S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez lukass w 21 Maj 2010, 22:39

Na razie znikąd, to jest tylko pokaz możliwości, ale z pewnością prędzej czy później mod ujrzy światło dzienne.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez jaras76 w 22 Maj 2010, 07:36

Może jakiś ciekawy mod do Zewu Prypeci? Narazie muszę skończyć podstawową gre a potem zobaczymy jakie są mody.
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez lukasz638 w 23 Maj 2010, 14:25

Czekam na tego moda z niecierpliwością :P

Uwagi moderatora:

A co Wy tu gadki o modach odstawiacie? Od tego jest inny dział/temat! - caleb59 / Ja myślę jednak, że temat o dyskusji ogólnej na temat Zewu się wyczerpał... więc zamykam. - xKx / Otwieram :D
Awatar użytkownika
lukasz638
Stalker

Posty: 190
Dołączenie: 23 Maj 2010, 12:41
Ostatnio był: 19 Sie 2023, 22:35
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 9

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez koszulqa15 w 22 Gru 2010, 20:34

jesli mozna to zmienie troszke temat :d
mam kurcze problem z jedna misja " aktywnosc anomalii zbadaj teren uzywajac ulepszonego detektora " .
co trzeba isc na wierze chłodnicza. jestem na tych "trybunach " i chodze po tych schodach przy samochodze wchodze na jakies budynki wszystko proboje chodzic i wogole a tu nic :)
zapytalem tutaj bo pewnie nie jedna osoba przeszla tą misje a szkoda zakladac tematu :)
koszulqa15
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 20 Gru 2010, 15:08
Ostatnio był: 24 Gru 2010, 20:03
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Garbaty w 22 Gru 2010, 22:22

A masz Swaroga? Bo bez niego się nie da :)

(Swarog to ulepszony detektor, który dostajesz za 3 detektory Veles, które zanosisz Nowikowowi.)
Właściwie to sprawdź w solucji.
"Ta bitwa jest już przegrana, ale jest dopiero druga, zdążymy wygrać następną."
Awatar użytkownika
Garbaty
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 05 Gru 2010, 19:33
Ostatnio był: 27 Maj 2021, 20:40
Miejscowość: Gdynia/Ryga
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez SVDstriker w 06 Sty 2011, 15:23

Ja się teraz wypowiem na temat Zewu. Moim zdaniem jest to najlepsza część z wszystkich. Podobają mi się najbardziej misje poboczne i cały ten "świat" Zony że mogę sobie chodzić gdzie tylko chcę. Mam lecz mały niedosyt. W nocy (W grze , a tym bardziej w realu) nie wybiorę się do Prypeci ani do Jupitera i to mi się podoba taki klimat ! Lecz sęk w tym że w Prypeci czuć klimat lecz... Myślałem że będzie się dało wchodzić do większosci budynków i w ogóle trochę więcej akcji. Że wchodze gdzieś do jakiegoś budynku , a tu nagle jakiś śmiech Poltegreistów , płacz dziecka (Coś takiego jak w X8) Albo jakaś misja w nocy że gdzieś trzeba iść i wchodzę do jakiegoś budynku. Strasznie + śmiechy i dreptanie Poltegreista + krzyki dzieci albo jakiś ludzi , ryki mutantów które zaraz nam skąś wyskoczą... Ech... Ale i tak dla mnie to najlepsza część :E
Image
Awatar użytkownika
SVDstriker
Tropiciel

Posty: 255
Dołączenie: 15 Lis 2010, 11:37
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 20:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 52

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez PMG w 16 Sty 2011, 18:52

Zew Prypeci jest moim ulubionym S.T.A.L.K.E.R.-em, ponieważ czuję w nim większą swobodę niż w pozostałych częściach. Jest najmniej liniowy i są w nim dużo ciekawsze i czasami męczące zadania jak Tunel Prypeć 1. Jednak naprawdę bardzo rozczarowała mnie Prypeć. Jest dość prosta i mało szczegółowa. Budynków, do których można wejść jest mało, a poza tym myślałem, że Zew Prypeci będzie...trochę straszniejszy. Klimat jest raczej gorszy od Cienia Czarnobyla, za to noce są lepiej zrobione i ciemniejsze (nie wiem, dlaczego, ale u mnie noce w Cieniu są dość jasne. O godzinie pierwszej (w grze) jest jaśniutko jak u mnie za oknem w południe.), a przedewszystkim Zew Prypeci daje więcej możliwości. Tylko brak niektórych kombinezonów np. kurtki bandyty (nie mówię o skórzanym płaszczu), a kurtkę Stalkera mamy na sobie ciągle, widać na przerywnikach filmowych, gdy tylko zdejmiemy kombinezon. Pomijając to, Zew Prypeci według mnie jest udaną i ciekawą grą.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 13:29
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Tomash STAR w 04 Lut 2011, 15:57

Zamowilem gre jak tylko byla dostepna na Polskim rynku. Wcześniej gralem w Ruskiego pirata :E

Zew Prypeci a diabelski młyn jest za ogrodzeniem !!! No i mogli dodac elektrownie widoczna np. Z wysokich budynków w Prypeci. W cieniu bylo o wiele lepiej wiekszość realnych obiektów i dobry klimat , Ja sie zawiodłem czekałem na gre pare mieśiecy a tu takie zdziwko Co do reszty to jak najbardziej jestem za! Spore mapy nowe opcje no i całkiem ładne odwzorowanie życia w zonie wyjdziesz w nocy spotkasz psa a 10m Dalej pijawke :D Emisje w koncu pojawiaja sie losowo tylko szkoda ze poprzedza je komunikat na PDA :( Powinny isc z zaskoczenia Artefakty ... Niewidoczne w anomaliach i pojawiaja sie po emisjach na to wlaśnie czekałem !!! Fanem STALKERA jestem od 1szej czesci i czekam na kolejne Pozdrawiam. :wódka:

Za ten post Tomash STAR otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pomocny_stalker.
Awatar użytkownika
Tomash STAR
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 04 Lut 2011, 14:33
Ostatnio był: 04 Lip 2011, 23:31
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez charles w 01 Cze 2011, 22:45

Są jakieś mody polskojęzyczne do któryś z części a jak są to jak je dostać
Awatar użytkownika
charles
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 27 Maj 2011, 14:12
Ostatnio był: 16 Wrz 2011, 10:45
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Combat Chaser
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez lukasz638 w 02 Cze 2011, 13:38

Tutaj masz odpowiedni dział : http://www.forum.stalker.pl/viewforum.php?f=22
Awatar użytkownika
lukasz638
Stalker

Posty: 190
Dołączenie: 23 Maj 2010, 12:41
Ostatnio był: 19 Sie 2023, 22:35
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 9

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez djcycu w 07 Cze 2011, 15:41

Napiszę tutaj bo nie wiem gdzie o tym napisać :P No więc tak... Wielu z nas się nie może pogodzić z rodentami przetłumaczonymi przez Cenegę jako chomiki... Chyba jednak mieli rację :) Niniejszy chomiczek wydaje bardzo podobne dźwięki i jest dziki co widać na tym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=Cf06WJQ4 ... detailpage
Nie mam pojęcia czy na Ukrainie występuje taki gatunek ale twórcy chyba na tym się wzorowali i stworzyli zmutowanego chomika skrzyżowanego ze szczurem czy tam psem (nie mam pojęcia z czym :P).
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Realkriss, impulse_101.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Dodox w 30 Cze 2011, 11:20

Możliwe że fauna Ukrainy jest w pewnym sensie ciekawa ale słyszałem że po katastrofie w Czarnobylu pojawiły się jakieś nowe gatunki mniejszych i słabszych zwierzątek ale wszystko utajniło SBU :( :( :(

Uwagi moderatora:

A Elvis żyje. Nie spamuj.
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą
Image
Awatar użytkownika
Dodox
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 11 Cze 2010, 21:21
Ostatnio był: 06 Mar 2013, 19:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość