Zmiana cen u handlarzy

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Zmiana cen u handlarzy

Postprzez 1986 w 20 Lut 2014, 21:23

Witam,
przeszedlem STALKER'a juz wiele razy z wieloma modami. Tym razem chcialbym sie troche pobawic i poeksperymentowac. Chce zmniejszyc ceny u np. Barmana. Problem w tym, ze szukalem juz wszedzie, ale jako takiego wyjasnienia nigdzie nie znalazlem. Fajnie by bylo, gdyby ktos moglby mi w tej sprawie pomoc.

Z gory dziekuje
1986
Awatar użytkownika
1986
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 13 Sty 2014, 21:21
Ostatnio był: 07 Kwi 2016, 21:35
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Zmiana cen u handlarzy

Postprzez apg2312 w 20 Lut 2014, 21:52

No toś sobie poszukał...
Pierwszy z brzegu temat
viewtopic.php?f=51&t=4444
A gdybyś był na tyle bystry, żeby się Mr Googla zapytać, to by ci pokazał sporo więcej wyników.
http://www.google.pl/webhp?nord=1#newwindow=1&nord=1&q=stalker+zmiana+cen+u+handlarzy
Więc nie pieprz proszę, że cokolwiek szukałeś, tylko przyznaj, że jesteś zwykłym leniem i czekasz, aż ktoś podstawi ci wszystko pod nos.
A może jeszcze przyjechać do ciebie i zedytować ci pliki ? Może jeszcze zagrać za ciebie ??

Image
I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?
Awatar użytkownika
apg2312
Tropiciel

Posty: 322
Dołączenie: 28 Wrz 2009, 21:41
Ostatnio był: 18 Wrz 2019, 08:49
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Zmiana cen u handlarzy

Postprzez 1986 w 20 Lut 2014, 22:10

A moze troche kulturalniej?
Szukalem w jezyku niemieckim, bo w tym jezyku mam STALKER'a, ale wszystko, co mi tam wyskakiwalo, to syf. Patrzylem w angielskojezycznych forach i znalazlem co nieco, ale bariera jezykowa niestety dala sie we znaki. Zamiast dalej bladzic po Google, postanowilem zapytac tutaj, poniewaz moze juz ktos jest obeznany w temacie i ma jakis pewny link z dobrym wyjasnieniem.
No ale widze, ze jestem totalnym leniem, bo chcialem siegnac po rade do ludzi, ktorzy sa napewno o wiele bardziej doswiadczeni w tych sprawach, niz ja.
Awatar użytkownika
1986
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 13 Sty 2014, 21:21
Ostatnio był: 07 Kwi 2016, 21:35
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Zmiana cen u handlarzy

Postprzez apg2312 w 20 Lut 2014, 22:20

Obojętnie w jakim języku masz Stalkera, pliki do edycji są dokładnie te same. A dziwisz się reakcji, skoro stutysięczny raz jest zakładany wątek na ten sam temat ? I to temat, który bez problemu znajdziesz zarówno na tym Forum, jak i innych forach poświęconych Stalkerowi ?
Poza tym, piszesz że szukałeś "wszędzie". To dziwne, że nic nie znalazłeś, a mi wystarczyło 30 sekund :P
I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?
Awatar użytkownika
apg2312
Tropiciel

Posty: 322
Dołączenie: 28 Wrz 2009, 21:41
Ostatnio był: 18 Wrz 2019, 08:49
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Zmiana cen u handlarzy

Postprzez 1986 w 20 Lut 2014, 23:17

Szukalem w niemieckim, ale tam niezrozumiale wyjasniono, co nalezy zrobic, obojetnie, czy pliki nazywaja sie tak samo, czy nie. A jezeli Ci sie nie podoba, ze zapytalem na tym forum, to nie reaguj, proste.
Moim celem bylo, zeby ktos z grubsza mi wyjasnil, co, gdzie i jak. Ewentualnie moglbym jeszcze o cos zapytac. Ale nie, bo natykam sie na bol du*y, ktory jest tutaj niekonieczny. Widze, ze na tym forum niczego sie nie dowiem, tylko bede zaraz odsylany na Google. Nie wiem, po co jest tutaj taki dzial jak "Pytania i Odpowiedzi"... Spodziewalem sie stalkerskiej pomocy, a tu kij.
Awatar użytkownika
1986
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 13 Sty 2014, 21:21
Ostatnio był: 07 Kwi 2016, 21:35
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Zmiana cen u handlarzy

Postprzez apg2312 w 21 Lut 2014, 01:11

Wszystko było już 1000 razy dokładnie wyjaśniane, więc nikomu nie chce się tej samej rzeczy 1001 raz wyjaśniać.
Już pomijam nawet, że przy rejestracji powinieneś kolego przeczytać Regulamin Forum, w którym wyraźnie pisze :
3. Dublowanie dyskusji
Przed założeniem tematu sprawdzamy, czy ktoś przypadkiem nie udzielił już odpowiedzi na nurtujące nas pytanie w FAQ Cień Czarnobyla, FAQ Czyste Niebo, FAQ Zew Prypeci. Do tego celu służy również opcja SZUKAJ. Za nieprzeczytanie FAQ, użytkownik dostaje od razu ostrzeżenie. Dublowane tematy będą kasowane. Jeżeli widzimy zdublowany temat, to takowy raportujemy, co jest dokładniej opisane w punkcie 6. regulaminu.

A to, że tobie nie chce się szukać po Forum, czy po Internecie, to już jest naprawdę tylko twoje zmartwienie. W sumie zasadniczo rozumiem twoje podejście, każdy by wolał mieć podane wszystko na tacy pod nos, niż wykazać trochę swojej inicjatywy.
Tak na marginesie - gdybyś zamiast narzekać i biadolić przejrzał te linki, które podaje Google (z mojego pierwszego postu), to już dawno byś miał system handlu w Stalkerze opanowany :P
I teraz byś nie płakał, że nikt ci nie chce udzielić odpowiedzi (zresztą przecież udzieliłem), a co najwyżej miałbyś tylko jeszcze jakieś dodatkowe, bardziej szczegółowe pytania... Ale po co ? Najlepiej zgrywać obrażoną niewinność :P
Zapamiętaj sobie raz na zawsze - nikt nigdy nie będzie robił niczego za ciebie. Co najwyżej udzieli ci ktoś pomocy, ale tylko wtedy, kiedy sam wykażesz się jakimś zaangażowaniem. Bo podstawy modowania i edycji plików w Stalkerze bez problemu znajdziesz na Internecie, i nikt nie będzie ciebie za rączkę prowadził.
Z mojej strony EOT.
I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?
Awatar użytkownika
apg2312
Tropiciel

Posty: 322
Dołączenie: 28 Wrz 2009, 21:41
Ostatnio był: 18 Wrz 2019, 08:49
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości