[PYTANIE] Eliminator

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

[PYTANIE] Eliminator

Postprzez Spyrok w 29 Paź 2012, 15:49

Mam zamiar wprowadzić do Cienia Czarnobyla strzelbę o nazwie "eliminator". Niestety nie mogę edytować Zewu Prypeci. Czy mógłby ktoś wrzucić do tego tematu pliki dotyczące eliminatora ?

Czy wystarczy tak po prostu wkleić te pliki i pozmieniać pliki handlarzy, czy też coś trzeba jeszcze wykonać, aby eliminator działał w grze ?
Jak wie ktoś w jaki sposób zmodyfikować program acdc.pl tak aby otwierał all.spawn z "czystej gry" (to znaczy bez żadnych patchów) to niech napisze mi na pw. Opcjonalnie może być też podanie innej wersji acdc.pl, która mi otworzy ten spawn. Próbuję zespawnować mutanty, ale mam zamiar nie instalować patchów.
Spyrok
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 16:38
Ostatnio był: 29 Paź 2012, 19:36
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: -2

Reklamy Google

Re: [PYTANIE] Eliminator

Postprzez r_populik w 29 Paź 2012, 16:20

Broń z Zewu nie zadziała ot tak po prostu w Cieniu, bo w tych dwóch grach jest zupełnie inaczej rozwiązana kwestia HUDu broni oraz jej animacji. Prościej będzie poszukać w jakimś modzie tej broni (pewnie w którymś jest) i wyciąć ją z niego.
Awatar użytkownika
r_populik
Modder

Posty: 789
Dołączenie: 26 Mar 2010, 12:45
Ostatnio był: 29 Wrz 2022, 22:03
Miejscowość: okolice stolicy
Kozaki: 263

Re: [PYTANIE] Eliminator

Postprzez djcycu w 29 Paź 2012, 17:25

Do CS bym ci dał radę pomóc bo jedyne co trzeba zrobić to pliki animacji rąk i broni przerzucić i już a jeśli chcesz eliminatora do CS to ściągnij sobie moda z tą bronią (w modach używali tego samego modelu) i poszukaj tam tej pukawki. Prościej wyciąć i dokleić do zbioru niż konwertować na programach w dodatku ręcznie...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [PYTANIE] Eliminator

Postprzez nelson82 w 31 Paź 2012, 23:20

Eliminator, strzelbę dostajemy na początku gry od Wilka.
łatwiej już nie będzie
Awatar użytkownika
nelson82
Łowca

Posty: 505
Dołączenie: 16 Paź 2011, 00:09
Ostatnio był: 13 Paź 2019, 11:44
Ulubiona broń: --
Kozaki: 130


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość