What's going on? :)

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Postprzez MCaleb w 01 Sie 2007, 22:02

Rodent to z ang. szkodnik (w sensie gryzoń). Co do hordy, to jest ona naturalnym zjawiskiem. Trzeba szybko uciekać na wieżę strażniczą (po prawej) i zdejmować mutanty po kolei (najlepiej poczekać aż Monolociarze się z nimi pobawią, eliminując tych, którzy zainteresują się naszą osobą). Mutanty nie potrafią wchodzić po drabinie. Kule natomiast jej nie potrzebują.
There is nothing in this world worth believing in...
Image

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

Reklamy Google

Postprzez Polski zolnierz w 01 Sie 2007, 22:14

Heh, to nic!! Ja jak wchodze od Mózgozwęglacza do Magazynów to na dzień dobry mam 5 dzików, 3 snorki, pare niby psów, 2 mięsacze, zależy kiedy to od 1 do 3 pijawek a jak wyszedłem od prypeci 1 raz to wogóle doszedł jeszcze nibyolbrzym... i tak ciągle!!! Serio! Gdy tylko przejde jeszcze raz gre (bo mi save'y skasowało) to zamieszcze screena o ile tak znowu będzie... i mam tak bez patchy i modow...
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Postprzez nagyatsu w 02 Sie 2007, 12:05

Trzeba szybko uciekać na wieżę strażniczą (po prawej)


Jaką wieżę? Napisałem że wchodzę od strony Wysypiska do Dark Valley, więc tam nie ma żadnej wieżyczki... :) Same krzaki, jeden płaski głaz i rozpalone ognisko... Pozatym próbowałem uciekać ale się nie da... Ułamek sekundy zanim mi się ekran doczyta już słyszę jak mnie gryzą te mutole :) A jak próbuję biec to nie jestem w stanie bo jestem cały otoczony...

PS: Nie da się tam wejść od strony Cordonu? (znaczy do Dark Valley)
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Postprzez Polski zolnierz w 02 Sie 2007, 12:57

chyba sie da..ale niewiem czy ta brama którą uciekałeś z X 18 (zara po labordze za mostem jest brama) Normalnie była zamknięta, ale może sie da teraz też wejść (po X 18) ? Ja niepróbowałem tamtendy wejść bo tam mam odrazu 2 dziki i dwie pijawy a niechce mi się znimi męczyć to wchodze od strony Wysypiska. Ale możesz spróbować.
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Postprzez nagyatsu w 02 Sie 2007, 13:01

Ale ja się pytam czy da się tamtędy WEJŚĆ do Dark Valley, a nie wyjść... Z tego co pamiętam to w Cordonie ten tunel jest zasypany (Pierwsza misja zabicia Nibypsa)
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Postprzez Polski zolnierz w 02 Sie 2007, 13:05

No to ja mówie, że możesz sprobować! To jest prosto za parkingiem (tam gdzie ciągle Stalkerów atakują bandyci). A zresztą poczekaj do 14-15 to ci dam odpowiedź czy którędyś da sie wejść.
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 6 gości