STALKER wywala do pulpitu bez loga

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

STALKER wywala do pulpitu bez loga

Postprzez Midonik w 26 Sie 2010, 09:55

Więc tak, będzie krótko i na temat. Pograłem sobie wczoraj na multi pare godzin, wyłączyłem grę, kompa, poszedłem spać. Dzisiaj włączam (wiem, że to dziwne o tej godzinie sobie pykać :D) i widze tylko intro, a następnie WIndows :(. Proszę, :+: . Dodam, że wczoraj miałem podłączonego UPSa (takie gówno chroniące od burzy), a dziś pojechał do naprawy. Myślicie, że STALKER mógł sie jakoś do niego "przywiązać"? xD
Pewnie to nie ma nic do rzeczy ale dobrze dodać, prawda? :)
Dodatkowe info:
Wersja 1.0006
Bez modów
Tylko do multi
NIE MA LOGA W LOKALIZACJI PODANEJ W RAMCE WYŻEJ.

PS. Z góry dzięki za :+: .
99% debili czyta mój post z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Już za późno. :)
Awatar użytkownika
Midonik
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 20 Sie 2010, 01:33
Ostatnio był: 14 Cze 2012, 18:59
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: STALKER wywala do pulpitu bez loga

Postprzez Ayaz w 26 Sie 2010, 12:17

A jesteś pewien, że sprawdzałeś odpowiednie foldery dla danego systemu? Wybacz, jeśli Twoim zdaniem to pytanie jest głupie, ale znam kilku, którzy sprawdzali ścieżkę od Visty na XP.

EDIT: napisz, jaki masz system, a na pewno coś poradzimy.
Awatar użytkownika
Ayaz
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 27 Lip 2009, 23:47
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:03
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: STALKER wywala do pulpitu bez loga

Postprzez Midonik w 26 Sie 2010, 12:33

Uważasz mnie za totalnego idiotę? Vista = :facepalm:
Mam XPeka.
99% debili czyta mój post z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Już za późno. :)
Awatar użytkownika
Midonik
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 20 Sie 2010, 01:33
Ostatnio był: 14 Cze 2012, 18:59
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 7

Re: STALKER wywala do pulpitu bez loga

Postprzez Ayaz w 26 Sie 2010, 13:23

C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs

spróbuj z tą ścieżką. I nie uważam cię za totalnego idiotę, chciałem zwrócić Twoją uwagę na taki szczegół, bo większość osób coś takiego przegapia.
Awatar użytkownika
Ayaz
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 27 Lip 2009, 23:47
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:03
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Re: STALKER wywala do pulpitu bez loga

Postprzez Domianos w 26 Sie 2010, 14:00

Też był taki sam problem w cs, ale już mi się samo naprawiło i innej osobie też, więc pewnie niedługo samo się naprawi.
Awatar użytkownika
Domianos
Łowca

Posty: 407
Dołączenie: 23 Lis 2009, 22:32
Ostatnio był: 14 Sie 2022, 13:00
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 28

Re: STALKER wywala do pulpitu bez loga

Postprzez NaznaczonySTG w 31 Mar 2011, 01:11

siema nie wiem co jest grane ok tydzień grałem i było ok a od ostatnich 2 dni co chwile mnie wywala do pulpitu albo podczas wczytywania sejwa albo jak dochodzę do pewnego momentu w grze w Prypeci dochodzę do podziemnego garażu i za każdym razem mnie wywala . zasejwowałem kawałek przed garażem i ten sejw też nie działa wywala pod koniec wczytywania . działa jedynie autosejw na początku mapy .

gra oryginalna nie patchowana wersja 1.0 próbowałem wgrać moda na zwiększenie udźwigu do 80kg ale doczytałem że tylko w nowej grze to będzie działać więc sobie odpuściłem bo już praktycznie kończę to nie będę zaczynał od nowa dla tych 30 kg więcej hehe chciałem też gre spatchować wgrałem wszystkie łatki po kolei do 1.0005 ale sejwy nie działały więc gre przeinstalowałem no i właśnie jakoś tak od tego momentu zaczęła się tak zawieszać i wywalać do windowsa .

bardzo proszę o pomoc szanowne grono forumowiczów :) poniżej log
dzięki z góry i pozdrawiam



Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : D:\xray-svn\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 70
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...w of chernobyl\gamedata\scripts\smart_terrain.script:1137: attempt to call method 'smart_terrain_id' (a nil valu

Uwagi moderatora:

Logi w CODE
NaznaczonySTG
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 31 Mar 2011, 00:49
Ostatnio był: 31 Mar 2011, 01:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: STALKER wywala do pulpitu bez loga

Postprzez F4hnr1ch w 12 Kwi 2011, 19:03

NaznaczonySTG napisał(a):siema nie wiem co jest grane ok tydzień grałem i było ok a od ostatnich 2 dni co chwile mnie wywala do pulpitu albo podczas wczytywania sejwa albo jak dochodzę do pewnego momentu w grze w Prypeci dochodzę do podziemnego garażu i za każdym razem mnie wywala . zasejwowałem kawałek przed garażem i ten sejw też nie działa wywala pod koniec wczytywania . działa jedynie autosejw na początku mapy .

Mam taki sam problem patch do 6 i oblivion lost 2.2.
Co może być nie tak?
Ostatnio edytowany przez F4hnr1ch, 12 Kwi 2011, 19:54, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
F4hnr1ch
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 03 Gru 2010, 20:52
Ostatnio był: 01 Lis 2011, 17:14
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: STALKER wywala do pulpitu bez loga

Postprzez F4hnr1ch w 22 Maj 2011, 13:19

hmm skopiowałem save'y i reinstalnąłem all, pograłem dalej dwa dni znowu ten sam problem... ile można te reinstale robić :P


EDIT: reinstal kolejny nie pomógł...
usunąłem plik user.ltx i poszło ale gdy zapisałem grę i chciałem wczytać po śmierci znowu się wyłączyło.
Wiecie może o co chodzi?
Awatar użytkownika
F4hnr1ch
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 03 Gru 2010, 20:52
Ostatnio był: 01 Lis 2011, 17:14
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: STALKER wywala do pulpitu bez loga

Postprzez segal226 w 08 Gru 2013, 01:09

Witam.
Odgrzewam temacik.
Problem jak wyżej . Po dojściu do obozu "Wolności" i pogadaniu z nimi ruszam z misją na wybicie "Powinności" na farmie opodal .
I tu bach ,po wyjściu z obozu "Wolności" i przejściu paru metrów w stronę farmy wylotka z gry do pulpitu.
W folderze log tworzy się plik o wartości 0kb i po otwarciu go oczywiście jest pusty.
Plik usunąłem i wywołałem crash ponowie ale niestety znów utworzył się log 0 kb i pusto.

STALKER jest w wersji 1.6+ mod O.L.2.2 PL.
segal226
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 28 Lis 2013, 15:35
Ostatnio był: 31 Sty 2016, 21:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fort-12Mk2
Kozaki: 0

Re: STALKER wywala do pulpitu bez loga

Postprzez scigacz1975 w 03 Gru 2014, 19:45

Spróbuj w pliku gamedata/config/alife.ltx zmienić wartość switch_distance = na 50. Zobacz czy dasz radę dojść do powinności. Jeżeli Cię dalej będzie wywalać to możesz jeszcze zmienić ustawienia oświetlenia, w opcjach graficznych, na DX8 - statyczne. W OL Magazyny mają straszną optymalizację i to może być przyczyną. Pamiętam że nigdzie nie miałem tyle wylotów out_of_memory co na Magazynach.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: STALKER wywala do pulpitu bez loga

Postprzez segal226 w 03 Gru 2014, 19:53

Dzięki za radę ,ale o dziwo się uspokoiło.
Wyłażę właśnie z mózgozwęglacza i powiem ci że na "planszy" Magazyny wojskowe po reinstalu nie miałem żadnych wylotek.

Zdarza się za to czasem przy przejściu z Agro na Wysypiska.
Co ciekawe zauważyłem że zdarza się tylko wtedy jak zaraz po wyjściu zaczynam atakować bandytów którzy podchodzą do "zajezdni" od strony tunelu.
Gdy ich obejdę prawą strona bez zaczepiania to nic się nie dzieje i grać można spokojnie.
Trafiła mi się wylotka też w innych miejscach. Głównie przy przechodzeniu z lokacji do lokacji.
Spostrzegłem iż w 99% przypadków wylatywałem parę sekund po tym jak przeszedłem i zaatakowałem przeciwnika.
Gdy wszedłem w głąb lokacji (mineły jakieś 2-3 minuty w czasu gry) to już dalej jest ok.
Nie wiem czemu się tak dzieje:) Ale odkąd postępuję tak jak pisze zero wylotek od 2 tygodni grania po 3-4h nieraz na dzień .
segal226
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 28 Lis 2013, 15:35
Ostatnio był: 31 Sty 2016, 21:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fort-12Mk2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości