[Dima's MOD] Final

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Dima's MOD] Final

Postprzez Nestor w 08 Lis 2018, 09:07

Cholera, jak dawno mnie tu nie było... No cóż, nostalgia zrobiła swoje i wróciłem do tego zacnego moda; wciąż gra się przednie.

W każdym bądź razie, dwie kwestie:

1. Czy ktokolwiek dysponuje spawnerem działąjącym z modem?

2. BTR w Kordonie... można go jakoś wyłączyć, grzebiąc w plikach gry? Próbowałem odrobinę samemu, i dotarłem do esc_blockpost_btr.ltx ; próbowałem "wyłączyć" BTR, zmieniając wartości fire_range i fire_repeat na zerowe i target= na nil... ale po wczytaniu gry nic się nie zmieniło; BTR dalej wali supercelnym ogniem. Spróbuję jeszcze wczytać poprzedni save sprzed wejścia do Kordonu z Mrocznej Doliny... ale jeśli to nie zadziałą, byłby w stanie ktoś podratować radą/przerobionymi plikami?


EDIT: BTR nieaktualny, poradziłem sobie z nim na własną rękę... Natomiast nowe pytanie - gdzie konkretnie w wiosce pijawek leży to PDA dla Śruby? Bo szukam i znaleźć nie mogę... Hm, a właściwie to muszę jakieś zadanie albo rozmowę odbyć z mechanikiem, by to się pojawiło? Kiedyś pamiętam doszedłem do tego, ale to było już tak dawno temu, że nie pamiętam...

EDIT2: Śruba również nieaktualny, PDA się respi po obronie Bariery... Natomiast kolejny z kolei problem - handlarz w Prypeci. Na stanie ma tylko amunicję, mimo że według pliku powinien mieć na stanie również ładny zapas broni do nabycia. Save/load nic nie zmienia w prezentowanej ofercie. Co powinienem zrobić, by "odblokować" broń i pancerz u tego handlarza?

Za ten post Nestor otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GajgerW.
Nestor
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 25 Paź 2008, 17:43
Ostatnio był: 08 Lis 2018, 09:34
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Reklamy Google

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości