Kingdoms of Amalur- spolszczenie- istnieje?

Ano widzisz, Szrama, tak to już jest - ciągle tylko pytają i pytają i problemy mają...

Kingdoms of Amalur- spolszczenie- istnieje?

Postprzez Woland w 07 Gru 2014, 14:41

Jak pamiętacie pytałem się o paysafecard. Cóż, teraz pora o pytanie co do jednej z rzeczy którą chciałbym sobie kupić...
Zbliżają się święta a to oznacza czas promocji. Jak są promocję, regułą jest że na Origin Kingdoms of Amalur tanieje do +/- 8.70. Ładna cena, a gra ponoć świetna choć niedoceniona. Jest jednak pewien przykry mankament, język. Gra nie została wydana w Polsce. Język angielski umiem w słabym stopniu, nie w odpowiednim by móc ogarnąć fabułę i w pełni czerpać radość z gry. Ponadto kombinowanie "a co to znaczy co on powiedział" dla mnie jest zwyczajnie męczące. Chciałbym móc po prostu wejść w ten świat. Do czego zmierzam?

Chciałem się zorientować na czym stanęło spolszczenie Kingdoms of Amalur.
Tworzyła go społeczność tej strony i go wrzuciła w internet: http://www.kingdoms.ubf.pl/news.php
Spolszczenie faktycznie było, względnie dobre zdaje się. I wynika to z komentarzy i widziałem filmy na youtube z tym spolszczeniem. Niestety, zostało ze strony skasowane.

Inne spolszczenie podane jest w artykule z gram.pl http://www.gram.pl/news/2013/05/06/king ... enia.shtml
Tu natomiast przestała istnieć strona hostingowa na której były pliki spolszczenia.

Ktoś wie jak się ma sytuacja polonizacji Kingdoms of Amalur?
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Kingdoms of Amalur- spolszczenie- istnieje?

Postprzez Algir w 07 Gru 2014, 15:22

Algir
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 27 Maj 2014, 19:47
Ostatnio był: 13 Cze 2021, 20:55
Kozaki: 26

Re: Kingdoms of Amalur- spolszczenie- istnieje?

Postprzez Woland w 07 Gru 2014, 15:26

Również widziałem to (dzięki filmikowi na youtube z instrukcją instalacji).

Mam jednak następujące pytania:
-Używał ktoś tego? Sprawne? Nie zawiera niemiłych "bonusów" które dadzą dodatkową robotę mojemu antywirusowi na usunięcie tego?
-Czy polonizacja zgadza się z aktualną wersją gry, aktualnym patchem?
-Co to za polonizacja w ogóle? Skąd ona się wzięła? Bo to nie żadna strona zdaje się wrzucała tylko ktoś tak prywatnie wrzucił jak widzę.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10


Powróć do Problemy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości