Rosnące promieniowanie

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Rosnące promieniowanie

Postprzez PHZW w 09 Mar 2014, 12:13

Witam

Mam ogólny problem z promieniowaniem. Otóż jeżeli wywalę cały ekwipunek to promieniowanie wzrasta nawet w miejscach w których nie powinno wzrastać (sprawdzałem koło zarządcy areny i na arenie). Jeżeli jednak Założę wszystko zaczyna opadać ale od czasu do czasu podskakuje. W załączniku wysyłam cały mój ekwipunek (jest dość spory więc nie chce mi się go wypisywać).
Proszę o szybką i !RZETELNĄ JAK RÓWNIEŻ PROSTĄ! odpowiedź.

PHZW
Załączniki
XR_3DA 2014-03-09 11-09-01-31.jpg
PHZW
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 04 Lut 2014, 21:37
Ostatnio był: 11 Wrz 2016, 14:41
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Rosnące promieniowanie

Postprzez Pangia w 09 Mar 2014, 12:45

Jaka wersja gry? Zdaje się, że chyba 1.0003 załatwiło buga powodującego rosnące promieniowanie, jeśli przeszło się przez levelchanger (czyli na inną mapę) będąc pod jego wpływem.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Rosnące promieniowanie

Postprzez WheeljackSPW w 09 Mar 2014, 17:33

Wczytaj wcześniejszego save'a.
Awatar użytkownika
WheeljackSPW
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość