Kilka modów z ABC mod

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Kilka modów z ABC mod

Postprzez Vaniol w 01 Wrz 2007, 22:46

Siema
ABC MOD jest trochę przepakowany. Jest na forum ktoś kto mógłby go troszkę pociąć ? Chodzi mi głównie FREE PLAY i dołączanie do każdej frakcji po przejściu gry i wycięte potwory.. Resztę mógłbym sobie dograć osobno (trader mod, vehicle, no time limit on quests). Szukałem tych modów osobno ale niestety znalazłem je tylko w paczce z ABC. Z góry dzięki.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 14 Lut 2022, 00:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Reklamy Google

Postprzez Reaper w 02 Wrz 2007, 12:30

Tu masz mod Free Play. Radze ściągnąć wszystkie patche znajdujące się w temacie. Do pobrania są 2 wersje, wersja coop (można przyłączać do siebie NPC), no coop (prezciwieństwo coop). Mod ma starcia z wersją PL i chyba nie działa z wesją 1.0004.

LINK: http://board.oblivion-lost.de/showthread.php?t=10912
Image
W S.T.A.L.K.E.R.-rze NIE ma AK-47 tylko AK-74S...
Awatar użytkownika
Reaper
Stalker

Posty: 132
Dołączenie: 09 Cze 2007, 11:59
Ostatnio był: 27 Lis 2013, 23:51
Miejscowość: Wysypisko, Placówka Powinności
Kozaki: 2

Postprzez D.E.L.M.E.T.H.O.R.R. w 18 Gru 2007, 14:06

Witam,mam pytanie,czy jest jakiś mod cooperative,ale nie dla NPC,tylko po LANnie?Tak jak bym chcial na jednym routerze na dwoch kompach z bratem przechodzic gre?

Brak polskich znaków i spacji po przecinkach. - МЦ -
D.E.L.M.E.T.H.O.R.R.
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 18 Gru 2007, 14:04
Ostatnio był: 18 Gru 2007, 14:05
Kozaki: 0

Postprzez Stalk3r w 18 Gru 2007, 18:12

Nie ma i nie bedzie :P Czytaj newsy w stalker.pl :!:
Le Slavic Untermensch
Awatar użytkownika
Stalk3r
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 18 Paź 2007, 14:00
Ostatnio był: 24 Cze 2016, 01:41
Miejscowość: Nowhere
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości