Wasze ulubione misje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez SoapBastek w 15 Mar 2012, 23:31

moją ulubioną misją jest misja w której z dwoma kolesiami musimy zapolować na chimerę hehe ci polują a ja tylko jej pod nogi granata rzuciłem i się nakryła nogami nawet się nie spostrzegła :E :E :E :E :E i jeszcze legowisko pijawek
SoapBastek
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 15 Mar 2012, 23:03
Ostatnio był: 23 Kwi 2012, 22:24
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: -6

Reklamy Google

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez djcycu w 16 Mar 2012, 12:41

Ubijanie burerów:
Nigdy nie zapomnę złowieszczo wyglądającego tunelu patrząc wzdłuż torów. Miało to taki klimat śmierci, opuszczenia.

Poszukiwania Stoga i Kawalarza:
Jakoś to zadanie jest ciekawe. Miejsca gdzie poleźli miały to coś no i mimo iż poznajemy ich historię to dodatkowo dostajemy z nich porządny ekwipunek (w modzie MISERY to zadanie było jakoś kluczowe na dobry początek).

Legowisko pijawek:
Jak na zadanie poboczne było ono porządnie rozbudowane a dzięki temu zadaniu poznajemy zamkniętą część lokacji.

Tunel Prypeć-1:
Mogło być lepiej ale i tak jest super. Lubiłem oglądać przez szpary bloki w Prypeci bo miało to swój klimat. Monolitowcy też wypadli tam wyśmienicie a te ich nowe okrzyki bojowe wręcz urzekły... Czułem się jak przy starciu z wikingami (wzoruję się na filmie Tropiciel).
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Psejdon21.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez Bodziniak w 16 Mar 2012, 16:31

Moja ulubiona misja w CoP to przejście tunelem Prypeć 1 do samej Prypeci ^^
Awatar użytkownika
Bodziniak
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 06 Kwi 2011, 19:03
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 03:49
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 11

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez walertywonczuk w 16 Mar 2012, 16:59

Aktualnie gram w genialnego moda do cienia Czarnobyla a mod ma nazwę Apokalipsa. Jest to mod nie wielki bo ma 16 mb. ale co to za mod? powiecie. Super. Wracając do misji, jest w tym modzie misja polega na odnalezieniu legendarnego artefaktu zwanego sercem kontrolera. Czy jakoś tak lgną do niego mutanty jak muchy. Przy każdej próbie ucieczki akcja kończy się śmiercią a to jest dobre że jeśli nie podejmiesz walki jest po tobie. A takich misji jest tu bardzo dużo. pozdrawiam

Uwagi moderatora:

A czy to temat o Cieniu Czarnobyla? - Wheeljack
walertywonczuk
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 24 Cze 2011, 19:48
Ostatnio był: 20 Wrz 2020, 20:03
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -1

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez Athim w 01 Sie 2012, 11:57

Moja ulubiona misja to ta w której idziemy z Wujkiem Jarem zabić najemników w Kopaczi, podaobała mi się ona bo lubię Wolność i Zombie
Awatar użytkownika
Athim
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 01 Sie 2012, 11:45
Ostatnio był: 01 Sie 2012, 12:41
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez Canthir w 09 Sie 2012, 18:57

Właśnie ukończyłem (kolejny raz) Zew, tym razem z AtomsFearem 3. Piękna akcja w środku nocy, a ja w SEVIE bez nv tylko z noktowizyjnym celownikiem w Lawinie. Poza tym wymaksiona broń Striełoka (ale ze zwykłą optyką) i Gauss. Kieszenie pełne artefaktów dawały niezłego boosta do zdrowia i udźwigu, ale jednak na przyszłość polecam albo poczekać do rana albo brać wojskowy pancerz z nv w hełmie. Chyba, że lubicie ciężką przeprawę po omacku. Nie leciałem z Ogończami, ale w freeplay się bawić nie będę, bo zmieniam mody.

Widząc towarzyszy i przeciwników chyba lepiej bym wczuł się w powagę sytuacji (i skuteczniej mordował monoliciarzy) niemniej radocha z bezpiecznego wsadzenia Striełoka do transportu jest.
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez angina_m w 13 Sie 2012, 06:44

A ja nie mam swojej ulubionej misji. Jak dla mnie to większość questów w Zatonie jest świetna i klimatyczna. Reszta, nie licząc kilku wyjątków w Janowie, nie ma klimatu. W Prypeci to ja wogóle nie czułem, że gram w Stalkera :(.
Awatar użytkownika
angina_m
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 12 Sie 2012, 18:42
Ostatnio był: 18 Lut 2015, 07:29
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez Kill_Flint w 13 Sie 2012, 08:56

Mi najbardziej podobało się zadanie od naukowców, gdy trzeba było zabrać dziwny artefakt, który znajdował się w tunelu. Fale psioniczne i zombii dodawały klimatu, a walka z Kontrolerem była dosyć straszna :)
Bimbru bimbru dajcie, a jak nie to spier*******!

Moje opowiadanie: viewtopic.php?f=85&t=18925
Przeczytaj, skomentuj i oceń!

LA nie będzie.

Kill_Flint
Wygnany z Zony

Posty: 129
Dołączenie: 08 Sie 2012, 12:27
Ostatnio był: 17 Sty 2013, 20:05
Miejscowość: Janów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 15

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez Ahmed1109 w 13 Sie 2012, 09:42

a mi najbardziej podobała się misja z odbijaniem zakładnika w Jupiterze, szedłem sam, z Wintarem w nocy i zabawiałem się w komando, nie wykryli mnie, bo jak ubiłem już kilku to rzuciłem granat i obeszłam od lewej wszystkich po kontenerze bo ci co obstawiali zakładnika to wyszli a ja spokojnie wszedłem i stwierdziłem że w budynku został tylko zakładnik, to się wróciłem żeby pozabijać ich wszystkich, grałem już w tą misję na SGM, to jak strzelałem z broni z tłumikiem to coś tam słyszeli, teraz mam MISTRY moda, to zobaczę jak pójdzie, ale teraz to noktowizor obowiązkowy będzie :D
Awatar użytkownika
Ahmed1109
Stalker

Posty: 174
Dołączenie: 28 Lip 2012, 22:04
Ostatnio był: 10 Gru 2017, 15:37
Miejscowość: Wioska kotów
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez pan kozaq w 05 Wrz 2012, 17:13

Mi najbardziej się podobała misja "Jeden Strzał" bo od początku gry na nią czekałem i można się w snajpera pobawić. Również polowanie na chimerę w Zatonie, bo zawsze dostawała w pysk z SWU lub Rysia...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez Xanathos w 12 Lis 2012, 11:44

Witam,
pod względem klimatu urzekły mnie szczególnie dwie misje:
1) Ocaleni z Monolitu - osobiście ta misja mi się podobała, wprawdzie nie długa ale dała mi pewną satysfakcję
:

z odnalezienia zabłąkanej grupy Monolitowców oraz decyzji gracza jakie będą ich losy. Zwerbowanie znienawidzonych przez wszystkich ex-Monolitowców do frakcji w której się znajdujemy sprawiło, że można poczuć klimat. Nawet podczas tej misji przewinęła mi się myśl "Jak fajnie byłoby założyć własną frakcję i zwerbować do niej tych chłopaków z Monolitu.


2) Prypeć 1 - wprawdzie sama przeprawa podziemiami Prypeci też jest świetna, jednak mój specyficzny gust urzekła misja z przygotowaniami do wyprawy.
:

Możliwość odwiedzenia stalkerów-przyjaciół i osób którym pomogliśmy w celu stworzenia drużyny zapewniło mi dreszczyk emocji :E Sama możliwość kompletowania drużyny, własnej grupy, jest dla mnie klimatycznym smaczkiem i wiązałem spore nadzieje z tym, że opcja tworzenia drużyn będzie w Stalkerze 2.
Awatar użytkownika
Xanathos
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 12 Lis 2012, 10:23
Ostatnio był: 21 Cze 2021, 15:13
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Wasze ulubione misje

Postprzez FireB0X w 24 Lis 2012, 09:25

Moim zdaniem najlepszymi misjami były :
-Laboratorium X8
Świetne , lecz ze względu na zombi i monolit nie łatwe było poszukiwanie generatora . Gdy już go znalazłem , włączyłem i zjechałem w podziemia srałem w gacie . Najlepszy był burer w kiblu , który nas do siebie zwabia płaczem dziecka ( to przeraziło mnie na maxa ) . Naszym zadaniem było poszukiwanie dokumentów . Spodobała mi sie opcja wyjścia z laboratorium już po odnalezieniu pierwszej teczki ( ja szukałem do końca ) . Ta lokacja to jedna z moich ulubionych ze wzgledu na klimat panujący w środku .
-Wielki karabin Gaussa
Gdy weszliśmy do środka od razu przywitały nas zombi . Gdy szliśmy dalej napotkaliśmy znów zombiaki lecz jeden albo dwóch miało na sobie egzoszkielety oraz jeden miał karabin RP-74 ( mogłem się z nazwą pomylić ) . Gdy znależliśmy się w sporej hali zaczęła się prawdziwa zabawa . Trzeba było zabić nibyolbrzma . Po wszystkim musięliśmy przeciskać się :arrow: kanałami wentylacyjnymi . Świetna misja .
-Gniazdo pijawek
Gdy za pierwszym razym przechodziłem tą misję nie zauważyłem , że krwawię ( krwawienie chałasuje ) i obudziłem wszystkie śpiące pijawki . Niesamowite uczucie gdy do gardła żuca ci się 15 pijawek . :wódka:
Mówi Stalker do Jasia:
- Widzisz Jasiu tutaj kiedyś stała cukiernia. Głaszcze go po głowie.
- Widzisz Jasiu, a tutaj kiedyś stała elektrownia z Czarnobyla. Głaszcze go po drugiej głowie.

Jestem kieliszkiem . Nalej wódki
Awatar użytkownika
FireB0X
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 11 Lis 2012, 13:10
Ostatnio był: 26 Lip 2013, 17:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości