[pytanie] jak zmienić frakcje podczas gry

[pytanie] jak zmienić frakcje podczas gry

Postprzez desmond w 06 Maj 2013, 22:28

A dokładniej, grając w mod AMK niechcący dołączyłem do powinności (mam wersje rosyjskojęzyczną, więc czasem mam problemy z odczytaniem niektórych wypowiedzi.) i po prostu mnie to wpienia, bo wolność porozsadzała te swoje tyłki w całej zonie i nie mam teraz ani chwili spokoju. Więc czy w jakiś plikach da się zmienić przynależność do frakcji ?

desmond
Wygnany z Zony

Posty: 111
Dołączenie: 05 Lut 2011, 01:49
Ostatnio był: 12 Sty 2015, 20:05
Miejscowość: Generatory
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20

Reklamy Google

Re: [pytanie] jak zmienić frakcje podczas gry

Postprzez Pangia w 07 Maj 2013, 12:09

O ile pamiętam, to nie - musiałbyś grzebać w zapisie gry, a prościej jest po prostu wczytać starszy zapis.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [pytanie] jak zmienić frakcje podczas gry

Postprzez Kpuc w 07 Maj 2013, 12:19

Coś mnie ominęło, można grzebać w zapisie gry ?
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: [pytanie] jak zmienić frakcje podczas gry

Postprzez Pangia w 07 Maj 2013, 12:20

Coś gdzieś kiedyś mnie w oczy na forum uderzyło na ten temat. Nawet nie pamiętam, kto to mówił i nie pamiętam nawet, czy wg owego człowieka było to możliwe. Pamiętam jedynie, że ktoś tak mówił.
Zresztą - wczytanie starszego save'a jest prostsze.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [pytanie] jak zmienić frakcje podczas gry

Postprzez desmond w 07 Maj 2013, 15:08

Pangia napisał(a):Zresztą - wczytanie starszego save'a jest prostsze.

Nie mam starszego sejwa. To, że należe do powinności zobaczyłem dopiero wtedy, gdy próbowałem przejść przez barierę do mózgozweglacza. Przez ten okres czasu od wstąpienia w szeregi powinności do próby przedarcia się przez barierę gre zapisałem z 10 razy.

desmond
Wygnany z Zony

Posty: 111
Dołączenie: 05 Lut 2011, 01:49
Ostatnio był: 12 Sty 2015, 20:05
Miejscowość: Generatory
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20

Re: [pytanie] jak zmienić frakcje podczas gry

Postprzez Pangia w 07 Maj 2013, 15:14

No to cóż... Graj dalej. W podstawce to za Barierą raczej będziesz miał spokój. Wracając od Mózgozwęglacza Powinność raczej wykończy Wolnościowców (jest ich po prostu więcej), ale w Prypeci jeśli już natkniesz się na jakąś frakcję, to na Wolność. Nie wiem tylko, na ile AMK różni się fabularnie od podstawki.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [pytanie] jak zmienić frakcje podczas gry

Postprzez desmond w 07 Maj 2013, 16:07

Pangia napisał(a):No to cóż... Graj dalej. W podstawce to za Barierą raczej będziesz miał spokój. Wracając od Mózgozwęglacza Powinność raczej wykończy Wolnościowców (jest ich po prostu więcej), ale w Prypeci jeśli już natkniesz się na jakąś frakcję, to na Wolność.

W stalkera grałem ze sto razy więc to wiem
Pangia napisał(a):Nie wiem tylko, na ile AMK różni się fabularnie od podstawki.

Nie różni się niczym oprócz tego, że po wybraniu zakończenia ze zniszczeniem świadomości Z mamy freeplay.

desmond
Wygnany z Zony

Posty: 111
Dołączenie: 05 Lut 2011, 01:49
Ostatnio był: 12 Sty 2015, 20:05
Miejscowość: Generatory
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20


Powróć do Tutoriale

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość