Najbardziej nielubiane misje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Dark Dante w 04 Maj 2013, 12:48

Mnie też jakoś do gustu nie przypadła ostatnia misja, a ten moment przy szkole kiedy dostajemy psionicznym wyładowaniem to już w ogóle kosmos.. Musiałby tu być albo kontroler, którego nie było nigdzie, albo anomalia, której też nie było...
Zona ma swoje tajemnica, Ty musisz je poznać.

Dark Dante
Wygnany z Zony

Posty: 180
Dołączenie: 29 Kwi 2013, 18:48
Ostatnio był: 28 Cze 2015, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 12

Reklamy Google

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez arek122 w 08 Maj 2013, 20:25

Ja nie lubię misji w której musimy znalezć dokumenty w laboratorium X8 ponieważ Musiałem wydać dużo Rubli na naprawę sprzętu oraz użyć wielu :+: Oczywiście przez Burery inaczej zwane Karłami :D
O wielki Monolicie daj nam siłę do walki
Awatar użytkownika
arek122
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 06 Maj 2013, 19:16
Ostatnio był: 27 Cze 2013, 15:04
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -3

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez KacuGPL w 05 Cze 2013, 15:32

Nienawidzę misji z laboratorium X8. Po przejściu Cienia Czarnobyla mam uraz do tych miejsc-latające przedmioty, mutanty, i anomalie. Po prostu boję się tam wchodzić.
Proszę Cię, nie czytaj tego co tu pisze:
:

Tak już niestety można ufać dzisiejszym ludziom.
KacuGPL
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 23 Maj 2013, 15:55
Ostatnio był: 06 Lip 2013, 16:28
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -3

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Red_Hunter w 10 Lip 2013, 00:03

Nienawidzę wszystkich misji związanych z "podziemie","pijawka" i "kontroler"

A poza tym wkurzał mnie tunel Prypeć-1,bo ciężko było w te debilne snorki trafić,równocześnie nie strzelając do swoich.

PS Wiecie,szlag mnie trafiał kiedy nie było Włóćzęgi,bo łatwo ginęli. Jeden człowiek więcej i idzie gładko :E
Jestem facetem z armatą w ręku i nie lubię pijawek i kontrolerów
Awatar użytkownika
Red_Hunter
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 09 Lip 2013, 23:55
Ostatnio był: 18 Lip 2013, 14:04
Miejscowość: Polska
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Miś w 14 Sie 2013, 20:52

Najbardziej nielubiana misja to ta z samiuteńkiego końca gry (Ewakuacja bodajże), gdyż podczas tej misji wybiliśmy chyba pół kontyngentu wojsk dookoła Zony i wszystkich stalkerów z fauną lokalną też tak więc konkludując końcówka mocno rozczarowująca w porównaniu z CoP, który był najbardziej stalkerski ze wszystkich stalkerów bo nie było durnych wojen frakcji gdzie istoty ludzkie były zabijane legionami i "ciaśniejszych" lokacji, a te grzeszki występowały w poprzednich częściach i udało się go uniknąc przez całą grę, a końcowy quest troche jakby twócom się nie chciało i wypuścili grę o miesią za szybko. Takie moje odczucia i tyle w temacie.
'Zona zbiorowisk nie lubi, trzech stalkerów to już tłum, a czterech to kłopoty"
Awatar użytkownika
Miś
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 14 Sie 2013, 19:44
Ostatnio był: 27 Paź 2013, 13:15
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez SirVulcano w 18 Sie 2013, 10:21

Sporo trudnosci sprawila mi Chimera. Łazenie po podziemiach ze snorkami na karku tez do przyjemnych nie nalezalo W kazdej misji bylo cos.. brudnego.. Wlasciwie nie bylo przyjemnych , wszystko to obowiazek. Wysylaja mnie gdzies w pisdziec zebym nadstawial karku a sami najczesciej siedza sobie w zaciszu bazy i kombinuja jak tu mnie ogolic z kasy... :P :wódka:
SirVulcano
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 11 Sie 2012, 16:22
Ostatnio był: 18 Sie 2013, 20:35
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Adam w 18 Sie 2013, 11:42

Doszedłem do wniosku, że początek gry to pikuś. Najbardziej znienawidziłem misję ochrony Topola i jego ludzi na Mokradłach. Zawsze jak przeładowywałem karabin, mięsacz bądź dzik napadał stalkerów. Czasami starałem się tam zwabić jakiś Wolnościowców lub stalkerów, żeby po prostu tam stali i wtedy biegłem do bunkra, aby wykonać to zadanie :)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez iJames2 w 18 Sie 2013, 13:06

O tak Adam!Ten momęt z topolem mnie też przygnębiał.Wczytywałem tyle razy ,aż same mięsacze się nie spałnowały :D
! YOUR HOUSE IS IN ZONA STALKER !
Image
! YOUR HOUSE IS IN ZONA STALKER !

iJames2
Wygnany z Zony

Posty: 50
Dołączenie: 31 Lip 2013, 00:00
Ostatnio był: 18 Sie 2013, 16:40
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 5

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Matiziom47 w 27 Sie 2013, 00:43

Bardzo nie lubię misji, w której trzeba dostarczyć Garriemu Kotlet i Kulebiak. O ile z Kotletem problemu nie miałem tak zdobycie Kulebiaka byłą masakrą. Nie mogłem go znaleźć na Sosnodębie, ponieważ zdobyłem go w tej anomalii na prawie samym początku gry i opchnąłem na Skadowsku. Na szczęście po którejś z kolei misji dla Brodacza, gdy handlowałem z nim miał przy sobie wiele artefaktów i wśród nich na szczęście Kulebiak, który zakupiłem. Gdyby go tam nie miał nie zaliczyłbym tej misji :P
Procesor: AMD Phenom II X4 965 BE Karta graficzna: Gigabyte GeForce GT 630 Karta dźwiękowa: Realtek HD Monitor: PHILIPS 1440x900 RAM: 4 GB DDR3

Zoną zarządzają ludzie, nie natura...
Awatar użytkownika
Matiziom47
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 02 Lis 2010, 15:56
Ostatnio był: 05 Gru 2018, 02:01
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 9

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez MrSowa w 07 Lis 2013, 15:53

Moją z nienawidzoną misją jest Okresowe emisje psioniczne musiałem wydać 42000 rubli na kombinezon od żwawego bodajże kombienezon czystego nieba a następnie zmagać się z tym cholernym kontlorerem :mad: .
Czy widzieliście kiedyś McDonalda w budowie ? One się znikąd pojawiają. Image
Awatar użytkownika
MrSowa
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 07 Lis 2013, 15:30
Ostatnio był: 17 Wrz 2016, 17:28
Miejscowość: Miechów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez losadamosl2234 w 07 Lis 2013, 18:54

nierozumiem czemu ludzie nie nawidza robi :D c misji okresowe pole psioniczne czy jakos tak w kontrolera wystarczy poslac w niego jeden celny pocisk z rpg lata wtedy jak dziki :D


a wracajac do tematu najbardziej za skore zalazla mi misja nocne polowanie to ta aby ubic chimere w nocy w Janowie dzieki mojemu szczesciu strzelajac do chimery z Gaussa bo jestem leniem to oczywiscie oberwalo sie temu stalkerow co mnie tam przeteleportowal wiec zawalanie na piechotke co bylo niezbyt przyjemne sam gram w stalkera zawsze okolo polnocy i tak se wracam o 2 (w grze) i nagle dostaje od kontrolera jego atakiem psionicznym to dostalo mu sie z Gaussa i tak wracam dalej a tu mnie walnela jakas fala i tak sie dziwie co to ku**a ma byc a ze to bylo po skonczeniu gry to malo nie spadlem z krzesla jak zauwazylem przyczyne tego wstrzasu to byl nibyolbrzym a w gaussie mi sie bateryjki skonczyly wiec mialem przewalone naszczescie wskoczylem tam na pociag gdzie sa narzedzia podstawowe i zabilem go z FT200M czy jak kto woli F2000 albo FN2000 a potem wrocilem se na spokojnie do Janowa bez wiekszych przygod
losadamosl2234
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 26 Maj 2012, 15:25
Ostatnio był: 30 Paź 2016, 13:57
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 2

Re: Najbardziej nielubiane misje

Postprzez Szagart w 07 Lis 2013, 19:29

Ja nie lubię dwóch misji w Prypeci od Kowalskiego , mianowicie poszukiwanie wartownika (co on pilnowal w warzywniaku na drugim koncu miasta) oraz poszukiwanie zwiadowcow. Dla mnie nudne i bezsensowne misje.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości