[STALKER Народная солянка] Projekt spolszczenia

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[STALKER Народная солянка] Projekt spolszczenia

Postprzez portals w 19 Lis 2009, 20:09

Po dość długich pracach udało nam się zakończyć polonizację Solyanki
Zalecana jest zainstalowanie polonizacji na czystą Solyankę w wersji 19.04.10.

RC 2 2010r.
RC 1 3 Lipca 2010r.
LINK KONIECZNIE TRZEBA OTWORZYĆ A NIE PRZEKOPIOWAĆ
Błędy proszę zgłaszać na naszej stronie według instrukcji[/b]
Link do pobrania polonizacji zawsze jest taki sam.
Ostatnio edytowany przez portals 14 Lip 2010, 08:38, edytowano w sumie 3 razy
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaya Soljanka"

Postprzez wiewiur551 w 19 Lis 2009, 21:26

tamten tez był taki pewien, i slad po nim zaginoł...
Awatar użytkownika
wiewiur551
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 01 Paź 2009, 21:09
Ostatnio był: 13 Sty 2016, 04:27
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 5

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaya Soljanka"

Postprzez Panczos w 19 Lis 2009, 21:52

mam nadzieje że te słowa powyżej to prawda. Bo mod jest ciekawy i chciałbym go zrozumieć zresztą nie tylko ja :)
Zona is brutal and full of zasadzkas Sory za pisownie.
Core 2 DUO E8400 3.00GHz
2x2GB RAM DDR3 GoodRam 1333 MHz
Asus GeForce 9800GTX +
Windows XP Home Edition SP3
Awatar użytkownika
Panczos
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 27 Wrz 2008, 09:22
Ostatnio był: 28 Cze 2012, 11:53
Miejscowość: Gostyń Ślask
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 1

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaya Soljanka"

Postprzez PrzemoC w 19 Lis 2009, 22:03

portals napisał(a):jeden to magister filologii Rosyjskiej więc polonizacja będzie wysokiego poziomu
portals napisał(a):NASZA EKIPA JAK SIĘ CZEGOŚ PODEJMIE TO TO ZROBI

Taaa, yhym, taaa... jedzie mi tu czołg?
portals napisał(a):Poza tym myślisz ze jedna osoba podała tak wielkiej polonizacji?

Jedna osoba SAMA nic nie zrobi. Mamy tu takiego jednego, co od maja robi moda i...
...bez komentarza.
portals napisał(a):Tego nie wiem jego nick to endrjuu,ale jak to on to go przypilnuję żeby zrobił coś :)

Jak? Bana mu dasz? No nie bądź niepoważny, jak jest dojrzały to po Twoich groźbach opuści team
i na jedno wyjdzie. Jaką niby masz władzę nad kimś przez internet? No właśnie, żadną.
Panczos napisał(a):tamten tez był taki pewien, i slad po nim zaginoł...

Panczos napisał(a):mam nadzieje że te słowa powyżej to prawda. Bo mod jest ciekawy i chciałbym go zrozumieć zresztą nie tylko ja :)

I dal tego, ze szczerego serca, powodzenia, bo ostatnio wszystkie ambitne projekty idą się kochać.
A w moda.. raczej i tak nie zagram. Mam swoje powody.
"Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości." -Samuel Beckett
Ale, z drugiej strony, on to powiedział...
Awatar użytkownika
PrzemoC
Beta Tester

Posty: 444
Dołączenie: 31 Sty 2009, 15:27
Ostatnio był: 19 Cze 2022, 12:45
Miejscowość: Everon
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 13

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaya Soljanka"

Postprzez pietrucha w 19 Lis 2009, 22:11

Bardzo się cieszę ,że ktoś wreszcie wziął się za spolszczanie tego moda. A pytanko to @portals'a... Pod jaką wersje Soljanki będzie spolszczenie? A i przysięgam ,że jak nie zrobicie spolszczenia to wpadnę z bejsbolem i łby porozwalam. (joke,joke XD) . Życzę powodzenia. :wódka:
Awatar użytkownika
pietrucha
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 13 Maj 2009, 17:59
Ostatnio był: 31 Gru 2011, 18:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaya Soljanka"

Postprzez portals w 19 Lis 2009, 22:41

Pod najnowszą oficjalną,staramy się zorganizować ekipę przyda się ktoś kto zna się na plikach stalkera aby dokonywał ewentualnych aktualizacji

Taaa, yhym, taaa... jedzie mi tu czołg?

Poprzedni projekt zakończyliśmy mimo tego ze nie długo premiera oficjalna,ale zrobiliśmy i jest
Polonizacja COPa była pod koniec robiona na szybko a jest dobrej jakości, w tym przypadku czas nie jest wielkim problemem
Jak? Bana mu dasz? No nie bądź niepoważny, jak jest dojrzały to po Twoich groźbach opuści team
i na jedno wyjdzie. Jaką niby masz władzę nad kimś przez internet? No właśnie, żadną.

Jak? Prosto wystarczy ze będę miał z nim codziennie kontakt i brał od niego wszystko co zrobił.
Nawet gdyby on przedtem pisał o tym ze robi polonizację,to podejrzewam ze mi też by się odechciało tyle robić samemu

Poza tym po co krytykujesz jak sam NIC nie robisz

Prace na 50% zaczniemy prawdopodobnie w poniedziałek,a na 100% kilka dni po premierze COPA
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Re: [STALKER Народная солянка] Projekt spolszczenia

Postprzez Kuballa44 w 20 Lis 2009, 11:10

Świetnie nie mogę się doczekać spolszczenia, od dawna miałem nadzieje że ktoś sie za to weźmie... :)
Niestety sam nie znam rosyjskiego wiec... A,i jedno pytanie. Spolszczacie najnowszą wersje, czy którąś ze starszych?
Bo trzeba wiedzieć że ten mod dalej nie jest ukończony w pełni...
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: [STALKER Народная солянка] Projekt spolszczenia

Postprzez portals w 20 Lis 2009, 15:01

Pisałem już - najnowszą oficjalną. Szukamy osoby potrafiącej potem ewentualnie dostosować polonizacje do nowszych wersji.

EDIT: Proszę to przeczytać.

Do moderatorów: Przepraszam za podwójnego posta ale jak bym go nie zrobił nikt by nie zauważył, proszę o przeniesienie do modyfikacji w produkcji po pracę już trwają i status wynosi:20%
Ostatnio edytowany przez Czaro 29 Lis 2009, 16:00, edytowano w sumie 2 razy
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaya Soljanka"

Postprzez portals w 29 Lis 2009, 21:21

Sprawa z tłumaczeniem wygląda tak: Wszyscy chcą a nikt nie pomoże.
Kilka osób się zgłosiło po czym zero kontaktu,chętni proszę o wizytę na stronę w podpisie
EDIT:
Jest już kilka osób ale ciągle szukamy chętnych
Ostatnio edytowany przez Czaro 29 Lis 2009, 21:40, edytowano w sumie 7 razy
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaya Soljanka"

Postprzez trurl3 w 30 Lis 2009, 20:09

Apel do entuzjastów Solyanki: pomóżcie w spolszczeniu moda.
Po wykonaniu spolszczenia COP jeszcze przed Cenegą :), postanowilismy zrobić to samo z Solyanką. Mamy doswiadczenie w prowadzeniu tego typu projektu i mamy dużą część plików przetłumaczoną, dzieki materiałom udostepnionym przez Yozue. Są chęci i organizacja - potrzebni wspólpracownicy! Każego , kto czuje się na siłach pomóc w tłumaczeniu (z rosyjskiego - tylko i wyłącznie) lub w korekcie tłumaczonych plików, zapraszam do wspólpracy.

Chętnych prosze o ewentualny kontakt na maila: [email protected] , lub zapraszam od razu do naszego projektu "Narodnaya Solyanka dla mas"
Na naszym forum podane są warunki uczestnictwa w projekcie oraz sposób organizacji.
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony
Projekt "Narodnaya Soljanka " w toku - wydana wersja z 20.01.11. z kompletnym 'polskim akcentem' i dodanym kwestem
Projekt "Zew Monolitu PL" pomyślnie zakończony
Projekt polonizacji "NLC6-Początek" w toku
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacji - zapraszamy do odwiedzin.
Tu mozna podziekować Arharze, twórcy Soljanki
Awatar użytkownika
trurl3
Stalker

Posty: 167
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 19:56
Ostatnio był: 28 Lis 2013, 17:02
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: [STALKER Народная солянка] czyli "Narodnaya Soljanka"

Postprzez utak3r w 01 Gru 2009, 10:09

trurl3 napisał(a):Po wykonaniu spolszczenia COP jeszcze przed Cenegą :) ... [ciach]


Bez urazy, ale... lektora też nagrywaliście? ;) No i... skąd wiecie, kiedy to zrobili?

A co do samego projektu... skoro macie działający zespół, to do dzieła :) Mam kumpla ukraińca, ale po nim trzeba by wszystko przepisywać, bo kuleje z kolei z polskim ;)
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [STALKER Народная солянка] Projekt spolszczenia

Postprzez trurl3 w 02 Gru 2009, 08:32

Dziekuje panom za zainteresowanie.
@ utak3r - 'działający zespół' to na razie sami oraganizatorzy. Niestety, zainteresowanie prawie żądne. Być może temat nie jest już tak ciekaway. Jak na razie nikt sie nie zgłosił do pomocy/

Edycja:
Chociaż nie ma chętnych, postanowiłem się nie poddawać, i pomimo braku pomocy prowadzę projekt tłumaczenia Narodnoj Solyanki sam. Tak dziennie jeden plik i może do nowego roku sie wyrobię -
92 pliki przetłumaczone, zostało 26, ale największych - nie, nie wyrobie się. Pomimo czarnowidztwa niektórych , nie sądzę żeby samo tłumaczenie stanowiło wielki proble. Problemem jest ilość tekstów na jednego (mnie).
Ostatnio edytowany przez KoweK, 02 Gru 2009, 13:56, edytowano w sumie 1 raz
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony
Projekt "Narodnaya Soljanka " w toku - wydana wersja z 20.01.11. z kompletnym 'polskim akcentem' i dodanym kwestem
Projekt "Zew Monolitu PL" pomyślnie zakończony
Projekt polonizacji "NLC6-Początek" w toku
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacji - zapraszamy do odwiedzin.
Tu mozna podziekować Arharze, twórcy Soljanki
Awatar użytkownika
trurl3
Stalker

Posty: 167
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 19:56
Ostatnio był: 28 Lis 2013, 17:02
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Następna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość