Problem

Ano widzisz, Szrama, tak to już jest - ciągle tylko pytają i pytają i problemy mają...

Problem

Postprzez LordIlidan w 13 Kwi 2013, 20:49

Problem dotyczy gry Fifa 11, otóż zamierzam ją kupić z tym że mam nowy-stary komputer[Tamtym w viewtopic.php?f=60&t=20910 jest już nieaktualny]. Moja karta Graficzna to ATI Radeon x1050,i tu pytania: ten model zawiera Shader Model 3.0? Fifa 11 pójdzie przynajmniej na minimalnych ustawieniach?Przepraszam adminów za kolejne zamieszanie na "forumie", poprostu się nieznam. W Googlach szukałem i nic.
P.S
Czy pójdą gry które wymagają Shader Model-a, gdy go nie bede posiadał i wyłączę cienie?
Awatar użytkownika
LordIlidan
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Lis 2012, 12:29
Ostatnio był: 16 Kwi 2014, 19:11
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Problem

Postprzez Pangia w 13 Kwi 2013, 21:24

Nie. Najpierw się googluje, później zadaje pytania na forum. Zapamiętaj to sobie.
Ale co mi tam. Znaj łaskę pana. ATI Radeon x1050 nie obsługuje Pixel Shader 3.0 (cytat za PC Lab), więc odpowiedź brzmi raczej nie. Mówię raczej, bo co jak co, ale FIFA ma naprawdę dobrą optymalizację, a przynajmniej 08 i 09 miało, gdzie mój komputer teoretycznie nie spełniał minimalnych wymagań, a w praktyce gra chodziła na maksymalnych ustawieniach bez przycinek :E
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive LordIlidan.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Problem

Postprzez k4r00 w 14 Kwi 2013, 00:40

Jedenastka powinna spokojnie Ci ruszyć na tej karcie. Grałem w nią na Radku 9550 także...
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!

Za ten post k4r00 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive LordIlidan.
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160


Powróć do Problemy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość