[utAMK] by utak3r

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez Kuroi w 20 Paź 2010, 20:25

Ściągnąłem moda a tu klops - nie można wypakować, bo WinRAR wywala od groma błędów! Dosłownie kilkanaście na sekundę. :(
Awatar użytkownika
Kuroi
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 12 Gru 2009, 19:40
Ostatnio był: 12 Kwi 2013, 17:43
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez Pathetic_Ripper w 20 Paź 2010, 20:59

Ani chybi musisz pobrać jeszcze raz - widocznie podczas ściągania wystapiły jakieś errory.
Awatar użytkownika
Pathetic_Ripper
Łowca

Posty: 528
Dołączenie: 12 Lip 2010, 17:51
Ostatnio był: 13 Lis 2010, 09:42
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 64

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez utak3r w 20 Paź 2010, 21:28

Już nie wspomnę o tym, że mod jest spakowany... 7zipem :idea: więc może masz zbyt starego WinRARa? Najlepiej, to użyj po prostu 7zipa, jak przystało na porządnego użytkownika komputera: czym spakowane, tym rozpakowuj...
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez Kuroi w 21 Paź 2010, 20:57

utak3r napisał(a):Już nie wspomnę o tym, że mod jest spakowany... 7zipem :idea: więc może masz zbyt starego WinRARa? Najlepiej, to użyj po prostu 7zipa, jak przystało na porządnego użytkownika komputera: czym spakowane, tym rozpakowuj...

Rozpakowywałem WinRARem dziesiątki, jeśli nie setki pakietów, a to jest pierwszy raz kiedy jest z tym jakiś problem ;)
Awatar użytkownika
Kuroi
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 12 Gru 2009, 19:40
Ostatnio był: 12 Kwi 2013, 17:43
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 10

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez utak3r w 22 Paź 2010, 00:08

No to pobierz jeszcze raz, widocznie się uwaliły pliki.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez Czipi w 25 Paź 2010, 16:30

Ten modzik to spolszczony jest ? Zainteresował mnie, póki "Lost Alpha" się opóźnia.

Uwagi moderatora:

Wchodząc do wątku należy przeczytać chociaż ostatnie dwie jego strony - o ile nie więcej! - u3
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 15 Kwi 2024, 19:36
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez Kuballa44 w 25 Paź 2010, 16:56

:facepalm: Cholera, przejrzyj może temat zanim zadasz pytanie? Nie, nie jest, o czym autor wielokrotnie wspominał.
Proponuję autorów takich pytań nagradzać odpowiednio...

Uwagi moderatora:

A ty chyba zapomniałeś o Regulaminie pkt. 6, który mówi o raportowaniu, a nie o pisaniu postów. - xKoweKx
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez Czipi w 27 Paź 2010, 16:06

Dzięki zapamiętam, że jak chcę się czegoś dowiedzieć to mam nie liczyć na użytkowników forum, tylko bezsensownie tracić czas szukając odpowiedzi, którą zresztą osoby z tego wątku znają.
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 15 Kwi 2024, 19:36
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez KoweK w 27 Paź 2010, 16:59

Zobacz. A ja odpowiedź na Twoje pytanie znalazłem w pięć sekund korzystając z wyszukiwarki W TEMACIE i wpisując "spolszczenie". Pomoc pomocą, ale trochę samodzielności!

[ viewtopic.php?f=49&t=6886&p=97004&hilit=spolszczenie#p97004 ]
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez utak3r w 30 Paź 2010, 01:42

Czipi - forum to nie czat. Jak Cię nie interesuje jego zawartość, to pytaj na czacie. Ale w momencie wejścia na forum, obowiązuję Cię takie same zasady, jak innych - i nie wyjeżdżaj z dziecinnymi tekstami typu "nie mogę liczyć na użytkowników tego forum".
A odpowiedź na Twoje pytanie padła już wielokrotnie i wcale nie trzeba daleko szukać.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez jalkavaki w 25 Lis 2010, 10:19

Mam zamiar jeszcze raz zagrać w moda, coby odkryć kolejne smaczki i niedociągnięcia ;) No i freeplay wypróbować. Stąd pytanie do twórcy: Ostatnim razem miałem taki problem:
jalkavaki napisał(a):Wszedłem do elektrowni (czy brak wojska jest normalny w tym modzie?), pif paf - monolitowcy już witają się z Bógim - wchodzę do tego pomieszczenia gdzie to odkrywamy (wedle fabuły oryginału) świadomość Z czy X. A tu lipa. Drzwi się nie zamykają. Strzelanie do tychże urządzeń nie działa. Żaden poltergeist nie ujawnia się. Dosłownie nic.

Podesłałem save wedle Twojej prośby. Czy wiadomo co się stało? Czy to wina jakiejś awarii na moim sprzęcie, spięcie jakiś obliczeń czy coś w plikach moda pokręcone? Czy można zaczynać z nadzieją, że tym razem końcówka będzie?
Pytanie drugie: kiedy tak orientacyjnie spodziewasz się wypuścić finalną wersję? Nie chcę absolutnie wyjść na niecierpliwca co to pogania - ot zwykła, ludzka ciekawość.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez utak3r w 25 Lis 2010, 11:13

jalkavaki napisał(a):Podesłałem save wedle Twojej prośby. Czy wiadomo co się stało?


Umm... obawiam się, że już nie pamiętam :(

jalkavaki napisał(a):Pytanie drugie: kiedy tak orientacyjnie spodziewasz się wypuścić finalną wersję? Nie chcę absolutnie wyjść na niecierpliwca co to pogania - ot zwykła, ludzka ciekawość.


Hmm. Jakiś czas temu ostro usiadłem do wykończenia tego w końcu, ale znów dopadły mnie obowiązki... teraz jestem chory, może uda się coś zdziałać w tym temacie...

Jakbym miał być szczery, to jeśli możesz zaczekać jeszcze trochę, to proponowałbym zaczekać jednak na nową wersję, bo sporo smaczków właśnie doszło. Postaram się to zrobić jak najszybciej się da, ale... nie potrafię nic obiecać.
No... chyba, że chcesz zostać testerem ;) musiałbym wtedy tylko przeczyścić, bo podczas eksperymentów trochę śmieci się narobiło.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość