Pytanie odnośnie "wyboru" frakcji.

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Pytanie odnośnie "wyboru" frakcji.

Postprzez sqed w 12 Lut 2021, 16:17

Czy istnieje jakiś sposób na wybór frakcji (poprzez wybór mam na myśli dołączenie do nich żeby widniał odpowiedni napis, że tam należymy) poza startem nowej gry poprzez wgranie Fraction Change? Czy jest to niemożliwe i musiałbym zaczynać grę od nowa, a przyznam, że nie widzi mi się to po kilku ładnych godzinach gry.
sqed
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 10 Lut 2021, 17:49
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Pytanie odnośnie "wyboru" frakcji.

Postprzez caleb59 w 12 Lut 2021, 17:40

Nie pamiętam jak to było w podstawowej wersji gry rozwiązane ale jeśli chcesz swobodnie zmieniać frakcje polecam zapoznać się z modem Anomaly 1.5.1: https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość