Sniper doskonały

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Sniper doskonały - ogólna dyskuska

Postprzez MetalowyStalker w 24 Lip 2013, 23:30

Mi najwierniej służył mój przyjaciel Antek :D AN94 Abakan z lunetą noktowizyjną tryb dwóch strzałów trafiających dokładnie w te same miejsce jest niezastąpiony a ulepszenie na full tego cacka zamieni w kombajn mordu.
Image

O ciemności, jeśli tylko w Twych ramionach spocząć mógłbym
Na chwilę i z doczesnymi oczami
Ujrzeć Twój gasnący uśmiech

Za ten post MetalowyStalker otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wasia.
Awatar użytkownika
MetalowyStalker
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 27 Mar 2013, 10:27
Ostatnio był: 18 Cze 2017, 21:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 12

Reklamy Google

Re: Sniper doskonały - ogólna dyskuska

Postprzez Dark Dante w 24 Lip 2013, 23:41

Moim zdaniem jakaś wojskowa kamizelka albo Świt stalkerów ale wymaksowany a jako karabin SWD. Sam tak gram i mi wszystko gra.
Zona ma swoje tajemnica, Ty musisz je poznać.

Dark Dante
Wygnany z Zony

Posty: 180
Dołączenie: 29 Kwi 2013, 18:48
Ostatnio był: 28 Cze 2015, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 12

Re: Sniper doskonały - ogólna dyskuska

Postprzez Pangia w 25 Lip 2013, 12:39

Harios napisał(a):A gdzie dostane tego as val'a? Pamietam strzelem nim w czystym niebie bodajze i byl spoko. Da sie go kupic u żwawego?

Wała można znaleźć w wiosce Kopaczi. Najprościej wziąć go przy misji z najemnikami od Wujka Jara. Po jej skończeniu nie idziesz do Jara, tylko idziesz pozbierać loot z najemników (m.in. luneta SUSAT, która jest chyba jedyną rzeczą, której nie da się znaleźć w żadnym schowku). Od tego miejsca skręcasz w prawo i szukasz... hmmm, nie wiem, jak to nazwać... więc masz screena - link. Masz tam Wała, 90 zapasowych naboi i granat F1.
Harios napisał(a):Aha, dodam jeszcze, ze znalazlem sgi striełoka, co sadzicie o tym karabinie? Ulepszac go w celnosc + dodac lunete używać jak snajperke?

Jak dla mnie - możesz go ulepszać zarówno pod kątem celności, jak i szybkostrzelności - nadaje się i do tego, i do tego.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Sniper doskonały - ogólna dyskuska

Postprzez megashooter w 25 Lip 2013, 15:58

Co do kombinezonów to nie ma większego znaczenia.

Co do karabinów wyborowych:
Przypływ/VSS - raczej średnio daleki dystans, w kryzysowych sytuacjach może służyć za karabin szturmowy.
SVU-A/SVU-mk2 - Bardziej poręczna wersja SVD, dobra do zabijania po cichu i w nocy. Gdy zmodyfikuje się celownik na regulację przybliżenia służy na zarówno dalekim jak i średnim dystansie. Moja ulubiona broń w Zewie.
Ryś/SVD - Najpotężniejsza ze snajperek. Do walki na daleki i bardzo daleki dystans. Praktycznie dopóki widzimy przeciwnika możemy go zastrzelić. Nie polecam do cichego zabijania. W mojej opinii jest to karabin do wykorzystywania podczas ostrej walki.

O Gaussie nie mówię bo korzystanie z niego jest bez sensu. Za drogi i nie odstaje aż tak bardzo od innych karabinów.

Broń poboczna zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Jeżeli robię długi wypad to biorę Herkulesy kombinezon ulepszony pod udźwig i wszystko co mam, ponieważ każda z moich broni ma inne zastosowanie i każdej używam w innej sytuacji.

Jeżeli chcesz być typowym strzelcem wyborowym to wybierz Przecinaka/MP5/pistolet od Żwawego.
Awatar użytkownika
megashooter
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 20 Cze 2012, 08:35
Ostatnio był: 29 Sie 2017, 13:21
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 12

Re: Sniper doskonały - ogólna dyskuska

Postprzez Pijawol w 26 Lip 2013, 06:40

Doskonały? No to najlepszą bronią będzie Gauss, kombinezonem Egzo, do tego jakiś karabin na bliższe dystanse. ;)
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Sniper doskonały - ogólna dyskuska

Postprzez kajzerPL w 26 Lip 2013, 09:04

Ja jako snajperki używałem Wintar BC. Lekki, cichy i celny. Ale jak chcesz porządną broń to kup SWU Maksa u Żwawego. Polecam zamontować w celowniku noktowizor który bardzo pomaga kiedy jest ciemno.

Bronią boczną może być Ryś ( trzeba kupić u Żwawego ). Kombinezon jest dowolny.
Widzew nigdy nie zginie!

Za ten post kajzerPL otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Strelok_90.
Awatar użytkownika
kajzerPL
Stalker

Posty: 110
Dołączenie: 13 Sie 2012, 13:58
Ostatnio był: 26 Kwi 2024, 21:36
Miejscowość: تونس
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 38

Re: Sniper doskonały - ogólna dyskuska

Postprzez LSkiper w 29 Lip 2013, 11:25

Dobry zestaw:
- ulepszony lekki kombinezon wolności; lekki, wytrzymały, i można dać udźwig.
- Hełm Taktyczny z noktowizorem i podczerwienią idealny za dnia, jak i w nocy.
- SWU Maksa ulepszone pod kątem celności i balistyki pocisku. Dobre do przerzedzania szeregów wroga w dzień i w nocy. Jedyne co odradzam to Noktowizor/Zwiększony Kontrast ani tego ani tego nie radzę wsadzać, bo dla snajpera tego typu dodatki są bezużyteczne i przeszkadzające.
- Druga broń to USP od żwawego z ulepszeniami i tłumikiem, lub "przecinak" również ulepszony i z tłumikiem.
MSI B450A Pro MAX/Ryzen 7 5800X3D/MSI Radeon RX 6700XT/32GB DDR4 3600MHz/2TB WD Blue + 2TB SSD/Logitech MX Master/W10/Cooler Master MWE Gold V2 750W
Samsung Galaxy S22 Ultra
Awatar użytkownika
LSkiper
Tropiciel

Posty: 318
Dołączenie: 19 Gru 2011, 23:27
Ostatnio był: 24 Lut 2023, 18:51
Miejscowość: Zadupie za Poznaniem
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: Sniper doskonały

Postprzez szmon 123 w 19 Paź 2013, 08:26

Idalny snajper powinin mieć :
Na maxa save albo egzo szkielet na maxa
Ryśa na maxa od żwawego lup sufa na maxa hocii wedłuk mnieto ryś i karmabin stierłoka
Idonc ciemnymi drogami zła się nie ulenkniemy

Za ten post szmon 123 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tormentor, ZiomB.
Awatar użytkownika
szmon 123
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 17 Paź 2013, 15:00
Ostatnio był: 16 Cze 2014, 21:24
Miejscowość: otwock
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Sniper doskonały

Postprzez Cromm Cruac w 19 Paź 2013, 11:23

Mam nadzieję, że twój styl pisarski nie wynika z debilizmu a jest jedynie ironiczny. Jeżeli jednak nie, to albo naucz się pisać po polsku albo predż z tond.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Sniper doskonały

Postprzez SkullDagger w 19 Paź 2013, 13:48

Jeśli ktoś by był super sniperem to po co mu jakieś wypasione egzo i inne duperele, wystarczy dobry kamuflaż i dobra snipera z tłumikiem.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 09 Paź 2022, 19:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość