Nasze ukochane forum

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Re: Nasze ukochane forum

Postprzez von Carstein w 16 Mar 2010, 17:02

Terminus napisał(a):Eeee.... Cała ta dyskusja bez sensu. Skoro uważacie wypociny The Witchera za bezsensowne, lub co najmniej mało śmieszne to po co je nobilitujecie rozpisując się w tym wątku?


Popieram. Dajcie tej sprawie spokój.
Ja pomagałem przy fabule, a nie płaczę...
Dziwię się ludziom, którzy nic nie zrobili, a teraz lamentują, przeżywają bo "Witcher" nie dał im produktu, na który zmarnował swój czas i nerwy (hipotetycznie, jeżeli taki produkt istnieje).

Gniewacie się nieco jak dziecko na wujka, który obiecał mu samochodzik/pluszowego misia, a nie dał...
Co innego tacy, którzy pracowali, a nic nie dostali w zamian.

Najlepiej dajmy tej sprawie spokój, a temat do kosza... jeżeli ma istnieć dalej w tej formie.

Aha - ja się nie czuję obrażony pojawieniem się nicków mojej skromnej osoby w zamieszczonym wyżej tekście... uśmiałem się tylko. Jeżeli to miało mnie obrazić (a zakładam, że mimo wszystko nie) to odczułem to jak pacnięcie łapką przez małego kociaka - nie boli, lecz bawi. Ot, taka parodia.

I mi się taki temat w sensie rozładowania napięcia w sposób dość... zabawny (lecz nie chamski) się podoba...

Na koniec - jeżeli to ty atik wywaliłeś mojego porannego posta to cię oskóruję jak królika!
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Reklamy Google

Re: Nasze ukochane forum

Postprzez PrzemoC w 16 Mar 2010, 17:36

Chcę tylko jedną rzecz wyjaśnić:
CrisuSPW napisał(a):Dostałeś DM:E, testowałeś. Super, ale zauważ, że to byłeś Ty. Nie "my".

Super, ale zauważ, że beta DM to praktycznie DM:F, tylko lekko okrojony. DM:E, jak sam Witcher
stwierdził, od projektu Dymitra rózni się diametralnie, więc DM:E widział na oczy tylko Witcher.
Zakładając, że powstał/powstawał.

Osobiście proponuję albo zgładzić wątek, albo posłać do diabła większość postów, a temat wykorzystać
do dyskusji ( żartobliwych ) na temat userów. A tę dyskusję zakończyć. Na dobre.
"Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości." -Samuel Beckett
Ale, z drugiej strony, on to powiedział...
Awatar użytkownika
PrzemoC
Beta Tester

Posty: 444
Dołączenie: 31 Sty 2009, 15:27
Ostatnio był: 19 Cze 2022, 12:45
Miejscowość: Everon
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 13

Re: Nasze ukochane forum

Postprzez The Witcher w 16 Mar 2010, 18:32

PrzemoC napisał(a):posłać do diabła większość postów, a temat wykorzystać
do dyskusji ( żartobliwych ) na temat userów. A tę dyskusję zakończyć. Na dobre.


Popieram, bo właśnie do tego ten temat miał służyć.
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 05 Lis 2023, 13:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: Nasze ukochane forum

Postprzez Ropasiak w 17 Mar 2010, 19:41

Image Jeśli mogę zabrać głos, czego nie mogę, ale i tak to zrobię, to:

Po uj robiłeś ten temat? W sumie nadal nie mogę tego zrozumieć, chciałeś opisać żartobliwie forum? Tak? Nie widzę w tym sensu więc zacznę spiskować:

Zrobiłeś ten temat po to, aby tylko i wyłącznie kilka osób dostało warna za spam? Oraz obserwujesz Nas jak reagujemy? W przyszłości chcesz zrobić coś większego? A kiedy to zrobisz i jako jedyny ze wszystkich userów na forum nie będziesz zbanowany włamiesz się na konto Kowka zrobisz siebie adminem i modderem i ustanowisz konto The Witcher jako główny admin, a potem zbanujesz konto Kowka? Tak? Hm?


W sumie i tak ten post pójdzie w cholerę jak i topic prawda? Można po spamować?

Dobra... KoweK ustalamy termin czystki... może za 24 godziny? Hm?

A! I nie zrozumiałem ostatnich 2 postów gdyż jestem je*anym ignorantem. O!
Image
Awatar użytkownika
Ropasiak
Tropiciel

Posty: 333
Dołączenie: 29 Mar 2008, 18:02
Ostatnio był: 19 Sty 2023, 23:08
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 13

Re: Nasze ukochane forum

Postprzez Alchemik w 18 Mar 2010, 02:03

Ropasiak! Zapomniałem lekarstw, nie prowokuj mnie, bo jesteś upierdliwy... :mad:
Jak nie potrafisz chować urazy, to nie komentuj.Po prostu.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Nasze ukochane forum

Postprzez klawisz w 18 Mar 2010, 16:47

Temat jaki jest każdy widzi. Osobiście lubię takie wywody, ciekawych rzeczy można się dowiedzieć i jest to dowodem na istnienie społeczności, a nie tylko wałkowanie tematu jedynej słusznej gry.

Jak już pisałem w shoutboxie - większość z Was zachowuje się, jakby Witcher Wam obrażał rodziców. Temat jest w odpowiednim dziale, wchodząc do niego od razu wiadomo, że stworzony został z chómorqiem.

Poza tym jeśli chodzi o never ending moda - Witcher żadnej umowy z Wami nie zawierał, nie wiem więc skąd to czepialstwo.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: Nasze ukochane forum

Postprzez KoweK w 18 Mar 2010, 22:31

Dobra, czas zamknąć te gówno. :D A DM:E i tak nie powstanie, a wtedy będę mógł wywalić witchera z forum. :D
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Poprzednia

Powróć do Chómor :}

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości