Poszukiwane logo z Oblivion lost

Czy to sen...? Koszmar! - Stwierdził z niepewnością Naznaczony rozglądając się nerwowo. Traumatyczne przeżycia sprzed lat ponownie dały o sobie znać.

Poszukiwane logo z Oblivion lost

Postprzez paintball_0 w 18 Wrz 2008, 15:45

Od początku.

To mój pierwszy- i mam nadzieję nie ostatni- post. Forum już wcześniej mi pomogło, kiedy szukałem modów do Cienia Czarnobyla i jeszcze wcześniej, kiedy szukałem informacji na temat ominięcia, lub naprawienia bugów, w jakie się wpakowałem ( właz u Sidorowicza na przykład ). Postanowiłem się zarejestrować i założyć ten temat, bo nie widzę żadnej innej alternatywy.

O co chodzi? Mianowicie poszukuję LOGO z wczesnej wersji Stalkera: Oblivion lost. Oczywiście wszyscy znacie na pamięć ten zdrapany napis na blasze i Wintara, wiszącego na pasku po prawej, więc nie będę się zbytnio rozpisywał na ten temat ;). Pomimo tego, że tapeta z wyżej wymienioną grafiką była szalenie popularna jeszcze przed premierą, tak teraz dziwnym trafem na żadnej stronie, którą przeglądałem do tej pory (jakieś dwa dni) nie znalazłem dużej tapety, czy innej grafiki, przedstawiającej wspomniane logo. Normalnie nigdzie tego nie ma! Również na tym forum niczego takiego nie znalazłem, oprócz linka do strony z galerią, na której logo znalazłem, ale w rozdzielczości 100x 30 w jakimś userbarze...

Dlatego założyłem ten temat: może ktoś z was ma potrzebną mi grafikę w rozsądnej rozdzielczości na HDD, albo pamięta, na jakiej stronie widział coś takiego? Jeśli macie coś takiego, dajcie znać w tym temacie!
Będę wdzięczny za wszelkie informacje.


Udało mi się znaleźć coś odpowiedniego, oto efekt mojej pracy:
http://img244.imageshack.us/img244/8649 ... ltahs1.jpg

Nieźle, jak na pierwszy raz, nie?
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Reklamy Google

Powróć do S.T.A.L.K.E.R. Dream

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość