[Alone In The Zone] Freeplay by Dymitr

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje w produkcji" służy do dyskutowania o modyfikacjach, które są w trakcie procesu tworzenia. Nie piszemy, ani nie zadajemy tutaj żadnych pytań odnośnie modyfikacji ukończonych (gotowych)!
Przy tworzeniu nowego tematu, jego nazwa powinna wyglądać tak:
[Nazwa moda] krótki opis/tekst, np. [Cebul mod] by Stalker.pl

Re: [Alone In The Zone] Freeplay by Dymitr

Postprzez Fenishi w 14 Sie 2010, 17:44

Pragnienie? Spanie? Amunicja na pasie? To może być rewelacja IMO :E Zawsze chciałem, żeby jakiś mod to oferował - ale jak widać nikt jeszcze o takich miłych drobiazgach nie pomyślał... do czasu :) Powodzenia Dymitr :D
"Tsurushita kuzuki koyoi de ikutsu...?"
Awatar użytkownika
Fenishi
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Maj 2010, 18:49
Ostatnio był: 14 Cze 2016, 18:46
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Reklamy Google

Re: [Alone In The Zone] Freeplay by Dymitr

Postprzez utak3r w 14 Sie 2010, 22:19

Fenishi napisał(a):Zawsze chciałem, żeby jakiś mod to oferował - ale jak widać nikt jeszcze o takich miłych drobiazgach nie pomyślał...


No popatrz... to nawet w polskie mody nie grałeś :P (aczkolwiek ja amunicji na pasie nie oferuję, bo nie przepadam za tym rozwiązaniem).
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [Alone In The Zone] Freeplay by Dymitr

Postprzez Wiewiórka69 w 15 Sie 2010, 11:28

Amunicje na pasie widziałem już w modzie Lost World 3 i grało mi się z tym..tak sobie, nie przeszkadzało ale żadnej rewelacji nie widziałem przy tym. Kombinezony najemników..no cóż wyglądają ładnie, mnie to przypomina amerykańskiego żołnierza, a co do broni..bagnet wspaniały pomysł ale żeby jeszcze można nim było kogoś zabić to była by rewelacja.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: [Alone In The Zone] Freeplay by Dymitr

Postprzez Fenishi w 15 Sie 2010, 15:04

utak3r napisał(a):
Fenishi napisał(a):Zawsze chciałem, żeby jakiś mod to oferował - ale jak widać nikt jeszcze o takich miłych drobiazgach nie pomyślał...


No popatrz... to nawet w polskie mody nie grałeś :P (aczkolwiek ja amunicji na pasie nie oferuję, bo nie przepadam za tym rozwiązaniem).

W utAMK grałem, więc jeśli czujesz się urażony czy olany to przepraszam :wink: Ale pograłem w niego ledwie kilka dni, bo musiałem zrobić formata - więć nie odkryłem wszystkich tego typu drobiazgów :P Skoro Twój mod też to oferuje, to zwracam honor :wink: A co do amunicji na pasie - mi to rozwiązanie przypadło do gustu, bo jest jak dla mnie realistyczne. Zakładamy magazynki na pas, żeby szybko przeładować broń podczas walki - zmieniając magazynek, który znajduje się pod ręką. A bez tego, to postać sprawia wrażenie Neo z Matrixa - błyskawicznie wyciąga potrzebną ilość z plecaka, po czym przeładowuje i dalej kosi :E
"Tsurushita kuzuki koyoi de ikutsu...?"
Awatar użytkownika
Fenishi
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Maj 2010, 18:49
Ostatnio był: 14 Cze 2016, 18:46
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: [Alone In The Zone] Freeplay by Dymitr

Postprzez utak3r w 15 Sie 2010, 21:55

Fenishi napisał(a):postać sprawia wrażenie Neo z Matrixa - błyskawicznie wyciąga potrzebną ilość z plecaka, po czym przeładowuje i dalej kosi :E


Patrząc czasem na prośby o mody typu udźwig dwie tony itp., można się pomylić ;)
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [Alone In The Zone] Freeplay by Dymitr

Postprzez Dymitr Izotop w 07 Wrz 2010, 00:07

OK, kolejna garść 'przecieków'.
Postanowiłem odświeżyć nieco pewien dosyć ciekawy, ale chyba mało popularny karabinek, mianowicie OC-14. Spodobała mi się idea uniwersalnej broni w walizce i tak to mniej więcej wyszło:
http://img409.imageshack.us/img409/9369/zgroza.jpg
http://img716.imageshack.us/img716/9686/grozahand.jpg
http://img412.imageshack.us/img412/466/reloadl.jpg
Pozostaje kwestia 'oskryptowania' żeby wszystkie dodatki działały zamiennie (nie można mieć tłumika i granatnika jednocześnie), ale jestem dobrej myśli.
Jeszcze jedna sprawa, skoro już mamy coś takiego to czemu by go nie wykorzystać jak należy :)
http://www.youtube.com/watch?v=usS65DkAtC0
To też na razie pomysł, ale myślę, że całkiem realny.
Tak by to wyglądało w teorii:
:

Robimy nowy granatnik (tylko konfig) i amunicję do niego z hit_type = wound i zasięgiem powiedzmy 2m. Granatnik mocujemy na stale do broni (grenade_launcher_status = 1). Moment strzału z granatnika (anim_shoot_gl) to po prostu powyższa animacja. Pozostaje kwestia przeładowania, przełączania trybów (strzelanie - granatnik), ale to można rozwiązać animacjami, mogę zrobić nowe lub wykorzystać 'idle'. Nie jestem pewien jak by się sprawdziły funkcje ammo_mag_size = 999999', albo 'can_be_unlimited = true'. Trochę zabawy z tym jest, gdyby komuś się chciało... mogę pomóc.

Wot i wsio!
Spróbuję z tym pokombinować
"mod się robi, oj jak ciężko się robi, o Jezu, Bożesztymój - ale raczej nie powstanie nigdy"
P77
Awatar użytkownika
Dymitr Izotop
Modder

Posty: 105
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 21:16
Ostatnio był: 24 Gru 2021, 20:37
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 52

Re: [Alone In The Zone] Freeplay by Dymitr

Postprzez BJ Blazkowicz w 07 Wrz 2010, 11:08

O czymś takim myślałem gdy zrobiłem to: http://img683.imageshack.us/img683/6195/14233004.jpg
Kwestia zrobienia odpowiedniej animacji zastępującej granatnik. (może być odczepiany, nie musi być stały)
Image
Voiton laulut soi ainiaan!

Za ten post BJ Blazkowicz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59.
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 21:57
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: [Alone In The Zone] Freeplay by Dymitr

Postprzez Dymitr Izotop w 11 Gru 2010, 19:22

A teraz badanie rynku, dobry pomysł czy nie koniecznie, (wymaga jeszcze kilku kosmetycznych poprawek)
"mod się robi, oj jak ciężko się robi, o Jezu, Bożesztymój - ale raczej nie powstanie nigdy"
P77

Za ten post Dymitr Izotop otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Bambosz107, Scurko.
Awatar użytkownika
Dymitr Izotop
Modder

Posty: 105
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 21:16
Ostatnio był: 24 Gru 2021, 20:37
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 52

Re: [Alone In The Zone] Freeplay by Dymitr

Postprzez KoweK w 11 Gru 2010, 19:40

Fajny bajer i w ogóle, ale raczej bezużyteczny. Czy w ogóle da radę kogoś zabić z takiej broni rzucając w nim, np. amunicją? Chyba, że coś na filmiku przegapiłem...
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: [Alone In The Zone] Freeplay by Dymitr

Postprzez Bambosz107 w 11 Gru 2010, 22:08

Patent rodem zapożyczony z Singularity :P Podejrzewam, że rzucając ciężkimi przedmiotami (bo swojej amunicji raczej nie poświęcisz), takimi jak beczki, można zadać całkiem poważne obrażenia. No i do tego dochodzi jeszcze tworzenie anomalii. Ponadto, fajnie by było, gdybyśmy mogli wyrywać broń z rąk innych NPC'ów.Muszę przyznać, że zaskoczyłeś mnie tym modem, wielki plus dla Ciebie. :wink:
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: [Alone In The Zone] Freeplay by Dymitr

Postprzez Scurko w 11 Gru 2010, 22:34

Jakoś wcześniej nie zagłębiałem się w ten temat, ale po ostatnim filmiku... podoba mi się! Jeśli można by zadawać obrażenia wrogom za pomocą "burer's handa" to jestem jak najbardziej za :P .

Pozdrawiam.
Image

"TYLKO ŻYCIE POŚWIĘCONE INNYM WARTE JEST PRZEŻYCIA"

http://fairview.deadfrontier.com/refer. ... ontier.com
Awatar użytkownika
Scurko
Tropiciel

Posty: 292
Dołączenie: 03 Lip 2007, 20:16
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 18:56
Miejscowość: Dębowiec k.Cieszyna
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: [Alone In The Zone] Freeplay by Dymitr

Postprzez AiMaster w 12 Gru 2010, 03:06

Bardzo ciekawy pomysł z ręką burera :D Moim zdaniem powinieneś dodać to do modu jako addon - chcesz, instalujesz, nie chcesz to nie. Przy okazji można by było tylko samą rękę z Singularity wgrać do czystego ShoC'a.
S.T.A.L.K.E.R.Lost World Requital<3
AiMaster
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 24 Maj 2009, 12:02
Ostatnio był: 04 Wrz 2012, 22:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość