Więcej artefaktów w pancerzu

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Więcej artefaktów w pancerzu

Postprzez zern w 11 Mar 2009, 18:13

Witam,

Ma ktoś może pomysł jak zwiększyć ilość artefaktów, która możemy zamontować w pancerzu?

Póki co w pliku outfit.ltx zmieniłem "artefact_count" na 10, ale mogę przypiąć maksymalnie 5 artefaktów.

Optymalnie byłoby podnieść liczbę dodawanych slotów przez robienie ulepszeń, tak żeby po 3 ulepszeniu móc nosić ich 10.

Jeśli ktoś wie które linijki trzeba edytować, będę wdzięczny.

Pzdr, z.
Awatar użytkownika
zern
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 28 Maj 2008, 22:53
Ostatnio był: 17 Sty 2010, 11:25
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Więcej artefaktów w pancerzu

Postprzez Raven422 w 12 Mar 2009, 19:12

viewtopic.php?f=48&t=3950 Proszzzzzz. Niby nic, ale jednak powinienieś dostać warna za niezaglądnięcie do działu Modyfikacji Gotowych.

Hmm, a co do noszenia 10 artów, to już trzeba chyba edytować plik wyglądu ekwipunku żey było tam 10 miejsc ;).
Awatar użytkownika
Raven422
Tropiciel

Posty: 304
Dołączenie: 21 Cze 2008, 19:20
Ostatnio był: 28 Wrz 2016, 13:35
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 20

Re: Więcej artefaktów w pancerzu

Postprzez zern w 13 Mar 2009, 13:28

Chyba masz problem z rozumieniem tekstu. Napisałem, że udało mi się podnieść liczbę artefaktów, które można przypiąć do 5. Z modyfikacją, do której podałeś linka już dawno się zapoznałem, także kwestię warnów proponuję zostawić administracji.

Dzięki za poddanie pomysłu, co do zmiany wyglądu okna ekwipunku. Nie wiem jednak jak się za to zabrać. Może ktoś ma jakiś pomysł?
Awatar użytkownika
zern
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 28 Maj 2008, 22:53
Ostatnio był: 17 Sty 2010, 11:25
Kozaki: 0

Re: Więcej artefaktów w pancerzu

Postprzez CLEAR SKYline w 14 Mar 2009, 21:06

Na pewno trzeba pogrzebać w którymś .xml-u w g-data/ui bodajże, tak jak to było w ShoC. Tam będzie można też zmienić np. wielkość okienka na klamkę, żeby włożyć tam choćby nawet MP5 (po zmianie w configu broni). To jest .xml odpowiedzialny za ogólny wygląd i rozmieszczenie okna ekwipunku.
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość