Modyfikacja Broni

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Modyfikacja Broni

Postprzez KrwawyDżon w 22 Maj 2009, 16:19

Witam
Posiadam Czyste Niego 1.5.07 wersję i chcę ustawic na mój ulubiony tryb,czyli perfekcyjna celnośc wraz z ekstremalnym poziomem trudności. To drugie mi się udało,natomiast z pierwszym mam problem. Celownik stoi prawidłowo w miejscu podczas strzelania,nie ma rozrzutu. Natomiast odrzut (czyli camera skacze w górę) pozostał,mocno zaniżony co prawda,ale mnie irytuje. W Cieniu Czarnobyla miałem taką celnosc,wszystko ok,natomiast tutaj juz nie. Camera tylko skacze i skacze. Probowalem naprawic to jednak bez skutku. Mało tego,w niektorych broniach,zmodyfikowanych tak samo,odrzuca camere w dół!

Kod: Zaznacz wszystko
;áŕçîâŕ˙ äčńďĺđńč˙
fire_dispersion_base    = 0.0        ;óăîë (â ăđŕäóńŕő) áŕçîâîé äčńďĺđńčč îđóćč˙ (îđóćč˙ çŕćŕňîăî â ňčńęŕő)
control_inertion_factor = 1.4f

;îňäŕ÷ŕ
cam_relax_speed          = 10     ;ńęîđîńňü âîçâđŕňŕ â čńőîäíîĺ ďîëîćĺíčĺ
cam_relax_speed_ai       = 360
cam_dispersion           = 0.001     ///W Cieniu Czarnobyla ustawienie na 0.0 powodowało wysadzenie do Windowsa.
cam_dispersion_inc       = 0.0      ///Oczywiscie probowalem ustawic na 0.0,jednak odrzut pozostał.
cam_dispersion_frac      = 0.0    ;ńňâîë áóäĺň ďîävěŕňüń˙ íŕ cam_dispersion*cam_dispersion_frac +- cam_dispersion*(1-cam_dispersion_frac)
cam_max_angle            = 10.0       ;ěŕęńčěŕëüívé óăîë îňäŕ÷č
cam_max_angle_horz       = 5.0      ;(degree) maximum shot horizontal degree
cam_step_angle_horz      = 0.6    ;(degree) size of step camera moved in horizontal position while shooting

zoom_cam_relax_speed         = 10       ; scope & ironsight
zoom_cam_relax_speed_ai      = 360
zoom_cam_dispersion          = 0.001
zoom_cam_dispersion_inc      = 0.0
zoom_cam_dispersion_frac     = 0.0
zoom_cam_max_angle           = 5.0
zoom_cam_max_angle_horz      = 5.0
zoom_cam_step_angle_horz     = 0.5

fire_dispersion_condition_factor = 0        ;óâĺëč÷ĺíčĺ äčńďĺđńčč â ďđîöĺíňŕő ďđč ěŕęńčěŕëüíîě čçíîńĺ
misfire_probability        = 0.0 ;âĺđî˙ňíîńňü îńĺ÷ęč ďđč ěŕęńčěŕëüíîě čçíîńĺ
condition_shot_dec         = 0.0 ;óâĺëč÷ĺíčĺ čçíîńŕ ďđč ęŕćäîě âvńňđĺëĺ


Bronie mam nowiutkie,czysciutkie,bez dodatkow,czyli 100% jak w pliku. Patrzylem troche w actor.ltx a tam bylo tylko o samym rozrzucie(celowniku). Jak mam zrobic zeby odrzutu nie bylo wcale?? Trainer do tego znalazlem,ale nie zamierzam wydac 25$ zeby go kupic.
Co robic?
KrwawyDżon
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 08 Mar 2009, 14:16
Ostatnio był: 17 Lip 2010, 19:01
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Balance IL 86
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość