Chcesz moda? Wal!

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Pathlogan w 14 Wrz 2008, 20:37

Jeśli można to by prosił o nowe tekstury dla Kałaszka i SWD by wyglądały jak w realu (czyli drewno).

EDIT:Fajnie by było jak by M-16 było.
Awatar użytkownika
Pathlogan
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 12 Wrz 2008, 16:40
Ostatnio był: 27 Gru 2011, 15:27
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Nekkoru w 15 Wrz 2008, 08:35

to ja poprosze taką kompilacje małą :)

1. Udźwig na 100kg
2. Te pierwsze kurtki są warte 100.000 rubli (żebym mógł se na począdku sprzedac i kase miec :) )
3. Jeszcze ciemniejsza NOC (haha :) )
4. Troche zmniejszenie celności wrogów
5. Spanie

to wszystko. :)
Najlepsze forum o elektrowni czarnobylskiej TUTAJ

Image

Za ten post Nekkoru otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative mozgwfiolce.
Awatar użytkownika
Nekkoru
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 28 Lip 2007, 13:47
Ostatnio był: 19 Maj 2014, 17:56
Miejscowość: Katowice - Prypec - Moskwa ;)
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -1

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez MarcusMan w 15 Wrz 2008, 14:56

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby przeniesienie ArsenalMod do CS i dodatkowe zadania dotyczące części ciał mutantów (grając w CS nie widziałem u żadnego handlarza/stalkera zadania - zdobądź część ciała jakiegoś tam stwora), poza tym nie znalazłem u żadnego mutanta takowych części (czyżby o nich zapomnieli). Na pewno SleepMod (oczywiście efekt zmęczenia znany z OblivionLost), wysyp zombi po zwarciach/emisjach... jak coś jeszcze wymyślę dla urozmaicenia, napiszę. :)

hmm...

...a może jeszcze padające przez krótka chwilę (3-5 min) toksyczne (powodujące oparzenia) lub radioaktywne deszcze / burze pojawiające się co 4-5 dni...
...wiem, to chore ale takie są moje fantazje xD

aha, zombi, żeby były trochę szybsze (w poruszaniu się / atakowaniu) - np. jak w filmie "28 dni później" :D
"Wierzę tylko w te statystyki, które sam sfałszowałem."

P5N-SLI | C2Q Q9300 | 2 x 2GB DDR2 800 | GF 9800GT 512 | 2 x 250GB Seagate | LCD 22" SM226BW
Awatar użytkownika
MarcusMan
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 18 Sie 2007, 16:19
Ostatnio był: 08 Paź 2011, 12:17
Miejscowość: Lublin
Kozaki: 1

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez St. Priest w 16 Wrz 2008, 16:00

Ja zacytuje samego siebie z watku w dziale "Dyskusje o modach" (juz pisalem to na tyly forach, ze mnie palce bolą:)):

Czy możliwe jest stworzenie moda, ktory umozliwialby wchodzenie i wychodzenie do Limanska?

Powody:
a) raz wejdziesz do Limanska, juz nie mozesz wyjsc - od tego momentu zaczyna sie "Call of Duty" i nieuchronnie dazymy do konca gry (gdyby byla opcja jak w Falloucie 2 pt. "Czy chcesz grac dalej" po przejsciu to nie byloby tego wątku)
b) jesli nie masz pieniedzy nie naprawisz sprzetu u dowodcy odzialu Czystego Nieba
c) te KAEMY, az proszą sie o sprzedanie i wladowanie kasy w pancerz i upgrade sprzetu (50k za jeden, u Saharowa poszlyby za jakies 30k)
d) wiecej argumentow nie potrafie (na razie) przytoczyc, ale z pewnoscia jakies sie znajdą

Pozdrawiam.
St. Priest
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 10:39
Ostatnio był: 25 Wrz 2008, 23:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Valentino w 16 Wrz 2008, 16:04

Urozmaicenie warunków pogodowych, nowe modyfikacje i kilka rodzajów tłumików. Więcej granatów - zapalające, dymne, być może ogłuszające. Zwiększenie celności broni, dodanie zwykłych przyrządów mechanicznych do pistoletów, zwiększenie siły broni palnych, trofea, ew. nowy artefakt.
I, jeśli to możliwe, zmiana pór roku - albo automatycznie, albo poprzez odpowiednie wklejanie tekstur w gamedata (tak jak w Priboi'u) - na koniec; nowe typy amunicji.
Awatar użytkownika
Valentino
Opowiadacz

Posty: 109
Dołączenie: 06 Lis 2007, 12:02
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:18
Miejscowość: Z Ekranu Rejestracji
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 8

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez turbosqel w 16 Wrz 2008, 18:19

trzeba by ograniczyc booty co do ananasow , bo trafiaja ze szok ... poza tym sleep mod , modyfikacje tansze , moze troche wiecej broni ? choc moze byc to ciezkie ze wzgledu na upgrady ... i co wazne - przydaloby sie szybsze wyciaganie klamki , zeby podczas akcji jak nie ma czasu na przeladunek armaty , to mozna szybko klame zza pazuchy szarpnac i zaprezentowac mala serie , tak jak w cod4 :]


i jak by szlo , zwiekszyc liczebnosc grup , poruszajacych sie po zonie ;]

pozdro !
Awatar użytkownika
turbosqel
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 19:54
Ostatnio był: 02 Cze 2010, 10:06
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez DeuS w 16 Wrz 2008, 18:42

Moja ogromna prośba:

Konwersja Arsenal Mod'a na Clear Sky'a + spolszczone opisy broni i amunicji ( mogę pomóc w procesie spolszczania ).

Zdaję sobie sprawę z tego, że to może być trudne, ale gdyby owa modyfikacja pasowała do Clear Sky'a byłoby cudownie. Do tego ulepszona balistyka, obrażenia itd. Byłby coprawda jeden problem, czyli modyfikacje nowych broni, wg. mnie najprościej byłoby je wyłączyć, lub bazować na już istniejących.
"There?s a feeling I get when I look to the west and my spirit is crying for leaving.
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees and the voices of those who stand looking."
Awatar użytkownika
DeuS
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 17 Kwi 2008, 17:35
Ostatnio był: 26 Kwi 2009, 17:41
Miejscowość: Merkantylizm - Srerkantylizm!
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez MadZenon w 16 Wrz 2008, 22:06

moja prośba to więcej pancerzy. SoCh było sporo a CS jest zaledwie garstka, fajnie się biegało w skórzanym płaszczu, a i nie ma kombinezonów naukowych tylko ta biedna SEVA jest, a gdzie SSP-99, SSP-99M i PSZ-9Md, albo naukowy kombinezon najemników (all armor djekman mod)? Brakuje też exo, osobiście spotkałem dwa możliwe do pozyskania i dwa nie dostępny do kupna mianowicie podstawowy exo, exo wolności, powinności i merc'ów, a co z monolitem? Brakuje też zwykłego żołdaciego munduru jest tylko Bryl 5M. Noce zostawić w spokoju takie powinny być!
Dowódca zawsze ma rację, nawet jeśli się myli, to wciąż ma rację!
Image
Awatar użytkownika
MadZenon
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 09 Mar 2008, 01:10
Ostatnio był: 18 Cze 2011, 11:05
Miejscowość: Prypiat
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez sethiss w 17 Wrz 2008, 10:13

khem...monolit zostal wyciety ;]
sethiss
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 12 Wrz 2008, 12:20
Ostatnio był: 01 Paź 2008, 09:20
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Michu w 17 Wrz 2008, 15:11

Monolit jest w Limasńsku :). Niestety są oni tylko tak porozrzucani żeby się z nami postrzelać i tyle. Coś jak wojsko tylko wojska jest więcej.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Misieq145 w 18 Wrz 2008, 17:22

Ktoś mógłby wykonać moda pozwalającego upgradeować wszystko u technika Powinności (albo dać mi namiary w jakim pliku są te dane)
Awatar użytkownika
Misieq145
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 21:40
Ostatnio był: 11 Paź 2009, 16:14
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez bognar w 19 Wrz 2008, 11:52

Witam. Mam małą prośbę, mianowicie mógłby mi ktoś nawet na maila wysłać plik taks_manager.ltx i plik outfit.ltx oczywiście do czystego nieba? nie chce mi się za bardzo rozpakowywać całości:/
mój mail [email protected] dzięki z góry :)
bognar
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 19 Wrz 2008, 11:49
Ostatnio był: 11 Gru 2011, 22:45
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 4 gości