[PROBLEM][SOLVED] "Ucięty" dialog

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

[PROBLEM][SOLVED] "Ucięty" dialog

Postprzez nelson82 w 19 Sty 2013, 10:32

Tworząc nowy dialog natknąłem się na dość dziwny problem z uciętym tekstem w okienku rozmowy (obraz 1), przy czym w dalszym etapie rozmowy z Sidorowiczem mój "ucięty" dialog wyświetlił się już poprawnie (obraz 2)
Czy ktoś zna sposób, by to naprawić?

EDIT: Problem rozwiązany. Okazało się, że przyczyna leżała w pliku talk_16.xml (który odnosi sie do ekranów panoramicznych) w którym zabrakło jednej małej frazy.
Temat w zasadzie do zamknięcia, ale jak ktoś miał podobny problem - niech łapie poprawiony plik talk_16.

Uwagi moderatora:

Dodałem tag do tematu - u3
łatwiej już nie będzie

Za ten post nelson82 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wheeljack.
Awatar użytkownika
nelson82
Łowca

Posty: 505
Dołączenie: 16 Paź 2011, 00:09
Ostatnio był: 13 Paź 2019, 11:44
Ulubiona broń: --
Kozaki: 130

Reklamy Google

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości