]

Postprzez Advantage w 10 Lut 2014, 15:18

Witam. Czy ma ktoś link do tego moda, tak abym mógł go pobrać?
Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła.
Awatar użytkownika
Advantage
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 05 Lut 2011, 19:57
Ostatnio był: 10 Lut 2014, 15:37
Miejscowość: Graudenz
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [Stalker - Rebalanced Mod]

Postprzez KSU w 12 Lut 2014, 21:32

Siczka na prezydenta!!!!

Sprzedam pancernik Bismarck z kolekcji Hachette do złożenia numery 1-140.
Awatar użytkownika
KSU
Tropiciel

Posty: 204
Dołączenie: 16 Cze 2012, 19:02
Ostatnio był: 07 Paź 2020, 17:18
Miejscowość: Fajniejsza niż Sovieta
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 25

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości