Mody i patche czyli czym uprzyjemnic gre w sp

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Mody i patche czyli czym uprzyjemnic gre w sp

Postprzez Amadem w 27 Lip 2007, 12:47

Na początku chciałbym się przywitać, gdyż jestem nowy wśród tutaj zgromadzonych Stalkerów.
Jakiś czas temu przeszedłem S.T.A.L.E.K.R.a i teraz chcę zrobić to jeszcze raz.
Jednak zauważyłem, że w międzyczasie wyszło multum modów i różnego rodzaju dodatków.
Chciałbym sprawdzić wszystkie osobiście, niestety z powodu codziennych zajęć nie mam na to czasu.
Z tego powodu zwracam się do Was o pomoc w wybraniu najlepszych które umilą rozgrywkę w trybie single player równocześnie nie wpływając na możliwość jego ukończenia. Interesują mnie przede wszystkim dodatki które pomogą zwiększyć realizm oraz sprawią, że jeszcze bardziej można poczuć klimat S.T.A.L.K.E.R.a. Czyli po prostu wszystko to co sprawi, że nasza gra jest jeszcze lepsza(poprawki na wydajność i grafikę również mile widziane).
Amadem
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 27 Lip 2007, 12:09
Ostatnio był: 18 Lut 2008, 03:43
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Sargoth w 31 Lip 2007, 18:25

Te sa jak najbardziej dobre... :D
Trader Mod - U kupcow (Bunkier, Bar, Naukowiec) mozna kupic niemalze wszystko.. tylko trzeba miec kase.
No Time Limit On Quests - Nie ma limitu czasowego na questy.
No Degrade Unique Weapons - Specjalne bronie sie nie niszcza.
Armour Decay Mod - Pancerze nie traca wytrzymalosci.

To tylko malutkie pliczki, a daja wiele ciekawych i pozytecznych rzeczy...
Szczegolnie te dwa... Bo np. zdobedziemy ulepszona Groze i Egzoszkielet, ale co z tego jak bron co chwila sie zacina, a pancerz powoli staje sie slabszy.

Co do znalezienia modow. Wpisz sobie poprostu w wyszukiwarce nazwe moda i np. dopisek: FileFront.
Napewno znajdzie.

Pozdrawiam!
Image
Awatar użytkownika
Sargoth
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 30 Lip 2007, 23:15
Ostatnio był: 23 Sie 2007, 06:43
Miejscowość: Z cmentarza...
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 2 gości