Jak dodać efekt głodu i nieśmiertelne npc.

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Jak dodać efekt głodu i nieśmiertelne npc.

Postprzez Tykersky w 21 Lip 2010, 14:54

Witam, chciałbym w clear sky dodac efekt głodu, który po czasie nie zaspokojony odbiera nam powolutku życia lub spowalnia postać i zmniejsza udźwig na czas głodu. ( najlepiej by była ikonka pokazana jak w SoC lub Zewie )
A po drugie jak ustawić by dany npc był nieśmiertelny i gdzie zmienić imię owego npca.

To tyle pozdrawiam : )
Image
Awatar użytkownika
Tykersky
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 14 Maj 2009, 16:31
Ostatnio był: 07 Wrz 2020, 20:23
Miejscowość: Nieznana 0_o
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Jak dodać efekt głodu i nieśmiertelne npc.

Postprzez lukass w 21 Lip 2010, 15:53

Tutaj masz "głodnego" moda do Czystego Nieba:
http://privat.bahnhof.se/wb220832/stalk ... nload.html

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale nie da się uczynić konkretnej postaci nieśmiertelną.
Tutaj masz mod, dzięki któremu będziesz mógł uczynić niesmiertelnymi członków (wszystkich) dowolnej frakcji.
http://stalker.filefront.com/file/Invul ... PCs;113059

Imię możesz zmienić w st_characters.xml.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: Jak dodać efekt głodu i nieśmiertelne npc.

Postprzez Tykersky w 21 Lip 2010, 19:42

Super dziekuje, a mam jeszcze jedno pytanie tak po drodze... chciałbym jakiemuś npc np hmm Ojcu Walerianowi zmienic eq - czyli bron i statystyki, powiekszyc armora etc, gdzie to wszystko sie znajduje ?

Edit////
Już wiem wszystko :) dzieki
Image
Awatar użytkownika
Tykersky
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 14 Maj 2009, 16:31
Ostatnio był: 07 Wrz 2020, 20:23
Miejscowość: Nieznana 0_o
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość