Problem z misją

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Problem z misją

Postprzez igokraj w 13 Sty 2019, 00:12

Cześć,

mam problem dot. jednej z misji pod tytułem ,,aktywność anomalii: zbadaj teren przy pomocy ulepszonego detektora''. Mianowicie mam zbadać teren przypominający basen na północ od bunkra naukowców. Na YT widziałem wykonanie owej misji, jednak w moim przypadku myślę coś jest nie tak. Na filmie gracz wyciągał detektor w tym terenie, po czym nad lokacją tworzyła się ,,bańka'', a z niej wypadało kilka ciał. Gdy robię to samo nic się nie dzieje. Czy robię coś nie tak lub jest to błąd samej gry?

Mam jeszcze jedno pytanie: gdzie mogę znaleźć artefakt zwany ,,kotletem'' dla Garriego? przeszukałem chyba wszytkie anomalie i nie udało mi się go znaleźć :( .
igokraj
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 12 Sty 2019, 23:54
Ostatnio był: 13 Sty 2019, 00:20
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z misją

Postprzez doomer77 w 13 Sty 2019, 11:11

Naprawdę tak trudno wpisać do wyszukiwarki hasło "ulepszony detektor"?
Idziesz do Sowy, bierzesz zadanie dla Novikowa z trzema detektorami, z nowym detektorem lecisz do anomalii.
Kotleta musisz szukać w anomaliach po emisjach, spawnują się dość losowo.
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: Problem z misją

Postprzez igokraj w 13 Sty 2019, 13:52

Zadanie udało mi się zrobić kupując detektor od jednego z naukowców i użycie go do misji.

Dzięki za wszelką pomoc.
igokraj
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 12 Sty 2019, 23:54
Ostatnio był: 13 Sty 2019, 00:20
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0


Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości