Misja Broń członka powinności

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Misja Broń członka powinności

Postprzez Mr_najemnik w 28 Sty 2014, 20:27

Witajcie potrzebuje pomocy może wie ktoś gdzie jest broń w misji broń członka powinności.Bo pokazuje mi że jest na wysypisku przed bramą obozu ale tak naprawdę tego tak nie ma.Pomóżcie
Mr_najemnik
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 26 Lis 2013, 21:39
Ostatnio był: 30 Sty 2014, 20:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Misja Broń członka powinności

Postprzez Mathias w 28 Sty 2014, 21:00

Jest tam, gdzie członek Powinności powiedział, że jest. Dolina Mroku, a nie żadne Wysypisko.
Awatar użytkownika
Mathias
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 12 Sie 2009, 22:07
Ostatnio był: 20 Mar 2019, 09:20
Miejscowość: Люблинское воеводство
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: Misja Broń członka powinności

Postprzez Mr_najemnik w 28 Sty 2014, 21:40

Dzięki
Mr_najemnik
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 26 Lis 2013, 21:39
Ostatnio był: 30 Sty 2014, 20:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Misja Broń członka powinności

Postprzez Dovak w 29 Sty 2014, 19:21

Jeśli pytanie ciągle jest aktualne...
To że Brom powiedział ci że jego spluwa znajduje się w Dolinie Mroku to wcale nie musi ona tam być.
Mr_najemnik napisał(a):Bo pokazuje mi że jest na wysypisku przed bramą obozu ale tak naprawdę tego tak nie ma.

No właśnie. Gdyby broń była w Dolinie Mroku to znacznik pokazywał by ci właśnie Dolinę Mroku prawda? Prawda. Bandyta noszące te spluwę niejaki "Mnich" przeważnie ukrywa się w podziemiach Agropromu. Pamiętasz jak odbijałeś Kreta razem z innymi stalkerami od wojskowych? Pamiętasz gdzie zaprowadził cię Kret gdy go uratowałeś? Tam musisz zejść. Jeśli już wykonałeś to zadanie to Mnich prawie na pewno będzie siedział właśnie tam razem z innymi bandytami albo sam. Raz udało mi się go spotkać spacerującego po Agropromie jeszcze zanim wziąłem to zadanie. NIGDY jednak nie widziałem go w Dolinie Mroku. Jestem pewny że znajdziesz go w podziemiach Agropromu.
Awatar użytkownika
Dovak
Stalker

Posty: 158
Dołączenie: 07 Sie 2013, 14:19
Ostatnio był: 26 Gru 2018, 01:33
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 23

Re: Misja Broń członka powinności

Postprzez Mara w 29 Sty 2014, 20:31

Swego czasu też znalazłem tą pukawkę w podziemiach Agropromu. Po zejściu na dół, na końcu korytarza po prawej wchodzisz do pomieszczenia w którym są bandyci. W prawo masz pomieszczenie z szybem windy i schodami na dół, a w lewo, po schodkach do góry, korytarz z przemieszczającą się anomalią Elektro. Tam, w połowie, powinien leżeć karabin.
Awatar użytkownika
Mara
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 22 Sty 2014, 09:14
Ostatnio był: 22 Cze 2015, 18:41
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 7

Re: Misja Broń członka powinności

Postprzez megashooter w 29 Sty 2014, 20:46

Po prostu czasami Mnich jest tam omyłkowo spawnowany i elektro go zabija. Ja zazwyczaj zchodzę do podziemi Agropromu nocą, po wyjściu z pomieszczenia z pijawką kieruję się w lewo, a potem nie do schowka tylko w przeciwną stronę dalej w lewo. Tam są:
- Skrętak w otworze wentylatora w ścianie od prawego ramienia,
- Grawi pod schodami ( tymi schodami w CS wchodziliśmy do schowka Striełoka po zalaniu podziemi),
- Czasami na szczycie schodów też leży jakiś artefakt.
- dziura w ścianie prowadząca do tunelu z elektro ( na szczycie schodów). Jeżeli jesteście tam pomiędzy 23 a 3 w nocy będziecie w stanie zobaczyć, że całe dno tunelu jest usiane artami elektrycznymi na wytrzymałość. Potem robiąc tą samą sztuczkę co w Kordonie w tunelu koło ciała przewodnika posuwamy się na przód i zbieramy artefakty i trafiamy do pierwszej komnaty z bandytami.

Po zrobieniu takiego kółka Mnich powinien się już zespwanować, dlatego na 95% na niego trafimy po wyjściu albo w tunelu z elektro. Tym sposobem możemy zdobyć szturmowego Abakana wcześnie w grze.
Awatar użytkownika
megashooter
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 20 Cze 2012, 08:35
Ostatnio był: 29 Sie 2017, 13:21
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 12

Re: Misja Broń członka powinności

Postprzez SzramaxD w 16 Kwi 2014, 16:43

Wiecie Szturmowy Abakan jak wiem leży przy wyjściu z Agropromu na Wysypisko
Przy białym samochodzie zawsze jak ja grałem była grupka bandytów gdy ją rozwaliłem zawsze z jednego wypadał ten właśnie SZTURMOWY ABAKAN jak u was tam go nie ma to nie wiem ale spróbuję się dowiedzieć bo dopiero co zainstalowałem po długiej przerwie :+:
Awatar użytkownika
SzramaxD
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Kwi 2014, 15:58
Ostatnio był: 16 Kwi 2014, 17:32
Miejscowość: Płońsk
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości