C&C Red Alert 2 błędy

Ano widzisz, Szrama, tak to już jest - ciągle tylko pytają i pytają i problemy mają...

C&C Red Alert 2 błędy

Postprzez Canthir w 25 Gru 2011, 18:13

Witajcie!

Po długich latach przerwy wróciłem do jednej z moich ulubionych gier. Z pewną obawą instalowałem RA2 na lapie z Win7 bojąc się, czy w ogóle da się uruchomić. Ale dał. I wszystko byłoby pięknie, ale...

... po kilkunastu, kilkudziesięciu minutach gry wywala do pulpitu z komunikatem o błędzie. Ot, jakiś internal error, z którym gra nie może poradzić. I tak za każdym razem. Ściągnąłem patcha, włączyłem tryb zgodności, ale nie pomaga.
Czego to może być wina?

Będę baardzo wdzięczny za pomoc.

Wesołych Świąt

Pozdrawiam
Can't
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Reklamy Google

Re: C&C Red Alert 2 błędy

Postprzez Tormentor w 25 Gru 2011, 20:19

The First Decade? :)

Mój brat instalował na Viście RA 2 i chodził bezproblemowo. Z tego co wiem to trzeba po kolei zainstalować 3 lub 4 patche w kolejności. Ja odsyłam raczej na c&c reactor, tam ci prędzej pomogą, tu mało kto grał w takie mocarne gierki jak Red Alert ;p
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: C&C Red Alert 2 błędy

Postprzez kis104 w 26 Gru 2011, 13:38

Polecam zainstalować na DoSBoxie, wiem ze to nie od tego, ale zazwyczaj ten maly programik naprawia wiele błędów. Miałem podobnie z Falloutem (2), a jedynka chodzila bez problemow. Na DosBoxie f2 poszedl noramlnie i dzialal super. P.S. System W7 64b.
Prawdziwy Stalker powinien zrobić w życiu trzy rzeczy:
1.Zabić chimerę.
2.Przetrwać emisję.
3.Wypić 5 kozaków czasie krótszym niż 3 minuty.
Awatar użytkownika
kis104
Łowca

Posty: 425
Dołączenie: 31 Maj 2010, 18:56
Ostatnio był: 12 Paź 2020, 11:22
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 43


Powróć do Problemy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości